CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -109
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 03 nov
20:15
Het Klooster
Nuenen
20:15
Cultura
Ede
Diligentia
Den Haag
1
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
za 04 nov
Het Kielzog
Hoogezand
Theater De Molen
Beuningen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Bouwkunde
Deventer
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Goudse Schouwburg
Gouda
Papenstraattheater
Zwolle
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater De Storm
Winterswijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
Fransche School Culemborg
Culemborg
De Speeldoos
Vught
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
Dorpshuis Renesse
Renesse
20:15
Het Klooster
Nuenen
Diligentia
Den Haag
1
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
zo 05 nov
Markant Uden
Uden
20:00
Theater De Tuin
Leusden
di 07 nov
Fulcotheater
IJsselstein
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Klinker
Winschoten
20:30
Jan van Besouw
Goirle
wo 08 nov
Werftheater
Utrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater De Veste
Delft
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Posttheater
Arnhem
do 09 nov
Werftheater
Utrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater De Klinker
Winschoten
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Schouwburg Lochem
Lochem
Het Evertshuis
Bodegraven
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Het Klooster
Woerden
De Kattendans
Bergeijk
Markant Uden
Uden
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater De Veste
Delft
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
1
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
C.C. De Pas
Heesch
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Cultura
Ede
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:30
C.C. Zundert
Zundert
vr 10 nov
Chassé Theater
Breda
Theater De Omval
Diemen
Theater De Klinker
Winschoten
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Junushoff Theater
Wageningen
Het Klooster
Woerden
Theater de Hofnar
Valkenswaard
1
Theater Ludens
Voorburg
De Weijer
Boxmeer
De Kattendans
Bergeijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Purmaryn
Purmerend
Thiemeloods
Nijmegen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Reggehof
Goor
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
De Maaspoort
Venlo

vrijdag 03 november 2017

20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Het Klooster, Nuenen
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Cultura, Ede
Foto Guido Weijers
Guido Weijers Diligentia, Den Haag
1
20:30
Polderman tiert welig Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

zaterdag 04 november 2017

Kirsten van Teijn - Zalf Het Kielzog, Hoogezand
Emilio Guzman - Kom dan! Theater De Molen, Beuningen
Richard Groenendijk - Om alles Theater de Griffioen, Amstelveen
Pieter Derks - Spot Theater de Voorveghter, Hardenberg
Leon van der Zanden - Kameleon Theater Bouwkunde, Deventer
Martijn Koning - Koning te rijk Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Goudse Schouwburg, Gouda
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Papenstraattheater, Zwolle
Eric van Sauers - De lief en leed tour Theater Aan de Slinger, Houten
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
André Manuel - De Onzen Theater De Storm, Winterswijk
Daniël Arends - De Afterparty Schouwburg Ogterop, Meppel
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Fransche School Culemborg, Culemborg
De Partizanen - Welkom in Partizanië De Speeldoos, Vught
Ton Kas - Kakmaker Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jetty Mathurin Theater Zuidplein, Rotterdam
René van Meurs - Ik beloof niks Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Sander van de Pavert - Lucky Live Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Foto De Lama's - Back in Action
De Lama's - Back in Action Ziggo Dome, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral Dorpshuis Renesse, Renesse
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Het Klooster, Nuenen
Foto Guido Weijers
Guido Weijers Diligentia, Den Haag
1
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Meervaart, Amsterdam
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede

zondag 05 november 2017

Jochen Otten - Troosten Markant Uden, Uden
20:00
Sjaak Bral Theater De Tuin, Leusden

dinsdag 07 november 2017

Sanne Wallis de Vries - Gut Fulcotheater, IJsselstein
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht Schaffelaartheater, Barneveld
Martijn Koning - Koning te rijk Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Ton Kas - Kakmaker De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater De Klinker, Winschoten
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas Jan van Besouw, Goirle

woensdag 08 november 2017

Jochen Otten - Troosten Werftheater, Utrecht
Marco Lopes - Moedt Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Richard Groenendijk - Om alles De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Pieter Derks - Spot TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt Theater De Boerderij, Huizen
Ali B - Koorts Theater Aan de Slinger, Houten
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Theater Bouwkunde, Deventer
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Theater Walhalla, Rotterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn Theater De Veste, Delft
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Orpheus, Apeldoorn
Ton Kas - Kakmaker De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - Oudejaarsconference Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanië Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Piepschuim Posttheater, Arnhem

donderdag 09 november 2017

Jochen Otten - Troosten Werftheater, Utrecht
Kirsten van Teijn - Zalf Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater De Klinker, Winschoten
Sanne Wallis de Vries - Gut Theater Geert Teis, Stadskanaal
Fuad Hassen - Held Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Deventer Schouwburg, Deventer
Emilio Guzman - Kom dan! Theater Bellevue, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Pieter Derks - Spot Schouwburg Lochem, Lochem
Leon van der Zanden - Kameleon Het Evertshuis, Bodegraven
Jan Beuving - Raaklijn Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Claudia de Breij - Nu Het Klooster, Woerden
Ali B - Koorts De Kattendans, Bergeijk
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Markant Uden, Uden
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Theater Walhalla, Rotterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn Theater De Veste, Delft
Daniël Arends - De Afterparty Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Foto Ton Kas - Kakmaker
Ton Kas - Kakmaker De Kleine Komedie, Amsterdam
1
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Zonder verdoving C.C. De Pas, Heesch
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels Het Musiater, Zevenaar
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanië Cultura, Ede
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference Schouwburg Almere, Almere
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum C.C. Zundert, Zundert

vrijdag 10 november 2017

Marco Lopes - Moedt Chassé Theater, Breda
René van Meurs - Ik beloof niks Theater De Omval, Diemen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater De Klinker, Winschoten
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Emilio Guzman - Kom dan! Theater Bellevue, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Pieter Derks - Spot Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jan Beuving - Raaklijn Junushoff Theater, Wageningen
Claudia de Breij - Nu Het Klooster, Woerden
Foto Ali B - Koorts
Ali B - Koorts Theater de Hofnar, Valkenswaard
1
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Theater Ludens, Voorburg
Martijn Koning - Koning te rijk De Weijer, Boxmeer
Katinka Polderman - Polderman tiert welig De Kattendans, Bergeijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour Theater Zuidplein, Rotterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn Leidse Schouwburg, Leiden
André Manuel - De Onzen Theater de Bussel, Oosterhout
Daniël Arends - De Afterparty Theater de Purmaryn, Purmerend
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Thiemeloods, Nijmegen
Ton Kas - Kakmaker De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Zonder verdoving De Reggehof, Goor
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference De Maaspoort, Venlo
Pagina -109