CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -108
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 15 okt
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Parktheater
Eindhoven
wo 16 okt
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Flint
Amersfoort
Theater Bouwkunde
Deventer
Minnepoort
Leuven
Het Klooster
Woerden
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Aan de Slinger
Houten
00:00
C.C. Stroud
Putten
00:00
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
00:00
Werftheater
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Martiniplaza
Groningen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
do 17 okt
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Fransche School Culemborg
Culemborg
Posthuis Theater
Heerenveen
Figi Theater
Zeist
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Spiegel
Zwolle
Meervaart
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Het Kielzog
Hoogezand
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
Werftheater
Utrecht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Orpheus
Apeldoorn
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Podium Boxtel
Boxtel
Schaffelaartheater
Barneveld
Martiniplaza
Groningen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Parktheater
Eindhoven
vr 18 okt
Posttheater
Arnhem
Het Diekhuus
Middelharnis
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Lindenberg Theater
Nijmegen
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater De Boerderij
Huizen
C.C Kapellen
Kapellen, Antwerpen
Theater Zinin
Nijverdal
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Deventer Schouwburg
Deventer
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Singer Theater
Laren
00:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
De Kattendans
Bergeijk
00:00
Kulturhus Holten
Holten
00:00
Schouwburg Venray
Venray
Orpheus
Apeldoorn
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Spant!
Bussum
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
za 19 okt
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Wesopa Weesp
Weesp

dinsdag 15 oktober 2019

20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Daan Boom - De Eerste Theater PePijn, Den Haag
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Parktheater, Eindhoven

woensdag 16 oktober 2019

Najib Amhali - Waar was ik? Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Best of... Ton Kas Flint, Amersfoort
Lebbis - De Ervaring Theater Bouwkunde, Deventer
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Minnepoort, Leuven
Kasper van der Laan - 1 Kilo Het Klooster, Woerden
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Schouwburg Ogterop, Meppel
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Theater Aan de Slinger, Houten
00:00
Jan Beuving - Rotatie C.C. Stroud, Putten
00:00
Soundos - Niets te verliezen Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
00:00
René van Meurs - Hunkert Werftheater, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Zaantheater, Zaandam
Pieter Derks - Voor wat het waard is Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Martiniplaza, Groningen
20:00
Plien & Bianca - En nu dan? Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Cabarestafette Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Hehobros Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede

donderdag 17 oktober 2019

Najib Amhali - Waar was ik? Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Fransche School Culemborg, Culemborg
Lenette van Dongen - Paradijskleier Posthuis Theater, Heerenveen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Figi Theater, Zeist
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater de Griffioen, Amstelveen
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Schouwburg Het Park, Hoorn
De Patrizanen - Het leven an sich Theater de Spiegel, Zwolle
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Meervaart, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Het Kielzog, Hoogezand
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Soundos - Niets te verliezen Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
René van Meurs - Hunkert Werftheater, Utrecht
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Orpheus, Apeldoorn
Sara Kroos - Verte Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Onze Henry Podium Boxtel, Boxtel
Pieter Derks - Voor wat het waard is Schaffelaartheater, Barneveld
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Martiniplaza, Groningen
20:00
Plien & Bianca - En nu dan? Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2019 Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller Het Klooster, Woerden
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Hoftheater, Raalte
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Arie en Silvester - WIE?! De Muze, Noordwijk
20:15
Hehobros Cultura, Ede
20:15
Dolf Jansen De Maaspoort, Venlo
20:30
Milo Berlijn - Mens erger je niet! Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST Parktheater, Eindhoven

vrijdag 18 oktober 2019

Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Posttheater, Arnhem
Daan Boom - De Eerste Het Diekhuus, Middelharnis
Best of... Ton Kas Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Lindenberg Theater, Nijmegen
Lenette van Dongen - Paradijskleier Posthuis Theater, Heerenveen
Lebbis - De Ervaring Theater De Boerderij, Huizen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij C.C Kapellen, Kapellen, Antwerpen
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater Zinin, Nijverdal
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Theater de Purmaryn, Purmerend
De Patrizanen - Het leven an sich Deventer Schouwburg, Deventer
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Meervaart, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Jan Beuving - Rotatie Singer Theater, Laren
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL TAQA Theater De Vest, Alkmaar
00:00
Soundos - Niets te verliezen De Kattendans, Bergeijk
00:00
René van Meurs - Hunkert Kulturhus Holten, Holten
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Schouwburg Venray, Venray
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Orpheus, Apeldoorn
Sara Kroos - Verte Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Henry van Loon - Onze Henry Spant!, Bussum
20:00
Beperkt Houdbaar - De Première Werftheater, Utrecht
20:00
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Theater RhederArt, Dieren
20:00
De Fransse Eijkel - Subtropique Theater De Tuin, Leusden
20:00
Urbanus Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Agnietenhof, Tiel
20:15
Hehobros Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live De Molenberg, Delfzijl
20:15
Cabarestafette Flint, Amersfoort
20:15
Arie en Silvester - WIE?! De Meerpaal, Dronten
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller Agora Theater Druten, Druten
20:30
Milo Berlijn - Mens erger je niet! Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid De Toegift, Den Hoorn
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek Zaantheater, Zaandam
20:30
Max van den Burg - Paasbest Posttheater, Arnhem
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019 Het Veur Theater, Leidschendam

zaterdag 19 oktober 2019

Viggo Waas - De meestervoorspeller DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Best of... Ton Kas KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Wesopa Weesp, Weesp
Pagina -108