Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Koningshof
Maassluis
Agnietenhof
Tiel
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater De Kolk
Assen
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
BREStheater
Brielle
Theater Bellevue
Amsterdam
ATLAS Theater
Emmen
Theater De Lievekamp
Oss
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Posttheater
Arnhem
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kaleidoscoop
Mortsel
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Zuidplein
Rotterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Sneek
Sneek
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Markant Uden
Uden
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Kik
Elst
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Podium Hoge Woerd
De Meern
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
Flint
Amersfoort
Toestanden op Podium
Bemmel
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Kunstgreep
Oostzaan
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
Spant!
Bussum
Theater Harderwijk
Harderwijk
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Hoftheater
Raalte
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Spant!
Bussum
C.C. 't Gasthoes
Horst
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Diligentia
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Reggehof
Goor
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theaterhotel Almelo
Almelo
De Meenthe
Steenwijk
ATLAS Theater
Emmen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Diligentia
Den Haag
Theater De Omval
Diemen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Singer
Rijkevorsel
Theater de Koornbeurs
Franeker
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Simplon
Groningen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater Sneek
Sneek
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater de Schalm
Veldhoven
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Geert Teis
Stadskanaal
vrijdag 08 december 2017
Stefano Keizers - Erg heel
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Sjaak Bral
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Koningshof, Maassluis
Richard Groenendijk - Om alles
Agnietenhof, Tiel
Pieter Derks - Spot
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Piepschuim
Theater De Kolk, Assen
Martijn Koning - Koning te rijk
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
BREStheater, Brielle
Marco Lopes - Moedt
Theater Bellevue, Amsterdam
Kirsten van Teijn - Zalf
ATLAS Theater, Emmen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater De Lievekamp, Oss
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Scheldetheater, Terneuzen
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jochen Otten - Troosten
Posttheater, Arnhem
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Kaleidoscoop, Mortsel
Jan Beuving - Raaklijn
Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Goudse Schouwburg, Gouda
Fuad Hassen - Held
Theater Zuidplein, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Emilio Guzman - Kom dan!
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Sneek, Sneek
Claudia de Breij - Nu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ali B - Koorts
Theater de Speeldoos, Baarn
zaterdag 09 december 2017
20:15
Zonder verdoving
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Two shows, one gig!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ton Kas - Kakmaker
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Stefano Keizers - Erg heel
Schouwburg de Lawei, Drachten
Sjaak Bral
Theater De Veste, Delft
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg Hengelo, Hengelo
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Pieter Derks - Spot
Markant Uden, Uden
Marco Lopes - Moedt
Theater Bellevue, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater De Kik, Elst
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Podium Hoge Woerd, De Meern
Johan Goossens - Vlam
Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Flint, Amersfoort
Jan Beuving - Raaklijn
Toestanden op Podium, Bemmel
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Goudse Schouwburg, Gouda
Fuad Hassen - Held
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kunstgreep, Oostzaan
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
De Poorterij, Zaltbommel
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Spant!, Bussum
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Harderwijk, Harderwijk
Cameretten - Finalistentournee 2017
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
André Manuel - De Onzen
Hoftheater, Raalte
Ali B - Koorts
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
zondag 10 december 2017
20:15
Sjaak Bral
Cpunt Theater, Hoofddorp
Richard Groenendijk - Om alles
Spant!, Bussum
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. 't Gasthoes, Horst
maandag 11 december 2017
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Lebbis - De Bovengrens
Diligentia, Den Haag
dinsdag 12 december 2017
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Reggehof, Goor
20:15
Sjaak Bral
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
René van Meurs - Ik beloof niks
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Geloof ons nou maar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Orpheus, Apeldoorn
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater de Griffioen, Amstelveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
woensdag 13 december 2017
20:00
Zonder verdoving
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Ton Kas - Kakmaker
Theaterhotel Almelo, Almelo
Stefano Keizers - Erg heel
De Meenthe, Steenwijk
Richard Groenendijk - Om alles
ATLAS Theater, Emmen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Lebbis - De Bovengrens
Diligentia, Den Haag
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater De Omval, Diemen
Johan Goossens - Vlam
Lindenberg Theater, Nijmegen
Jochen Otten - Troosten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jan Jaap van der Wal - Schoon
De Singer, Rijkevorsel
Jan Beuving - Raaklijn
Theater de Koornbeurs, Franeker
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
De Partizanen - Kerst in Partizanië
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Comedy Night: Harry Glotzbach / Kristel Zweers / Marlon Kicken / Vince
Simplon, Groningen
Claudia de Breij - Nu
Theater 't Speelhuis, Helmond
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Ali B - Koorts
Agora Theater Lelystad, Lelystad
donderdag 14 december 2017
20:15
Zonder verdoving
Theater Sneek, Sneek
Ton Kas - Kakmaker
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Sjaak Bral
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Derks - Spot
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:30
Nabil Aoulad Ayad
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Martijn Koning - Koning te rijk
Meervaart, Amsterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater de Schalm, Veldhoven
Jochen Otten - Troosten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Geert Teis, Stadskanaal