Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schiecentrale Rotterdam
Rotterdam
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Theater De Veste
Delft
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Perron-3
Rosmalen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Liefde
Haarlem
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Weijer
Boxmeer
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Zwaan
Uitgeest
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
Koningshof
Maassluis
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
19:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
DeMess
Naarden
Mimik
Deventer
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Theater Ludens
Voorburg
19:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
21:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Mimik
Deventer
Overasselt Theater
Overasselt
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Gasthuiskerk
Doesburg
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Veluvine
Nunspeet
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater de Liefde
Haarlem
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Posttheater
Arnhem
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Het Dorpshuis
Nigtevecht
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Bon theater
Medemblik
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater 't Web
Bleiswijk
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Cultuurhuis de Leest
Izegem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:15
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
21:00
C.C. Bacchus
Aalsmeer
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
woensdag 22 september 2021
Henry van Loon
Schiecentrale Rotterdam, Rotterdam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Ali B - Koorts
Meervaart, Amsterdam
donderdag 23 september 2021
20:00
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Wart Kamps
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
Posttheater, Arnhem
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
René van Meurs - Hunkert
Theater Sneek, Sneek
20:00
Rayen Panday - Trigger
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Theater De Veste, Delft
Peter Pannekoek
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Nathalie Baartman - SNAK
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Perron-3, Rosmalen
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
21:00
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Theater Bellevue, Amsterdam
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Theater de Liefde, Haarlem
20:15
Jandino - Opgefokt
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
De Weijer, Boxmeer
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Ali B - Koorts
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
vrijdag 24 september 2021
20:15
Zoutmus - Jungleprinter
De Zwaan, Uitgeest
20:30
Wart Kamps
Theater Walhalla, Rotterdam
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Koningshof, Maassluis
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Diligentia, Den Haag
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
19:30
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Rayen Panday - Trigger
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Theater De Veste, Delft
Peter Pannekoek
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Nathalie Baartman - SNAK
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Lebbis - De Ziel
DeMess, Naarden
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Mimik, Deventer
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:00
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Theater Bellevue, Amsterdam
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Jandino - Opgefokt
Theater De Lievekamp, Oss
Jan Beuving - Restante
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Theater Ludens, Voorburg
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:30
Arie Koomen - BOE!
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Ali B - Koorts
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Ali B - Koorts
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
zaterdag 25 september 2021
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Wart Kamps
Mimik, Deventer
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Overasselt Theater, Overasselt
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Sara Kroos - Verte
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Diligentia, Den Haag
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Gasthuiskerk, Doesburg
20:15
René van Meurs - Hunkert
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Rayen Panday - Trigger
Theater Zinin, Nijverdal
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet
Veluvine, Nunspeet
Peter Pannekoek
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Theater de Liefde, Haarlem
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte
Posttheater, Arnhem
21:00
Lebbis - De Ziel
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Het Dorpshuis, Nigtevecht
21:00
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Theater Bellevue, Amsterdam
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Bon theater, Medemblik
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Theater 't Web, Bleiswijk
20:15
Jandino - Opgefokt
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Cultuurhuis de Leest, Izegem
Jan Beuving - Restante
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Theater De Lievekamp, Oss
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Cabarestafette 21-22
De Maaspoort, Venlo
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-out voor beginners
Theater De Leest, Waalwijk
21:00
Anuar - Eerlijk
C.C. Bacchus, Aalsmeer
20:00
Ali B - Koorts
Theater Kerkrade, Kerkrade