Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:30
Theater Dreumel
Dreumel
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Theater Sneek
Sneek
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Zuidplein
Rotterdam
Veluvine
Nunspeet
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Werftheater
Utrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Cultureel Centrum 't Perron
Heeze
20:15
De Weijer
Boxmeer
Diligentia
Den Haag
Dok6
Panningen
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Junushoff Theater
Wageningen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Musis
Arnhem
Podium Boxtel
Boxtel
Posttheater
Arnhem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater PePijn
Den Haag
Theater Sneek
Sneek
Theater Zinin
Nijverdal
Theaterpand Weesp
Weesp
Werftheater
Utrecht
Agora Theater Druten
Druten
Bon theater
Medemblik
20:30
C.C. De Kei
Reusel
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Figi Theater
Zeist
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Meervaart
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Pook
Oostknollendam
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Venray
Venray
19:30
Sociëteit Vereeniging
Haarlem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Ludens
Voorburg
Theater PePijn
Den Haag
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Werftheater
Utrecht
De Weverij
Zierikzee
20:30
Het Trefpunt
Warmond
De Kleine Komedie
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Agnietenhof
Tiel
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
Dok6
Panningen
Flint
Amersfoort
Fulcotheater
IJsselstein
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Ledeltheater
Oostburg
Markant Uden
Uden
Musis
Arnhem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Agnietenhof
Tiel
Chassé Theater
Breda
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
De Reggehof
Goor
DeLaMar
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
20:15
Het Klooster
Woerden
Junushoff Theater
Wageningen
Kennemer Theater
Beverwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
Munttheater
Weert
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
donderdag 16 november 2017
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Andrea Noske
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater Dreumel, Dreumel
20:30
Sjaak Bral
Theater Ludens, Voorburg
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Sneek, Sneek
Claudia de Breij - Nu
Theater Zinin, Nijverdal
Jetty Mathurin - De Overdracht
Theater Zuidplein, Rotterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Veluvine, Nunspeet
20:15
Frank van Pamelen / Jan J Pieterse / John Schleipen - Talk
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Werftheater, Utrecht
vrijdag 17 november 2017
René van Meurs - Ik beloof niks
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Cultureel Centrum 't Perron, Heeze
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Weijer, Boxmeer
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Diligentia, Den Haag
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Dok6, Panningen
Richard Groenendijk - Om alles
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Daniël Arends - De Afterparty
Junushoff Theater, Wageningen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Lindenberg Theater, Nijmegen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Musis, Arnhem
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Podium Boxtel, Boxtel
Martijn Koning - Koning te rijk
Posttheater, Arnhem
Fuad Hassen - Held
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Het Park, Hoorn
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pieter Derks - Spot
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater De Lievekamp, Oss
Jetty Mathurin - De Overdracht
Theater de Purmaryn, Purmerend
André Manuel - De Onzen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater PePijn, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Sneek, Sneek
Ali B - Koorts
Theater Zinin, Nijverdal
Emilio Guzman - Kom dan!
Theaterpand Weesp, Weesp
Stefano Keizers - Erg heel
Werftheater, Utrecht
zaterdag 18 november 2017
Jochen Otten - Troosten
Agora Theater Druten, Druten
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Bon theater, Medemblik
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. De Kei, Reusel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Sjaak Bral
CulturA & Zo, Nootdorp
Daniël Arends - De Afterparty
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Anne Neuteboom
Figi Theater, Zeist
René van Meurs - Ik beloof niks
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Meervaart, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jan Beuving - Raaklijn
Pook, Oostknollendam
Martijn Koning - Koning te rijk
Posttheater, Arnhem
Soundos - Geboren met ervaring
Schouwburg Venray, Venray
19:30
Adam Fields / Harry Glotzbach / Rayen Panday / Reinier Meijer
Sociëteit Vereeniging, Haarlem
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater de Kampanje, Den Helder
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Schalm, Veldhoven
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Ludens, Voorburg
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater PePijn, Den Haag
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Johan Goossens - Vlam
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Stefano Keizers - Erg heel
Werftheater, Utrecht
zondag 19 november 2017
Piepschuim
De Weverij, Zierikzee
20:30
Sjaak Bral
Het Trefpunt, Warmond
dinsdag 21 november 2017
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Posttheater, Arnhem
Marco Lopes - Moedt
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Sanne Wallis de Vries - Gut
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
woensdag 22 november 2017
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Agnietenhof, Tiel
Claudia de Breij - Nu
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Ali B - Koorts
Cpunt Theater, Hoofddorp
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Dok6, Panningen
Fuad Hassen - Held
Flint, Amersfoort
Richard Groenendijk - Om alles
Fulcotheater, IJsselstein
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Ledeltheater, Oostburg
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Markant Uden, Uden
Daniël Arends - De Afterparty
Musis, Arnhem
20:00
Omdat we het waard zijn - Oudjaars 2017
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Martijn Koning - Koning te rijk
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Speeldoos, Baarn
Pieter Derks - Spot
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Zonder verdoving
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
donderdag 23 november 2017
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Agnietenhof, Tiel
Sanne Wallis de Vries - Gut
Chassé Theater, Breda
Ali B - Koorts
Cpunt Theater, Hoofddorp
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Cpunt Theater, Hoofddorp
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Meenthe, Steenwijk
Johan Goossens - Vlam
De Reggehof, Goor
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
DeLaMar, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
Diligentia, Den Haag
20:15
Sjaak Bral
Het Klooster, Woerden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Junushoff Theater, Wageningen
René van Meurs - Ik beloof niks
Kennemer Theater, Beverwijk
Claudia de Breij - Nu
Lindenberg Theater, Nijmegen
Pieter Derks - Spot
Munttheater, Weert
Cameretten halve finale
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Parktheater, Eindhoven