Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Molenberg
Delfzijl
De Meenthe
Steenwijk
Het Postkantoor
Bovenkarspel
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Storm
Winterswijk
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Kleine Komedie
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agora Theater Druten
Druten
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Het Musiater
Zevenaar
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Maagd
Bergen op Zoom
Spant!
Bussum
Schaffelaartheater
Barneveld
Spant!
Bussum
De Schakel
Gilze
20:30
Perron-3
Rosmalen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Venray
Venray
Posttheater
Arnhem
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater Ins Blau
Leiden
De Cammeleur
Dongen
Parktheater
Eindhoven
Jan van Besouw
Goirle
Dok6
Panningen
00:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater De Lievekamp
Oss
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Markant Uden
Uden
De Kleine Willem
Enschede
Podium Hoge Woerd
De Meern
00:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
00:00
Kulturhus
Epe
Theater Bellevue
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Theater De Leest
Waalwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
De Kattendans
Bergeijk
Het Evertshuis
Bodegraven
20:15
Theater in het Klavier
Kaatsheuvel
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Kulturhus Holten
Holten
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Schouwburg de Lawei
Drachten
Het Postkantoor
Bovenkarspel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater Sneek
Sneek
Zaantheater
Zaandam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater De Willem
Papendrecht
Agora Theater Druten
Druten
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Schaffelaartheater
Barneveld
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:00
Theater Kulturhus
Borne
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater Dakota
Den Haag
20:00
AFAS Live
Amsterdam
15:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
vrijdag 22 maart 2019
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
De Molenberg, Delfzijl
Karin Bloemen - Souvenirs
De Meenthe, Steenwijk
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Kiki Schippers - Waar
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Leids Cabaret Festival Finalistentour 2019
Meervaart, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Storm, Winterswijk
Matroesjka - Brainwash
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Murth Mossel - Pauwer
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Agora Theater Druten, Druten
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Het Park, Hoorn
Rayen Panday - Fenomeen
Het Musiater, Zevenaar
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Maagd, Bergen op Zoom
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Spant!, Bussum
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schaffelaartheater, Barneveld
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Spant!, Bussum
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
De Schakel, Gilze
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Perron-3, Rosmalen
Theo Nijland - En de rest is onzin
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Tineke Schouten - Highlights
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Schouwburg Venray, Venray
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Posttheater, Arnhem
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Yentl en de Boer - Magie
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Ins Blau, Leiden
zaterdag 23 maart 2019
Alex Ploeg Ultimatum
De Cammeleur, Dongen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Parktheater, Eindhoven
Angela Groothuizen - Lueke binge
Jan van Besouw, Goirle
Arie & Silvester - Wie?!
Dok6, Panningen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Diligentia, Den Haag
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Ogterop, Meppel
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Schouwburg Odeon, Zwolle
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater De Lievekamp, Oss
19:00
Franck Dubosc
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Freek de Jonge - De Suppoost
Markant Uden, Uden
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Willem, Enschede
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Podium Hoge Woerd, De Meern
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Harderwijk, Harderwijk
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Kulturhus, Epe
Javier Guzman - Guzmán
Theater Bellevue, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Chassé Theater, Breda
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater De Leest, Waalwijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Kiki Schippers - Waar
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Kommil Foo - Oogst
De Kattendans, Bergeijk
Louise Korthals - Alles is er
Het Evertshuis, Bodegraven
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater in het Klavier, Kaatsheuvel
Martijn Koning - Koning van de dieren
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Matroesjka - Brainwash
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Max van den Burg - Paasbest
Kulturhus Holten, Holten
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg Odeon, Zwolle
Nathalie Baartman - Breek
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Oldenhermanns - UNSEXED
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Patrick Laureij
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Schouwburg de Lawei, Drachten
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Peter Pannekoek - Later was alles beter
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater Sneek, Sneek
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Zaantheater, Zaandam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater De Willem, Papendrecht
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Thijs Kemperink - Bonje
Schaffelaartheater, Barneveld
Tineke Schouten - Highlights
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Kulturhus, Borne
Yentl en de Boer - Magie
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadstheater Arnhem, Arnhem
zondag 24 maart 2019
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Cem Yilmaz
AFAS Live, Amsterdam
15:00
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Nathalie Baartman - Breek
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Powl Ameerali
Meervaart, Amsterdam
maandag 25 maart 2019
20:15
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Meervaart, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Fresku - Voordat het te laat is
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht