Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
Cultuurschuur
Monster
Leidse Schouwburg
Leiden
Orpheus
Apeldoorn
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater De Storm
Winterswijk
C.C. Merksem
Merksem
Flint
Amersfoort
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Venray
Venray
Hoftheater
Raalte
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
21:00
RAI Theater
Amsterdam
Schouwburg Lochem
Lochem
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Fidei et Arti
Oudenbosch
De Speeldoos
Vught
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Cultuurcentrum GO
Leerdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
C.C. Deurne
Deurne
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
Theater de Griffioen
Amstelveen
Orpheus
Apeldoorn
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Prinsenhof
Best
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Theater Kulturhus
Borne
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:00
Het Bolwerk
Sneek
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schaffelaartheater
Barneveld
De Domijnen
Sittard
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Storm
Winterswijk
Flint
Amersfoort
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater 't Pand
Gorinchem
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Chassé Theater
Breda
20:15
Theater De Veste
Delft
Posttheater
Arnhem
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg Lochem
Lochem
De Machinist
Rotterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Diligentia
Den Haag
De Reggehof
Goor
Chassé Theater
Breda
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Rietveld Theater
Delft
Koningshof
Maassluis
Theater Zuidplein
Rotterdam
Perron-3
Rosmalen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Prinsenhof
Best
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
C.C. De Kei
Reusel
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Agnietenhof
Tiel
Het Kielzog
Hoogezand
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Maaspoort
Venlo
Theater de Purmaryn
Purmerend
donderdag 13 december 2018
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Posthuis Theater, Heerenveen
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Cultuurschuur, Monster
Arie & Silvester - Wie?!
Leidse Schouwburg, Leiden
Anne-Marie Jung - Ram
Orpheus, Apeldoorn
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Ploeg - Ultimatum
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
vrijdag 14 december 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Storm, Winterswijk
William Boeva - Reset
C.C. Merksem, Merksem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Flint, Amersfoort
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Podium Hoge Woerd, De Meern
Thomas Acda - Motel
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Schouwburg Venray, Venray
Thijs Kemperink - Bonje
Hoftheater, Raalte
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
21:00
Şafak Sezer
RAI Theater, Amsterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Lochem, Lochem
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
René van Meurs - Ik beloof niks
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater 't Pand, Gorinchem
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater de Stoep, Spijkenisse
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Fidei et Arti, Oudenbosch
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Speeldoos, Vught
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Lindenberg Theater, Nijmegen
Patrick Laureij
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Murth Mossel - Pauwer
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Matroesjka - Brainwash
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Martijn Koning - Koning van de dieren
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Martijn Kardol - Bang
C.C. Deurne, Deurne
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
De Poorterij, Zaltbommel
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lebbis - De Bovengrens
Orpheus, Apeldoorn
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Prinsenhof, Best
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Kulturhus, Borne
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Schattelijn, Geertruidenberg
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Henry van Loon - Onze Henry
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Dolf Jansen - Beeldenstorm - Oudejaars 2018
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Dionne Verwey / Ritzah Statia
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
De Zeve Hemele - Kers op de taart
De Maaspoort, Venlo
De Partizanen - Het leven an sich
De Meenthe, Steenwijk
20:30
De Fransse Eijkel speelt
Perron-3, Rosmalen
20:00
Comedy cafe Sneek
Het Bolwerk, Sneek
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Arie & Silvester - Wie?!
Schaffelaartheater, Barneveld
Anne-Marie Jung - Ram
De Domijnen, Sittard
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Posttheater, Arnhem
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Ploeg Ultimatum
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zaterdag 15 december 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Storm, Winterswijk
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Flint, Amersfoort
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater aan de Schie, Schiedam
Thomas Smith - De jaren van verstand
Theater 't Pand, Gorinchem
Thomas Acda - Motel
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Stefano Keizers - Erg Heel
Chassé Theater, Breda
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater De Veste, Delft
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Posttheater, Arnhem
Purper - Purper's Passie
Theater de Purmaryn, Purmerend
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Lochem, Lochem
Piepschuim - Grote Woorden
De Machinist, Rotterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Diligentia, Den Haag
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Reggehof, Goor
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Chassé Theater, Breda
Patrick Laureij
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Nathalie Baartman - Breek
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Murth Mossel - Pauwer
Rietveld Theater, Delft
Matroesjka - Brainwash
Koningshof, Maassluis
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Zuidplein, Rotterdam
Martijn Kardol - Bang
Perron-3, Rosmalen
Louise Korthals - Alles is er
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Prinsenhof, Best
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
C.C. De Kei, Reusel
20:30
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Agnietenhof, Tiel
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Het Kielzog, Hoogezand
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Kampanje, Den Helder
Hadewych Minis - Minis Plus
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Emilio Guzman - Kom dan!
De Oosterpoort, Groningen
20:15
De Zeve Hemele - Kers op de taart
De Maaspoort, Venlo
De Partizanen - Het leven an sich
Theater de Purmaryn, Purmerend