CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -114
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 23 nov
Het Veur Theater
Leidschendam
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater PePijn
Den Haag
BREStheater
Brielle
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
1
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Wilminktheater
Enschede
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
za 24 nov
Theater Bellevue
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Kennemer Theater
Beverwijk
Drommedaris
Enkhuizen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Boerderij
Huizen
00:00
Arto Theater
Schoonhoven
00:00
Theater Ludens
Voorburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Theater de Stoep
Spijkenisse
Posttheater
Arnhem
Goudse Schouwburg
Gouda
De Smeltkroes
Maarheeze
Theater De Omval
Diemen
Theater De Willem
Papendrecht
De Bogaard
Sint-Truiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Dok6
Panningen
Theater Ins Blau
Leiden
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
C.C. Stroud
Putten
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater PePijn
Den Haag
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater de Griffioen
Amstelveen
Het Klooster
Woerden
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
1
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
C.C. De Kei
Reusel
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
21:00
C.C. Bacchus
Aalsmeer
zo 25 nov
Kerk Beets
Beets
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Agora Theater Druten
Druten
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
13:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
15:00
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:30
Theater Floralis
Lisse
ma 26 nov
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater Floralis
Lisse
di 27 nov
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
BREStheater
Brielle

vrijdag 23 november 2018

Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Het Veur Theater, Leidschendam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Arie & Silvester - Wie?! Schouwburg Cuijk, Cuijk
Anne-Marie Jung - Ram Theater Walhalla, Rotterdam
Freek de Jonge - De Suppoost Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Theater PePijn, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij BREStheater, Brielle
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Ali B - Koorts Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater de Griffioen, Amstelveen
Alex Klaasen - Showponies Theater de Spiegel, Zwolle
Henry van Loon - Onze Henry Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Thomas Acda - Motel Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Dood PaardThe Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard Meervaart, Amsterdam
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018 Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Leon van der Zanden - Kameleon Schouwburg Lochem, Lochem
1
Arie Vuyk - Oudejaarsconference Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
20:00
Paul de Leeuw - Vette Pech! Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Yentl en de Boer - Magie Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jimmy Carr Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Kiki Schippers - Waar De Maaspoort, Venlo
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus Wilminktheater, Enschede
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
William Boeva - Reset Theaters Tilburg, Tilburg
Foto Jimmy Carr
Jimmy Carr Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1

zaterdag 24 november 2018

Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Theater Bellevue, Amsterdam
Maartje & Kine - Vibrato Orpheus, Apeldoorn
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Kennemer Theater, Beverwijk
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Drommedaris, Enkhuizen
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Roué Verveer - Heppie de Peppie S.C.C. De Enck, Oirschot
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Theater de Bussel, Oosterhout
Jasper van Kuijk - Janus Theater De Boerderij, Huizen
00:00
Oeloek - Droeftoeters Arto Theater, Schoonhoven
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Theater Ludens, Voorburg
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd De Kleine Komedie, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Diligentia, Den Haag
Jan Beuving - Rotatie Theater de Stoep, Spijkenisse
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Posttheater, Arnhem
Matroesjka - Brainwash Goudse Schouwburg, Gouda
Bert Gabriels - Gelukzoeker De Smeltkroes, Maarheeze
Patrick Laureij Theater De Omval, Diemen
Rayen Panday - Fenomeen Theater De Willem, Papendrecht
Lebbis - De Bovengrens De Bogaard, Sint-Truiden
Claudia de Breij - Nu Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Tineke Schouten - Highlights Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Louise Korthals - Alles is er Theater De Boerderij, Huizen
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Dok6, Panningen
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Theater Ins Blau, Leiden
Rundfunk - Wachstumsschmerzen De Maagd, Bergen op Zoom
Arie & Silvester - Wie?! Theater de Blauwe Kei, Veghel
Anne-Marie Jung - Ram Wadway Theaterkerk, Spanbroek
André Manuel - DREEJKLEZOEW TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Alex Ploeg Ultimatum C.C. Stroud, Putten
Arno van der Heyden - Heksenjacht Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Podium Hoge Woerd, De Meern
Kiki Schippers - Waar Theaterpand Weesp, Weesp
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Theater PePijn, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Oude Luxor Theater, Rotterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Theaterhotel Almelo, Almelo
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Peter Pannekoek - Later was alles beter Schouwburg Lochem, Lochem
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater de Griffioen, Amstelveen
Henry van Loon - Onze Henry Het Klooster, Woerden
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Thomas Acda - Motel De Kattendans, Bergeijk
20:00
The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard Meervaart, Amsterdam
20:00
Purper - Purper's Passie Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018 C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Javier Guzman - Sinterklaasconference 2018 Theaters Tilburg, Tilburg
Foto Jimmy Carr
Jimmy Carr Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
1
20:30
theatergroep rast KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon C.C. De Kei, Reusel
20:30
Piepschuim - Grote Woorden Theater 't Pand, Gorinchem
21:00
Max van den Burg - Paasbest C.C. Bacchus, Aalsmeer

zondag 25 november 2018

De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Kerk Beets, Beets
Claudia de Breij - Nu Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kiki Schippers - Waar Agora Theater Druten, Druten
Jochem Myjer - Adem in, adem uit TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
13:30
Shirma sings Aretha - A Tribute Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
15:00
Marjolein de Graaff - Deugzucht Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018 Theater Floralis, Lisse

maandag 26 november 2018

00:00
Howard Komproe - Live on stage Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Marc-Marie Huijbregts Meervaart, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018 Theater Floralis, Lisse

dinsdag 27 november 2018

Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Schouwburg Odeon, Zwolle
Bert Gabriels - Gelukzoeker Theater de Griffioen, Amstelveen
Sara Kroos - Zonder Verdoving Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid BREStheater, Brielle
Pagina -114