CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -115
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 29 mrt
00:00
Singer Theater
Laren
Schaffelaartheater
Barneveld
00:00
Koningshof
Maassluis
00:00
Werftheater
Utrecht
Theater De Klinker
Winschoten
Theater Mozaïek
Zuidlaren
Junushoff Theater
Wageningen
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Omval
Diemen
De Molenberg
Delfzijl
2
Theater PePijn
Den Haag
Theaterpand Weesp
Weesp
Flint
Amersfoort
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Spant!
Bussum
Munttheater
Weert
Kennemer Theater
Beverwijk
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Kattendans
Bergeijk
Theater Hofpoort
Coevorden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater de Beun
Heiloo
1
De Kleine Komedie
Amsterdam
Gryphus
Vierlingsbeek
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater De Willem
Papendrecht
De Nieuwe Kolk
Assen
van Beresteyn
Veendam
Theater de Kampanje
Den Helder
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater de Schalm
Veldhoven
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Chassé Theater
Breda
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
12:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Markant Uden
Uden
za 30 mrt
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater 't Pand
Gorinchem
De Reggehof
Goor
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Zuidplein
Rotterdam
Dok6
Panningen
C.C. Achterolmen
Maaseik
Theater Kulturhus
Borne
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Boodschap
Rijen
Wilminktheater
Enschede
00:00
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
Werftheater
Utrecht
Orpheus
Apeldoorn
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Ludens
Voorburg
Theater PePijn
Den Haag
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Wilminktheater
Enschede
De Oosterpoort
Groningen
Theater RhederArt
Dieren
Schouwburg Venray
Venray
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Het Veur Theater
Leidschendam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kampanje
Den Helder
Wesopa Weesp
Weesp
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater De Omval
Diemen
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater De Willem
Papendrecht
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Paleis 12
Brussel
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
1
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend

vrijdag 29 maart 2019

00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Singer Theater, Laren
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Schaffelaartheater, Barneveld
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Koningshof, Maassluis
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Werftheater, Utrecht
Oldenhermanns - UNSEXED Theater De Klinker, Winschoten
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST Theater Mozaïek, Zuidlaren
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Junushoff Theater, Wageningen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Orpheus, Apeldoorn
Matroesjka - Brainwash Theater De Omval, Diemen
Foto Patrick Laureij
Patrick Laureij De Molenberg, Delfzijl
2
Pepijn Schoneveld - Stante Pede Theater PePijn, Den Haag
Rayen Panday - Fenomeen Theaterpand Weesp, Weesp
Claudia de Breij - Nu Flint, Amersfoort
Tineke Schouten - Highlights Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) Spant!, Bussum
Fresku - Voordat het te laat is Munttheater, Weert
Najib Amhali - Waar was ik? Kennemer Theater, Beverwijk
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Arie & Silvester - Wie?! Theater aan het Vrijthof, Maastricht
ANNE & LISA - Weltschmerz De Kattendans, Bergeijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater Hofpoort, Coevorden
Alex Ploeg Ultimatum Schouwburg Het Park, Hoorn
Paul de Leeuw - Vette Pech! Agora Theater Lelystad, Lelystad
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater de Beun, Heiloo
1
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid De Kleine Komedie, Amsterdam
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Gryphus, Vierlingsbeek
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Theater Zuidplein, Rotterdam
Karin Bloemen - Souvenirs Theater De Willem, Papendrecht
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom De Nieuwe Kolk, Assen
Javier Guzman - Guzmán van Beresteyn, Veendam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater de Kampanje, Den Helder
De Partizanen - Het leven an sich Agnietenhof, Tiel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Schouwburg Cuijk, Cuijk
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Theater de Schalm, Veldhoven
Ali B - Koorts Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is Chassé Theater, Breda
Henry van Loon - Onze Henry Podium Hoge Woerd, De Meern
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
12:30
Lunchpauzeverhalen - Ronald Giphart De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Greg Shapiro - The Madness Of King Donald ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Vincent Bijlo - Ik hoor alles De Reggehof, Goor
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Soundos - Niets te Verliezen Diligentia, Den Haag
20:15
Hans Aarsman - Dokter Aarsman | Try-out De Maaspoort, Venlo
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Fabian Franciscus - Vlafeest Theaterboerderij Boeket, Nederweert
20:15
Piepschuim - Grote Woorden Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Markant Uden, Uden

zaterdag 30 maart 2019

Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Theater Bellevue, Amsterdam
Dolf Jansen - Bijna Theater 't Pand, Gorinchem
Thomas Acda - Motel De Reggehof, Goor
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Kommil Foo - Oogst Theater de Stoep, Spijkenisse
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Theater Zuidplein, Rotterdam
Thijs Kemperink - Bonje Dok6, Panningen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar C.C. Achterolmen, Maaseik
Nathalie Baartman - Breek Theater Kulturhus, Borne
Roué Verveer - Heppie de Peppie Parktheater, Eindhoven
Yentl en de Boer - Magie Oude Luxor Theater, Rotterdam
Stefano Keizers - Erg Heel De Boodschap, Rijen
Brigitte Kaandorp - Eh... Wilminktheater, Enschede
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Werftheater, Utrecht
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Orpheus, Apeldoorn
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Matroesjka - Brainwash Theater Ludens, Voorburg
Pepijn Schoneveld - Stante Pede Theater PePijn, Den Haag
Greg Shapiro - The Madness of King Donald Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Tineke Schouten - Highlights Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Louise Korthals - Alles is er Wilminktheater, Enschede
Ronald Snijders - Groot Succes 2 De Oosterpoort, Groningen
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Theater RhederArt, Dieren
Arie & Silvester - Wie?! Schouwburg Venray, Venray
Angela Groothuizen - Lueke binge Het Postkantoor, Bovenkarspel
Alex Ploeg Ultimatum Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Paul de Leeuw - Vette Pech! Schouwburg Hengelo, Hengelo
Murth Mossel - Pauwer Het Veur Theater, Leidschendam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid De Kleine Komedie, Amsterdam
Kiki Schippers - Waar Theater de Hofnar, Valkenswaard
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Theater de Kampanje, Den Helder
Javier Guzman - Guzmán Wesopa Weesp, Weesp
Emilio Guzman - Kom dan! Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
De Partizanen - Het leven an sich Theater De Omval, Diemen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) De Kunstgreep, Oostzaan
Ali B - Koorts Theater De Willem, Papendrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Rire Ensemble Paleis 12, Brussel
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels Kulturhus Holten, Holten
20:00
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST De Maaspoort, Venlo
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu De Poorterij, Zaltbommel
1
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
André Manuel - DREEJKLEZOEW Diligentia, Den Haag
20:30
Daniëlle Schel - Patroon KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Theater de Purmaryn, Purmerend
Pagina -115