Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Idea
Soest
20:30
Vorstin
Hilversum
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Deurne
Deurne
C.C. Merksem
Merksem
Cultuurcentrum GO
Leerdam
De Domijnen
Sittard
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Meenthe
Steenwijk
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Speeldoos
Vught
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Fidei et Arti
Oudenbosch
Flint
Amersfoort
20:00
Het Bolwerk
Sneek
Hoftheater
Raalte
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Lindenberg Theater
Nijmegen
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Perron-3
Rosmalen
Podium Hoge Woerd
De Meern
Posttheater
Arnhem
Prinsenhof
Best
21:00
RAI Theater
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Arnhem
Arnhem
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Storm
Winterswijk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Kulturhus
Borne
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agnietenhof
Tiel
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
00:00
C.C. De Kei
Reusel
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Machinist
Rotterdam
De Oosterpoort
Groningen
De Reggehof
Goor
Diligentia
Den Haag
Flint
Amersfoort
Het Kielzog
Hoogezand
Koningshof
Maassluis
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Perron-3
Rosmalen
Posttheater
Arnhem
20:00
Prinsenhof
Best
Rietveld Theater
Delft
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Purmaryn
Purmerend
donderdag 13 december 2018
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater De Leest, Waalwijk
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Speeldoos, Baarn
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater De Willem, Papendrecht
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Idea, Soest
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
vrijdag 14 december 2018
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Martijn Kardol - Bang
C.C. Deurne, Deurne
William Boeva - Reset
C.C. Merksem, Merksem
Murth Mossel - Pauwer
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Anne-Marie Jung - Ram
De Domijnen, Sittard
Henry van Loon - Onze Henry
De Kattendans, Bergeijk
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
De Zeve Hemele - Kers op de taart
De Maaspoort, Venlo
De Partizanen - Het leven an sich
De Meenthe, Steenwijk
René van Meurs - Ik beloof niks
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
De Poorterij, Zaltbommel
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Schattelijn, Geertruidenberg
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Speeldoos, Vught
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Fidei et Arti, Oudenbosch
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Flint, Amersfoort
20:00
Comedy cafe Sneek
Het Bolwerk, Sneek
Thijs Kemperink - Bonje
Hoftheater, Raalte
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Matroesjka - Brainwash
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Lindenberg Theater, Nijmegen
Lebbis - De Bovengrens
Orpheus, Apeldoorn
Patrick Laureij
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
De Fransse Eijkel speelt
Perron-3, Rosmalen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Podium Hoge Woerd, De Meern
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Posttheater, Arnhem
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Prinsenhof, Best
21:00
Şafak Sezer
RAI Theater, Amsterdam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Arie & Silvester - Wie?!
Schaffelaartheater, Barneveld
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Dolf Jansen - Beeldenstorm - Oudejaars 2018
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Lochem, Lochem
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Schouwburg Venray, Venray
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Arnhem, Arnhem
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Martijn Koning - Koning van de dieren
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater 't Pand, Gorinchem
Thomas Acda - Motel
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater de Stoep, Spijkenisse
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Storm, Winterswijk
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Kulturhus, Borne
20:00
Dionne Verwey / Ritzah Statia
Theater Zuidplein, Rotterdam
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Alex Ploeg Ultimatum
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zaterdag 15 december 2018
Jeroen van Merwijk - Lucky
Agnietenhof, Tiel
ANNE & LISA - Weltschmerz
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
C.C. De Kei, Reusel
Stefano Keizers - Erg Heel
Chassé Theater, Breda
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Chassé Theater, Breda
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
De Zeve Hemele - Kers op de taart
De Maaspoort, Venlo
Piepschuim - Grote Woorden
De Machinist, Rotterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
De Oosterpoort, Groningen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Reggehof, Goor
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Diligentia, Den Haag
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Flint, Amersfoort
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Het Kielzog, Hoogezand
Matroesjka - Brainwash
Koningshof, Maassluis
Patrick Laureij
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Martijn Kardol - Bang
Perron-3, Rosmalen
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Posttheater, Arnhem
20:00
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Prinsenhof, Best
Murth Mossel - Pauwer
Rietveld Theater, Delft
20:30
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Hadewych Minis - Minis Plus
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Lochem, Lochem
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Ogterop, Meppel
Thomas Acda - Motel
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Nathalie Baartman - Breek
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Thomas Smith - De jaren van verstand
Theater 't Pand, Gorinchem
Alex Ploeg Ultimatum
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater Dakota, Den Haag
Anne-Marie Jung - Ram
Theater de Bussel, Oosterhout
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Kampanje, Den Helder
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Kom, Nieuwegein
Purper - Purper's Passie
Theater de Purmaryn, Purmerend