CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -113
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 08 apr
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Het Diekhuus
Middelharnis
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Nieuwe Regentes
Den Haag
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Perron-3
Rosmalen
za 09 apr
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
1
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Storm
Winterswijk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Chassé Theater
Breda
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Carrousel
Ommen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Dorpshuis Swanla
Zevenhuizen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
zo 10 apr
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
ma 11 apr
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
1
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
di 12 apr
Meervaart
Amsterdam
Posthuis Theater
Heerenveen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Fulcotheater
IJsselstein
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
wo 13 apr
Meervaart
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Posttheater
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Diligentia
Den Haag
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
19:45
Simplon
Groningen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
De Maaspoort
Venlo
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda

vrijdag 08 april 2022

20:15
Lenette van Dongen - Paradijskleier De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Lebbis - De Ziel Hoftheater, Raalte
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
René van Meurs - 2636 Diligentia, Den Haag
20:15
Rayen Panday - Focus Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Tineke Schouten - Dubbel Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Arie Koomen - BOE! Het Diekhuus, Middelharnis
20:30
Merijn Scholten - Solo Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Klooster en van der Meulen - Tijd zat! Posttheater, Arnhem
20:30
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Beperkt Houdbaar - Canvas De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Sjaak Bral - De Meesterkraker De Nieuwe Regentes, Den Haag
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk Perron-3, Rosmalen

zaterdag 09 april 2022

Patrick Laureij - Live Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Foto Youp van 't Hek - De laatste ronde
Youp van 't Hek - De laatste ronde Theater de Voorveghter, Hardenberg
1
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Theater De Storm, Winterswijk
Nathalie Baartman - SNAK Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte Chassé Theater, Breda
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Christel de Laat - Hoe dan?! Theater Carrousel, Ommen
Harrie Jekkers - Achter de Duinen TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Klooster en van der Meulen - Tijd zat! Podium Reimerswaal, Rilland
20:00
Rayen Panday - Focus Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Kasper van Kooten - Deeltijd Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Max van den Burg Kulturhus Holten, Holten
20:15
Sjaak Bral - De Sjaak Diligentia, Den Haag
20:15
Lenette van Dongen - Paradijskleier De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
René van Meurs - 2636 Diligentia, Den Haag
20:15
Tineke Schouten - Dubbel Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Dorpshuis Swanla, Zevenhuizen
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Finalistentour 35ste Groninger Studenten Cabaret Festival C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Merijn Scholten - Solo Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Lisa Loeb - Extase Drommedaris, Enkhuizen
Sjaak Bral - De Meesterkraker Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Andries Tunru - In Theorie Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Theater De Leest, Waalwijk

zondag 10 april 2022

19:30
Comedy Nacht Met: Jasper Van Der Veen, Leon Van Der Zanden, Thjum Arts Effenaar, Eindhoven
20:00
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

maandag 11 april 2022

20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
1
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Nina De La Parra / Sanne Landvreugd Kwartet De Oosterpoort, Groningen
20:15
Lebbis - De Ziel De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Plien en Bianca - En nu dan? Theater de Purmaryn, Purmerend

dinsdag 12 april 2022

Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Meervaart, Amsterdam
Patrick Laureij - Live Posthuis Theater, Heerenveen
Kasper van der Laan - 1 Kilo Schouwburg de Lawei, Drachten
Pieter Derks - Uit het niets Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - De laatste ronde Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Fulcotheater, IJsselstein
Christel de Laat - Hoe dan?! DeLaMar, Amsterdam
20:00
Harrie Jekkers - Achter de Duinen Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Lebbis - De Ziel De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
René van Meurs - 2636 TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Plien en Bianca - En nu dan? Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Finalistentour 35ste Groninger Studenten Cabaret Festival Theater aan het Vrijthof, Maastricht

woensdag 13 april 2022

Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Meervaart, Amsterdam
Patrick Laureij - Live Theater de Kom, Nieuwegein
Kasper van der Laan - 1 Kilo Posttheater, Arnhem
Pieter Derks - Uit het niets Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - De laatste ronde Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Diligentia, Den Haag
Maarten Westra Hoekzema / Martijn Crins Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Harrie Jekkers - Achter de Duinen Stadsschouwburg Groningen, Groningen
19:45
Comedy Night: Bas Birker + Jacob Spoelstra & More Simplon, Groningen
20:00
Lenette van Dongen - Paradijskleier Agnietenhof, Tiel
20:00
Cabarestafette 21-22 Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Rayen Panday - Focus Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk Wilminktheater, Enschede
20:15
Merijn Scholten - Solo Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Lebbis - De Ziel De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
René van Meurs - 2636 Markant Uden, Uden
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou Het Klooster, Woerden
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Andries Tunru - In Theorie Theater Hof 88, Almelo
20:15
Jandino - Opgefokt De Maaspoort, Venlo
Lisa Loeb - Extase Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Goudse Schouwburg, Gouda
Pagina -113