Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater De Kolk
Assen
Diligentia
Den Haag
Wesopa Weesp
Weesp
Leidse Schouwburg
Leiden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
Thiemeloods
Nijmegen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Spant!
Bussum
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Het Diekhuus
Middelharnis
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeMess
Naarden
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Sneek
Sneek
Diligentia
Den Haag
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Koningshof
Maassluis
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Beun
Heiloo
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Venray
Venray
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Domijnen
Sittard
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Zinin
Nijverdal
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Luctor et Emergo
Rilland
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Agnietenhof
Tiel
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Werftheater
Utrecht
Veluvine
Nunspeet
Theater Sneek
Sneek
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
De Muze
Noordwijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
C.C. De Pas
Heesch
Het Klooster
Woerden
Theater Zinin
Nijverdal
Parkgebouw
Rijssen
Fransche School Culemborg
Culemborg
Diligentia
Den Haag
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Den heuvel
Alphen
Theater Zuidplein
Rotterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Gashouder
Dedemsvaart
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater Dreumel
Dreumel
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Podium Boxtel
Boxtel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Sneek
Sneek
Musis
Arnhem
Werftheater
Utrecht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Lievekamp
Oss
Theaterpand Weesp
Weesp
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater PePijn
Den Haag
Theater Zinin
Nijverdal
Lindenberg Theater
Nijmegen
zaterdag 11 november 2017
Jan Beuving - Raaklijn
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Ali B - Koorts
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kunstgreep, Oostzaan
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Kolk, Assen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Diligentia, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Wesopa Weesp, Weesp
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Leidse Schouwburg, Leiden
Daniël Arends - De Afterparty
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Walhalla, Rotterdam
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Thiemeloods, Nijmegen
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Spant!, Bussum
20:00
Sanne Vogel
Theater Zuidplein, Rotterdam
Soundos - Geboren met ervaring
Theater de Purmaryn, Purmerend
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Het Diekhuus, Middelharnis
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater Idea, Soest
20:15
Zonder verdoving
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Sjaak Bral
Posttheater, Arnhem
20:30
Weg
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
zondag 12 november 2017
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 13 november 2017
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
DeMess, Naarden
Kathy Griffin
Meervaart, Amsterdam
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 14 november 2017
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Sneek, Sneek
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Diligentia, Den Haag
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ali B - Koorts
Koningshof, Maassluis
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Beun, Heiloo
woensdag 15 november 2017
Sanne Wallis de Vries - Gut
Goudse Schouwburg, Gouda
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Schouwburg Venray, Venray
Richard Groenendijk - Om alles
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Spot
De Domijnen, Sittard
Jan Beuving - Raaklijn
Fulcotheater, IJsselstein
Claudia de Breij - Nu
Theater Zinin, Nijverdal
Ali B - Koorts
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Luctor et Emergo, Rilland
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Agnietenhof, Tiel
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Chassé Theater, Breda
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jetty Mathurin - De Overdracht
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Parktheater, Eindhoven
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Zonder verdoving
Markant Uden, Uden
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Youp van 't Hek
Diligentia, Den Haag
20:30
Comedy Night: Eric van der Woude / Rayen Panday
Simplon, Groningen
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Werftheater, Utrecht
donderdag 16 november 2017
René van Meurs - Ik beloof niks
Veluvine, Nunspeet
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Sneek, Sneek
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Emilio Guzman - Kom dan!
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Richard Groenendijk - Om alles
De Muze, Noordwijk
Pieter Derks - Spot
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Leon van der Zanden - Kameleon
C.C. De Pas, Heesch
Jan Beuving - Raaklijn
Het Klooster, Woerden
Claudia de Breij - Nu
Theater Zinin, Nijverdal
Ali B - Koorts
Parkgebouw, Rijssen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Fransche School Culemborg, Culemborg
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Hengelo, Hengelo
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Den heuvel, Alphen
Jetty Mathurin - De Overdracht
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Johan Goossens - Vlam
Gashouder, Dedemsvaart
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Scheldetheater, Terneuzen
Kathy Griffin
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
T-splitsing
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Parktheater, Eindhoven
20:15
Andrea Noske
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
Frank van Pamelen / Jan J Pieterse / John Schleipen - Talk
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Zonder verdoving
Markant Uden, Uden
20:15
Jasper van Kuijk - Janus
Cultura, Ede
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Werftheater, Utrecht
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater Dreumel, Dreumel
20:30
Piepschuim
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
De Fransse Eijkel speelt - De Fransse Eijkel speelt
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
vrijdag 17 november 2017
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Podium Boxtel, Boxtel
René van Meurs - Ik beloof niks
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Sneek, Sneek
Sanne Wallis de Vries - Gut
Musis, Arnhem
Stefano Keizers - Erg heel
Werftheater, Utrecht
Fuad Hassen - Held
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater De Lievekamp, Oss
Emilio Guzman - Kom dan!
Theaterpand Weesp, Weesp
Richard Groenendijk - Om alles
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Pieter Derks - Spot
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater PePijn, Den Haag
Ali B - Koorts
Theater Zinin, Nijverdal
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Lindenberg Theater, Nijmegen