Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Den heuvel
Alphen
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Het Wennekerpand
Schiedam
20:15
Veluvine
Nunspeet
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Werkplaats Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Omval
Diemen
Ledeltheater
Oostburg
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:15
De Weijer
Boxmeer
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
DeMess
Naarden
Pand P
Eindhoven
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
19:00
Flint
Amersfoort
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:30
De Kleine Willem
Enschede
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Spant!
Bussum
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Klif
Nijmegen
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
De Meerpaal
Dronten
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Minnepoort
Leuven
20:00
Parktheater
Eindhoven
Werkplaats Walhalla
Rotterdam
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
De Doelen
Rotterdam
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
Theater Zinin
Nijverdal
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Sneek
Sneek
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:30
ATLAS Theater
Emmen
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
19:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
De Zwaan
Uitgeest
De Weijer
Boxmeer
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
donderdag 14 oktober 2021
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Lisa Loeb - Extase
Den heuvel, Alphen
20:15
LOS - Lusten en Lasten
Flint, Amersfoort
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Posttheater, Arnhem
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Storm, Winterswijk
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Oldenhermanns - FCKED
Het Wennekerpand, Schiedam
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Veluvine, Nunspeet
Pieter Derks - Uit het niets
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2021
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:30
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
vrijdag 15 oktober 2021
20:00
André Manuel - Sneu
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-out voor beginners
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Beperkt Houdbaar - Canvas
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Theater De Leest, Waalwijk
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Werkplaats Walhalla, Rotterdam
20:30
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Theater Ludens, Voorburg
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Theater De Omval, Diemen
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
Ledeltheater, Oostburg
21:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
De Weijer, Boxmeer
Grof geschud - Broeden
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
De Maagd, Bergen op Zoom
Jan Beuving - Restante
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Jandino - Opgefokt
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
DeMess, Naarden
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Pand P, Eindhoven
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Theater PePijn, Den Haag
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:30
Lebbis - De Ziel
Wesopa Weesp, Weesp
19:00
LOS - Lusten en Lasten
Flint, Amersfoort
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
De Kleine Willem, Enschede
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Aan de Slinger, Houten
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Oldenhermanns - FCKED
Dok6, Panningen
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Spant!, Bussum
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet
De Klif, Nijmegen
21:00
Remy Evers - Gewoon Remy
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
René van Meurs - Hunkert
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Flint, Amersfoort
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2021
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Het Evertshuis, Bodegraven
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
De Meerpaal, Dronten
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
zaterdag 16 oktober 2021
20:30
André Manuel - Sneu
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Theater de Schalm, Veldhoven
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
Minnepoort, Leuven
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Parktheater, Eindhoven
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Werkplaats Walhalla, Rotterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
De Doelen, Rotterdam
Jan Beuving - Restante
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Arto Theater, Schoonhoven
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Theater Zinin, Nijverdal
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Theater De Leest, Waalwijk
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Theater PePijn, Den Haag
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Sneek, Sneek
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Chassé Theater, Breda
20:30
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Het Trefpunt, Warmond
20:30
Martijn Koning - Koning van de dieren
ATLAS Theater, Emmen
Nathalie Baartman - SNAK
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Poorterij, Zaltbommel
19:00
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Theater de Speeldoos, Baarn
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet
De Zwaan, Uitgeest
Pieter Derks - Uit het niets
De Weijer, Boxmeer
21:00
Remy Evers - Gewoon Remy
Theater Bellevue, Amsterdam