Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
Theater De Veste
Delft
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Diligentia
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Diligentia
Den Haag
19:00
Diligentia
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Diligentia
Den Haag
19:00
Diligentia
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Diligentia
Den Haag
14:30
Diligentia
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Meervaart
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
BaronTheater
Opende
Schouwburg Ogterop
Meppel
Bon theater
Medemblik
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Bibelot
Dordrecht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Spant!
Bussum
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
Comedy Cafe
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
De Warande
Turnhout
20:15
Dok6
Panningen
Fidei et Arti
Oudenbosch
Theater de Kom
Nieuwegein
Koningshof
Maassluis
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Mythe
Goes
Theater De Veste
Delft
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Schaffelaartheater
Barneveld
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Walhalla
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Carrousel
Ommen
De Muze
Noordwijk
zaterdag 23 december 2017
20:15
Sjaak Bral
Theater de Stoep, Spijkenisse
Claudia de Breij - Nu
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Pieter Derks - Spot
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Danny Cordromp
Blue Collar Hotel, Eindhoven
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Veste, Delft
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
DeLaMar, Amsterdam
De Partizanen - Kerst in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Wachstumsschmerzen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ton Kas - Kakmaker
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zondag 24 december 2017
De Partizanen - Kerst in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 25 december 2017
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
DeLaMar, Amsterdam
De Partizanen - Kerst in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 26 december 2017
20:15
Sjaak Bral
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
DeLaMar, Amsterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 27 december 2017
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Sjaak Bral
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 28 december 2017
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Comedy Night: Adam Fields / Fuad Hassen / Pepijn Schoneveld / Wilko Te
Neushoorn, Leeuwarden
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Sjaak Bral
Diligentia, Den Haag
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
DeLaMar, Amsterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
De Kleine Komedie, Amsterdam
vrijdag 29 december 2017
Cameretten - Finalistentournee 2017
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Lievekamp, Oss
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Sjaak Bral
Diligentia, Den Haag
19:00
Sjaak Bral
Diligentia, Den Haag
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
DeLaMar, Amsterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
De Kleine Komedie, Amsterdam
zaterdag 30 december 2017
Cameretten - Finalistentournee 2017
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Sjaak Bral
Diligentia, Den Haag
19:00
Sjaak Bral
Diligentia, Den Haag
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
DeLaMar, Amsterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:00
HIPHOP LULverhalen - Howard Komproe
Melkweg, Amsterdam
zondag 31 december 2017
19:00
Sjaak Bral
Diligentia, Den Haag
14:30
Sjaak Bral
Diligentia, Den Haag
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
DeLaMar, Amsterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 04 januari 2018
Fuad Hassen - Held
Theater de Hofnar, Valkenswaard
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Kattendans, Bergeijk
20:15
NUHR- Alle 30 NUHR
Meervaart, Amsterdam
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
vrijdag 05 januari 2018
Stefano Keizers - Erg heel
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Ogterop, Meppel
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ton Kas - Kakmaker
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
zaterdag 06 januari 2018
Ton Kas - Kakmaker
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
BaronTheater, Opende
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Ogterop, Meppel
Kirsten van Teijn - Zalf
Bon theater, Medemblik
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
The Stand-Up Club
Bibelot, Dordrecht
Marco Lopes - Moedt
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Spant!, Bussum
Leon van der Zanden - Kameleon
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Jim Jefferies
Lotto Arena, Antwerpen
zondag 07 januari 2018
Quirine Melssen - What the Gluck?
Comedy Cafe, Amsterdam
Jim Jefferies
Ziggo Dome, Amsterdam
maandag 08 januari 2018
Marco Lopes - Moedt
Diligentia, Den Haag
dinsdag 09 januari 2018
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Veste, Delft
woensdag 10 januari 2018
20:30
Piepschuim
Junushoff Theater, Wageningen
Jan Jaap van der Wal - Schoon
De Warande, Turnhout
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Dok6, Panningen
Stefano Keizers - Erg heel
Fidei et Arti, Oudenbosch
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Kom, Nieuwegein
Cameretten - Finalistentournee 2017
Koningshof, Maassluis
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Schouwburg Hengelo, Hengelo
André Manuel - De Onzen
Posthuis Theater, Heerenveen
Johan Goossens - Vlam
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Goudse Schouwburg, Gouda
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Mythe, Goes
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Veste, Delft
Jochen Otten - Troosten
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Claudia de Breij - Nu
Schaffelaartheater, Barneveld
Richard Groenendijk - Om alles
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 11 januari 2018
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Leest, Waalwijk
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater de Stoep, Spijkenisse
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater Walhalla, Rotterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jochen Otten - Troosten
Theater Carrousel, Ommen
Ton Kas - Kakmaker
De Muze, Noordwijk