CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -10
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 06 apr
21:15
Parktheater
Eindhoven
Martiniplaza
Groningen
do 07 apr
Beneluxtheater
Berlicum
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
1
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Den Enghel
Bergen op Zoom
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Het Klooster
Woerden
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
19:15
Parktheater
Eindhoven
20:00
DNK
Assen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
21:15
Parktheater
Eindhoven
vr 08 apr
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
De Klif
Nijmegen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Idea
Soest
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Diligentia
Den Haag
20:15
Het Diekhuus
Middelharnis
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
De Nieuwe Regentes
Den Haag
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
za 09 apr
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Carrousel
Ommen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Chassé Theater
Breda
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Storm
Winterswijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Voorveghter
Hardenberg
1
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Dorpshuis Swanla
Zevenhuizen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
zo 10 apr
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
ma 11 apr
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
1
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Oosterpoort
Groningen

woensdag 06 april 2022

21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Parktheater, Eindhoven
Foto Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies Martiniplaza, Groningen

donderdag 07 april 2022

Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook Beneluxtheater, Berlicum
Harrie Jekkers - Achter de Duinen Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
1
Kirsten van Teijn - (S)experiment Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Nathalie Baartman - SNAK Den Enghel, Bergen op Zoom
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Grof geschud - Broeden Het Klooster, Woerden
Kasper van der Laan - 1 Kilo Schouwburg De Kring, Roosendaal
Patrick Laureij - Live Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Parktheater, Eindhoven
20:00
Plien en Bianca - En nu dan? DNK, Assen
20:00
Tineke Schouten - Dubbel Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Tineke Schouten - Dubbel Parktheater, Eindhoven
20:00
Rayen Panday - Focus Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Tim Fransen - De Mens en Ik Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Jandino - Opgefokt Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Sjaak Bral - De Meesterkraker De Muze, Noordwijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Christel de Laat - Hoe dan?! Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou Theater Hof 88, Almelo
20:15
René van Meurs - 2636 Diligentia, Den Haag
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Lebbis - De Ziel Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Lenette van Dongen - Paradijskleier De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk Perron-3, Rosmalen
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Lisa Loeb - Extase Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Junushoff Theater, Wageningen
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Parktheater, Eindhoven

vrijdag 08 april 2022

Jeroens Clan - Tere Zieltjes Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Christel de Laat - Hoe dan?! De Klif, Nijmegen
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Theater De Leest, Waalwijk
Youp van 't Hek - De laatste ronde Theater de Voorveghter, Hardenberg
Pieter Derks - Uit het niets Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Grof geschud - Broeden Theater Idea, Soest
20:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand Posttheater, Arnhem
20:00
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Sjaak Bral - De Sjaak Diligentia, Den Haag
20:15
Arie Koomen - BOE! Het Diekhuus, Middelharnis
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Tineke Schouten - Dubbel Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Rayen Panday - Focus Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
René van Meurs - 2636 Diligentia, Den Haag
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Lebbis - De Ziel Hoftheater, Raalte
20:15
Lenette van Dongen - Paradijskleier De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk Perron-3, Rosmalen
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond Theater de Kom, Nieuwegein
Sjaak Bral - De Meesterkraker De Nieuwe Regentes, Den Haag
20:30
Beperkt Houdbaar - Canvas De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Klooster en van der Meulen - Tijd zat! Posttheater, Arnhem
20:30
Merijn Scholten - Solo Lindenberg Theater, Nijmegen

zaterdag 09 april 2022

Harrie Jekkers - Achter de Duinen TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Christel de Laat - Hoe dan?! Theater Carrousel, Ommen
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte Chassé Theater, Breda
Nathalie Baartman - SNAK Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Theater De Storm, Winterswijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Foto Youp van 't Hek - De laatste ronde
Youp van 't Hek - De laatste ronde Theater de Voorveghter, Hardenberg
1
Patrick Laureij - Live Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Max van den Burg Kulturhus Holten, Holten
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Kasper van Kooten - Deeltijd Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Rayen Panday - Focus Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Klooster en van der Meulen - Tijd zat! Podium Reimerswaal, Rilland
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Dorpshuis Swanla, Zevenhuizen
20:15
Tineke Schouten - Dubbel Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
René van Meurs - 2636 Diligentia, Den Haag
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Lenette van Dongen - Paradijskleier De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - De Sjaak Diligentia, Den Haag
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Andries Tunru - In Theorie Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Sjaak Bral - De Meesterkraker Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Lisa Loeb - Extase Drommedaris, Enkhuizen
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Merijn Scholten - Solo Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Finalistentour 35ste Groninger Studenten Cabaret Festival Het Oude Raadhuis, Hoofddorp

zondag 10 april 2022

19:30
Comedy Nacht Met: Jasper Van Der Veen, Leon Van Der Zanden, Thjum Arts Effenaar, Eindhoven
20:00
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

maandag 11 april 2022

20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
1
20:15
Plien en Bianca - En nu dan? Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Lebbis - De Ziel De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Nina De La Parra / Sanne Landvreugd Kwartet De Oosterpoort, Groningen
Pagina -10