Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Capitole
Gent
Vooruit
Gent
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
De Harmonie
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Dok6
Panningen
Theater De Willem
Papendrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
Theater de Stoep
Spijkenisse
Agnietenhof
Tiel
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Schalm
Veldhoven
Junushoff Theater
Wageningen
C.C. De Schakel
Waregem
Munttheater
Weert
Figi Theater
Zeist
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Theater de Speeldoos
Baarn
Chassé Theater
Breda
Theatercafe Lexke
Budel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Diligentia
Den Haag
Schouwburg de Lawei
Drachten
ATLAS Theater
Emmen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
De Harmonie
Leeuwarden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
OC De Witte Merel
Lint
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Purmaryn
Purmerend
P3
Purmerend
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Agnietenhof
Tiel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Leest
Waalwijk
C.C. De Schakel
Waregem
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Figi Theater
Zeist
Dorpshuis Swanla
Zevenhuizen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Zaantheater
Zaandam
C.C. De Werf
Aalst
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Diligentia
Den Haag
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Cpunt Theater
Hoofddorp
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
De Domijnen
Sittard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
Zaantheater
Zaandam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
De Weijer
Boxmeer
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg de Lawei
Drachten
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
Posthuis Theater
Heerenveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater De Lievekamp
Oss
vrijdag 15 mei 2020
Lieven Schreire - Live in Nerdland: DNA
Capitole, Gent
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
Vooruit, Gent
Rayen Panday - Trigger
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater 't Speelhuis, Helmond
Sara Kroos - Verte
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Kommil Foo - Oogst
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
De Fransse Eijkel - Subtropique
De Harmonie, Leeuwarden
Herman in een bakje geitenkwark - Herman in Concert
Leidse Schouwburg, Leiden
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Grof geschud - Lijmen
Dok6, Panningen
Cameretten - Finalistentournee
Theater De Willem, Papendrecht
Claudia de Breij - NU
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Tineke Schouten - Highlights
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Johan Goossens - Try Out
Theater Walhalla, Rotterdam
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater de Stoep, Spijkenisse
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Agnietenhof, Tiel
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater de Schalm, Veldhoven
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Junushoff Theater, Wageningen
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. De Schakel, Waregem
Ali B - Koorts
Munttheater, Weert
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Figi Theater, Zeist
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Schouwburg Odeon, Zwolle
zaterdag 16 mei 2020
Tineke Schouten - Highlights
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Vreemde Kostgangers - De Vreemde Kostgangers doen het weer
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Johan Fretz - Toriman
Theater Bellevue, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
Groninger Studenten Cabaret Festival
Posttheater, Arnhem
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Speeldoos, Baarn
Rundfunk - Todesangstschrei
Chassé Theater, Breda
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Theatercafe Lexke, Budel
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Diligentia, Den Haag
Grof geschud - Lijmen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Martijn Koning - Koning van de toekomst
ATLAS Theater, Emmen
The Silent Comedy
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Goudse Schouwburg, Gouda
Rayen Panday - Trigger
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Rayen Panday - Trigger
De Oosterpoort, Groningen
Sara Kroos - Verte
De Harmonie, Leeuwarden
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
OC De Witte Merel, Lint
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Bussel, Oosterhout
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater de Purmaryn, Purmerend
Johan Goossens - Try Out
P3, Purmerend
Claudia de Breij - NU
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ali B - Koorts
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Stefano Keizers - Sorry Baby
Agnietenhof, Tiel
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Cameretten - Finalistentournee
Schouwburg Venray, Venray
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Theater De Leest, Waalwijk
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
C.C. De Schakel, Waregem
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Figi Theater, Zeist
Eva Crutzen - Try Out
Dorpshuis Swanla, Zevenhuizen
zondag 17 mei 2020
20:00
Emma wil leven
DeLaMar, Amsterdam
maandag 18 mei 2020
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Goudse Schouwburg, Gouda
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Plien & Bianca - En nu dan?
Zaantheater, Zaandam
dinsdag 19 mei 2020
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
C.C. De Werf, Aalst
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Eva Crutzen - Try Out
Theater de Griffioen, Amstelveen
Viggo Waas - De meestervoorspeller
De Kleine Komedie, Amsterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bellevue, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg de Lawei, Drachten
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Cpunt Theater, Hoofddorp
Rayen Panday - Trigger
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Domijnen, Sittard
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
Sanne Wallis de Vries - Kom
Junushoff Theater, Wageningen
Plien & Bianca - En nu dan?
Zaantheater, Zaandam
woensdag 20 mei 2020
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Viggo Waas - De meestervoorspeller
De Kleine Komedie, Amsterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bellevue, Amsterdam
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Eva Crutzen - Try Out
De Weijer, Boxmeer
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
Johan Goossens - Try Out
Theater PePijn, Den Haag
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg de Lawei, Drachten
Sanne Wallis de Vries - Kom
Parktheater, Eindhoven
Best of... Ton Kas
Wilminktheater, Enschede
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Posthuis Theater, Heerenveen
Kommil Foo - Oogst
Schouwburg Het Park, Hoorn
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Lievekamp, Oss