CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -109
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 13 dec
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Parktheater
Eindhoven
vr 14 dec
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Venray
Venray
C.C. Deurne
Deurne
C.C. Merksem
Merksem
Hoftheater
Raalte
Flint
Amersfoort
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Podium Hoge Woerd
De Meern
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Schattelijn
Geertruidenberg
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
Orpheus
Apeldoorn
Stadstheater Arnhem
Arnhem
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Fidei et Arti
Oudenbosch
Schouwburg Lochem
Lochem
Schaffelaartheater
Barneveld
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Domijnen
Sittard
Posttheater
Arnhem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Cultuurcentrum GO
Leerdam
Prinsenhof
Best
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Theater Kulturhus
Borne
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Speeldoos
Vught
De Kattendans
Bergeijk
Theater De Storm
Winterswijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
21:00
RAI Theater
Amsterdam
za 15 dec
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Perron-3
Rosmalen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater 't Pand
Gorinchem
Flint
Amersfoort
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
1
De Reggehof
Goor
Chassé Theater
Breda
00:00
C.C. De Kei
Reusel
Theater de Purmaryn
Purmerend
Posttheater
Arnhem
Theater de Kampanje
Den Helder
Het Kielzog
Hoogezand
Agnietenhof
Tiel
Koningshof
Maassluis
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Diligentia
Den Haag
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Bussel
Oosterhout
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater de Schuur
Zevenbergen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Chassé Theater
Breda
Theater Zuidplein
Rotterdam
Rietveld Theater
Delft
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Oosterpoort
Groningen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Ludens
Voorburg
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
1
De Machinist
Rotterdam
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater De Storm
Winterswijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Prinsenhof
Best
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Dakota
Den Haag

donderdag 13 december 2018

20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018 Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise) Parktheater, Eindhoven

vrijdag 14 december 2018

Thomas Acda - Motel Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Dorine Wiersma - Gaan we katten? Agora Theater Lelystad, Lelystad
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Schouwburg Venray, Venray
Martijn Kardol - Bang C.C. Deurne, Deurne
William Boeva - Reset C.C. Merksem, Merksem
Thijs Kemperink - Bonje Hoftheater, Raalte
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Flint, Amersfoort
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Brigitte Kaandorp - Eh... Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Theaterkerk Bemmel, Bemmel
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Richard Groenendijk - Om Alles! Schouwburg Amphion, Doetinchem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Podium Hoge Woerd, De Meern
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Lindenberg Theater, Nijmegen
Jeroen van Merwijk - Lucky De Schattelijn, Geertruidenberg
Matroesjka - Brainwash Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Patrick Laureij Oude Luxor Theater, Rotterdam
René van Meurs - Ik beloof niks De Nieuwe Kolk, Assen
Lebbis - De Bovengrens Orpheus, Apeldoorn
Claudia de Breij - Nu Stadstheater Arnhem, Arnhem
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater de Griffioen, Amstelveen
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Fidei et Arti, Oudenbosch
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Schouwburg Lochem, Lochem
Arie & Silvester - Wie?! Schaffelaartheater, Barneveld
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Anne-Marie Jung - Ram De Domijnen, Sittard
André Manuel - DREEJKLEZOEW Posttheater, Arnhem
Alex Ploeg Ultimatum Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Martijn Koning - Koning van de dieren TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Murth Mossel - Pauwer Cultuurcentrum GO, Leerdam
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Prinsenhof, Best
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kasper van der Laan - Gewapend karton Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Theater Kulturhus, Borne
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
De Partizanen - Het leven an sich De Meenthe, Steenwijk
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ali B - Koorts De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is De Speeldoos, Vught
Henry van Loon - Onze Henry De Kattendans, Bergeijk
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater De Storm, Winterswijk
Ton Kas - Kakmaker Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Dionne Verwey / Ritzah Statia Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Comedy cafe Sneek Het Bolwerk, Sneek
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Dolf Jansen - Beeldenstorm - Oudejaars 2018 Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
De Zeve Hemele - Kers op de taart De Maaspoort, Venlo
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Purper - Purper's Passie Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018 Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon De Poorterij, Zaltbommel
20:30
De Fransse Eijkel speelt Perron-3, Rosmalen
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Theater 't Pand, Gorinchem
21:00
Şafak Sezer RAI Theater, Amsterdam

zaterdag 15 december 2018

Thomas Acda - Motel Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Martijn Kardol - Bang Perron-3, Rosmalen
Hadewych Minis - Minis Plus Schouwburg Hengelo, Hengelo
Thomas Smith - De jaren van verstand Theater 't Pand, Gorinchem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Flint, Amersfoort
Nathalie Baartman - Breek Stadstheater de Bond, Oldenzaal
1
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen De Reggehof, Goor
Stefano Keizers - Erg Heel Chassé Theater, Breda
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit C.C. De Kei, Reusel
Purper - Purper's Passie Theater de Purmaryn, Purmerend
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Posttheater, Arnhem
Jan Beuving - Rotatie Theater de Kampanje, Den Helder
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Het Kielzog, Hoogezand
Jeroen van Merwijk - Lucky Agnietenhof, Tiel
Matroesjka - Brainwash Koningshof, Maassluis
Patrick Laureij Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pepijn Schoneveld - Stante Pede Diligentia, Den Haag
Louise Korthals - Alles is er Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater de Griffioen, Amstelveen
Arie & Silvester - Wie?! Theater de Kom, Nieuwegein
Anne-Marie Jung - Ram Theater de Bussel, Oosterhout
ANNE & LISA - Weltschmerz Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet Theater de Schuur, Zevenbergen
Alex Ploeg Ultimatum Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Paul de Leeuw - Vette Pech! Chassé Theater, Breda
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater Zuidplein, Rotterdam
Murth Mossel - Pauwer Rietveld Theater, Delft
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Emilio Guzman - Kom dan! De Oosterpoort, Groningen
De Partizanen - Het leven an sich Theater de Purmaryn, Purmerend
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Theater Ludens, Voorburg
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ali B - Koorts De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto Peter Pannekoek - Later was alles beter
Peter Pannekoek - Later was alles beter Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
1
Piepschuim - Grote Woorden De Machinist, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is Schouwburg Lochem, Lochem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater De Storm, Winterswijk
Ton Kas - Kakmaker Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Prinsenhof, Best
20:15
De Zeve Hemele - Kers op de taart De Maaspoort, Venlo
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018 Theater De Veste, Delft
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise) Theater Dakota, Den Haag
Pagina -109