CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -112
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 23 nov
20:00
Café de Cactus
Hengelo
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:15
Theater De Leest
Waalwijk
do 24 nov
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
DeLaMar
Amsterdam
De Meerpaal
Dronten
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater Idea
Soest
Posttheater
Arnhem
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
19:00
Theater De Leest
Waalwijk
19:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
't Centrum Ooltgensplaat
Ooltgensplaat
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Het Theater Blaricum
Blaricum
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Mimik
Deventer
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater Ludens
Voorburg
21:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
vr 25 nov
Zaantheater
Zaandam
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Fransche School Culemborg
Culemborg
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
DeLaMar
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater Geert Teis
Stadskanaal
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Energiehuis
Dordrecht
De hoogte
Winsum
19:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
20:15
Wapen van Reek
Reek
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen

woensdag 23 november 2022

20:00
André Manuel (cabaret, Try Out Nieuwe Voorstelling De Zieke Geest) Café de Cactus, Hengelo
20:00
Plien & Bianca - En nu dan? Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
De Pannekoekencaravan Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2022 Parktheater, Eindhoven
20:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies ATLAS Theater, Emmen
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Merijn Scholten - Solo De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Lebbis - De Ziel Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Tim Fransen - De Mens En Ik Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon Meervaart, Amsterdam
20:15
Rayen Panday - Focus Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Johan Goossens - Kleine pijntjes De Meenthe, Steenwijk
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022 De Maaspoort, Venlo
20:30
Patrick Nederkoorn - Hoogtij TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Kasper van der Laan - Warm Theater PePijn, Den Haag
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Freek De Jonge - De Schreef Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel Chassé Theater, Breda
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen De Kleine Willem, Enschede
20:30
Saman Amini's integratieplan Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Theater De Leest, Waalwijk

donderdag 24 november 2022

Ronald Snijders - Een avond met mij Schouwburg Cuijk, Cuijk
Claudia De Breij - Oudejaarsconference 2022 Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Henry van Loon - Jannie the Showdog Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Peter Pannekoek - DNA DeLaMar, Amsterdam
Pieter Derks - Uit Het Niets De Meerpaal, Dronten
Youp van 't Hek - De laatste ronde Theater Geert Teis, Stadskanaal
Alex Agnew - Wake me up when it's over De Maagd, Bergen op Zoom
Nathalie Baartman - SNAK Theater Idea, Soest
Jan Beuving - Restante Posttheater, Arnhem
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
19:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies Theater De Leest, Waalwijk
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Jochen Otten - Zijn stinkende best Schouwburg Venray, Venray
20:00
Mouna Laroussi - Fatima Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Lotte Velvet - Ondergrond Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022 Parktheater, Eindhoven
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter Veluvine, Nunspeet
20:15
Merijn Scholten - Solo De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Lebbis - De Ziel Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Patrick Laureij - Live TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen Theater Hof 88, Almelo
20:15
Tim Fransen - De Mens En Ik Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2 De Kattendans, Bergeijk
20:15
René Van Meurs - 2636 Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat De Muze, Noordwijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt! 't Centrum Ooltgensplaat, Ooltgensplaat
20:15
Henny Huisman - het achterste van mijn tong De Meenthe, Steenwijk
20:15
De Vriendendienst - Andere mensen Het Theater Blaricum, Blaricum
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Podium Boxtel, Boxtel
20:30
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Comedycloud TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
André Manuel - Sneu Mimik, Deventer
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2022 Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2022 Theater Ludens, Voorburg
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Schouwburg Het Park, Hoorn

vrijdag 25 november 2022

Paulien Cornelisse - Aanstalten Zaantheater, Zaandam
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden  Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Kim Schuddeboom - Ongeschreven Fransche School Culemborg, Culemborg
Brigitte Kaandorp / Jenny Arean - Gedeelde smart Schouwburg de Lawei, Drachten
Claudia De Breij - Oudejaarsconference 2022 Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes Theater De Lampegiet, Veenendaal
Peter Pannekoek - DNA DeLaMar, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast De Maagd, Bergen op Zoom
Youp van 't Hek - De laatste ronde Theater Geert Teis, Stadskanaal
Alex Agnew - Wake me up when it's over C.C De Muze, Heusden-Zolder
Christel de Laat - Hoe dan?! Energiehuis, Dordrecht
Kirsten van Teijn - (S)experiment De hoogte, Winsum
19:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies Parktheater, Eindhoven
20:00
Anuar Meervaart, Amsterdam
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Agora Theater Druten, Druten
20:00
Plien & Bianca - En nu dan? Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Jeroens Clan / Marco Lopes / Samir Fighil / Victor Luis van Es ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Hans Teeuwen Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Vincent Bijlo & Friends - Eindejaarsconference Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Rayen Panday - Focus Orpheus, Apeldoorn
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022 Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Nesim el Ahmadi - TaBoe! Het Diekhuus, Middelharnis
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter Figi Theater, Zeist
20:15
Pieter Verelst - Ten Aarzel Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt Cultureel Centrum Heerde, Heerde
20:15
Merijn Scholten - Solo De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022 Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Lebbis - De Ziel De Maaspoort, Venlo
20:15
Patrick Laureij - Live TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen Het Klooster, Woerden
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2 Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou Ons Mierloos Theater, Mierlo
20:15
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt! Wapen van Reek, Reek
20:15
Tineke Schouten - Dubbel Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Pieter Derks - Uit Het Niets Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Pagina -112