Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Velinx
Tongeren
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
van Beresteyn
Veendam
Theater de Mythe
Goes
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Kolk
Assen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Meervaart
Amsterdam
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
C.C. Lokeren
Lokeren
20:00
De Groene Zwaan
De Rijp
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Meervaart
Amsterdam
Singer Theater
Laren
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Zaantheater
Zaandam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater De Willem
Papendrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Simplon
Groningen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Harmonie
Leeuwarden
CineCity
Vlissingen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Cpunt Theater
Hoofddorp
Diligentia
Den Haag
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Sneek
Sneek
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Idea
Soest
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Weverij
Zierikzee
Wilminktheater
Enschede
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
SplotsZ
Roelofarendsveen
Schouwburg Lochem
Lochem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater De Kolk
Assen
20:00
Agnietenhof
Tiel
Het Trefpunt
Warmond
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Posttheater
Arnhem
Theater PePijn
Den Haag
zaterdag 10 februari 2018
Jan Jaap van der Wal - Schoon
De Velinx, Tongeren
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater de Kom, Nieuwegein
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Film: Late Spring
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Schouwburg de Lawei, Drachten
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
van Beresteyn, Veendam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Mythe, Goes
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Ludens, Voorburg
André Manuel - De Onzen
Theater De Kolk, Assen
20:30
Ali B - Koorts
Posttheater, Arnhem
zondag 11 februari 2018
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Meervaart, Amsterdam
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Lokeren, Lokeren
20:00
Jacques Klöters
De Groene Zwaan, De Rijp
maandag 12 februari 2018
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 13 februari 2018
Sanne Wallis de Vries - Gut
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ali B - Koorts
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
woensdag 14 februari 2018
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Ogterop, Meppel
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Richard Groenendijk - Om alles!
Meervaart, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Singer Theater, Laren
20:30
Op een bedje van rucola
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Martijn Koning - Koning te rijk
Zaantheater, Zaandam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lebbis - De Bovengrens
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater de Koornbeurs, Franeker
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater De Willem, Papendrecht
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Daniël Arends - De Afterparty
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Comedytrain
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Comedy Night: Hassan el Rahaui / Martijn Oosterhuis / Ruud Smulders /
Simplon, Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Ali B - Koorts
Theater Zinin, Nijverdal
donderdag 15 februari 2018
20:00
Zonder verdoving
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Welke show
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
De Harmonie, Leeuwarden
Stefano Keizers - Erg heel
CineCity, Vlissingen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Storm, Winterswijk
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
Het Evertshuis, Bodegraven
Richard Groenendijk - Om alles
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pieter Derks - Spot
Diligentia, Den Haag
Percossa - BAM!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Marco Lopes - Moedt
Theater de Griffioen, Amstelveen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater Sneek, Sneek
Lebbis - De Bovengrens
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Idea, Soest
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater de Kom, Nieuwegein
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
De Muze, Noordwijk
20:30
Eva Crutzen - Opslaan als
Meervaart, Amsterdam
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater de Purmaryn, Purmerend
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Stoep, Spijkenisse
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
De Weverij, Zierikzee
Daniël Arends - De Afterparty
Wilminktheater, Enschede
Claudia de Breij - Nu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Caroline Sanders
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater aan de Schie, Schiedam
André Manuel - De Onzen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
vrijdag 16 februari 2018
20:15
Zonder verdoving
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Het Veur Theater, Leidschendam
William Boeva - Reset
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Thomas Smith - Strak
SplotsZ, Roelofarendsveen
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Schouwburg Lochem, Lochem
Stefano Keizers - Erg heel
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater De Kolk, Assen
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Agnietenhof, Tiel
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Het Trefpunt, Warmond
20:00
Rob en Emiel- Blow me away
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Ricky Gervais - Humanity World Tour
AFAS Live, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Pieter van Breevoort / Rima Kawuwung
Theater Zuidplein, Rotterdam
Pieter Derks - Spot
Diligentia, Den Haag
20:30
Piepschuim
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Percossa - BAM!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Martijn Koning - Koning te rijk
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Marco Lopes - Moedt
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Leon van der Zanden - Kameleon
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Lebbis - De Bovengrens
Posttheater, Arnhem
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater PePijn, Den Haag