CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -116
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 09 dec
20:15
Spant!
Bussum
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
zo 10 dec
C.C. 't Gasthoes
Horst
Spant!
Bussum
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
ma 11 dec
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Diligentia
Den Haag
di 12 dec
Theater de Griffioen
Amstelveen
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
De Reggehof
Goor
wo 13 dec
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Singer
Rijkevorsel
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg Odeon
Zwolle
ATLAS Theater
Emmen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater 't Speelhuis
Helmond
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
1
Theater De Omval
Diemen
Diligentia
Den Haag
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Simplon
Groningen
do 14 dec
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Concordia
Haastrecht
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater De Willem
Papendrecht
Junushoff Theater
Wageningen
Markant Uden
Uden
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
1
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
1
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Cultura
Ede
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:30
Schouwburg Almere
Almere
1
vr 15 dec
Theater Bellevue
Amsterdam
Perron-3
Rosmalen
Posttheater
Arnhem
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Parktheater
Eindhoven
De Maaspoort
Venlo
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Den Herd
Bladel
Theater De Lievekamp
Oss
De Molenberg
Delfzijl
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Agora Theater Druten
Druten
Theater de Griffioen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Chassé Theater
Breda
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
za 16 dec
Theater Bellevue
Amsterdam
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Perron-3
Rosmalen
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Zaantheater
Zaandam
Theater De Klinker
Winschoten
Posttheater
Arnhem
Diligentia
Den Haag
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk

zaterdag 09 december 2017

20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanië Spant!, Bussum
20:15
Zonder verdoving De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Two shows, one gig! Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

zondag 10 december 2017

Javier Guzman - Ga-Bie-Jer C.C. 't Gasthoes, Horst
Richard Groenendijk - Om alles Spant!, Bussum
20:15
Sjaak Bral Schouwburg de Meerse, Hoofddorp

maandag 11 december 2017

René van Meurs - Ik beloof niks Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht Oude Luxor Theater, Rotterdam
Lebbis - De Bovengrens Diligentia, Den Haag

dinsdag 12 december 2017

Cameretten - Finalistentournee 2017 Theater de Griffioen, Amstelveen
René van Meurs - Ik beloof niks Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers Orpheus, Apeldoorn
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht Oude Luxor Theater, Rotterdam
Guido Weijers - Oudejaarsconference Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Geloof ons nou maar Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Sjaak Bral Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas De Reggehof, Goor

woensdag 13 december 2017

Jochen Otten - Troosten Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Johan Goossens - Vlam Lindenberg Theater, Nijmegen
Jan Jaap van der Wal - Schoon De Singer, Rijkevorsel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Stefano Keizers - Erg heel De Meenthe, Steenwijk
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers Schouwburg Odeon, Zwolle
Richard Groenendijk - Om alles ATLAS Theater, Emmen
Jan Beuving - Raaklijn Theater de Koornbeurs, Franeker
Claudia de Breij - Nu Theater 't Speelhuis, Helmond
Ali B - Koorts Agora Theater Lelystad, Lelystad
Foto Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
1
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Theater De Omval, Diemen
Lebbis - De Bovengrens Diligentia, Den Haag
De Partizanen - Kerst in Partizanië Theater Zuidplein, Rotterdam
Ton Kas - Kakmaker Theaterhotel Almelo, Almelo
Guido Weijers - Oudejaarsconference Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Zonder verdoving Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Comedy Night: Harry Glotzbach / Kristel Zweers / Marlon Kicken / Vince Simplon, Groningen

donderdag 14 december 2017

Cameretten - Finalistentournee 2017 Het Postkantoor, Bovenkarspel
Jochen Otten - Troosten Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
René van Meurs - Ik beloof niks Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Fuad Hassen - Held Schouwburg Cuijk, Cuijk
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Theater Geert Teis, Stadskanaal
Emilio Guzman - Kom dan! Theater Concordia, Haastrecht
Pieter Derks - Spot C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Leon van der Zanden - Kameleon Theater de Schalm, Veldhoven
Claudia de Breij - Nu Theater 't Speelhuis, Helmond
Ali B - Koorts Theater De Willem, Papendrecht
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX Junushoff Theater, Wageningen
Daniël Arends - De Afterparty Markant Uden, Uden
Ton Kas - Kakmaker De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn Parktheater, Eindhoven
Foto De lief en leed tour
De lief en leed tour Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
1
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference Schouwburg De Kring, Roosendaal
Foto Sjaak Bral
Sjaak Bral Theater Het Kruispunt, Barendrecht
1
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Zonder verdoving Theater Sneek, Sneek
20:15
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Cultura, Ede
20:30
Martijn Koning - Koning te rijk Meervaart, Amsterdam
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels Theater de Kappen, Haaksbergen
20:30
Nabil Aoulad Ayad Schouwburg Almere, Almere
1

vrijdag 15 december 2017

Eva Crutzen - Opslaan Als Theater Bellevue, Amsterdam
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters Perron-3, Rosmalen
René van Meurs - Ik beloof niks Posttheater, Arnhem
Johan Goossens - Vlam Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers Parktheater, Eindhoven
Fuad Hassen - Held De Maaspoort, Venlo
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht Agora Theater Lelystad, Lelystad
Emilio Guzman - Kom dan! C.C. Den Herd, Bladel
Richard Groenendijk - Om alles Theater De Lievekamp, Oss
Pieter Derks - Spot De Molenberg, Delfzijl
Jan Beuving - Raaklijn Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ali B - Koorts Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Agora Theater Druten, Druten
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Theater de Griffioen, Amstelveen
Eric van Sauers - De lief en leed tour TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Daniël Arends - De Afterparty Theater De Storm, Winterswijk
Ton Kas - Kakmaker Theater de Purmaryn, Purmerend
Guido Weijers - Oudejaarsconference Chassé Theater, Breda
20:15
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn Zaantheater, Zaandam
20:15
Sjaak Bral Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Martijn Koning - Koning te rijk Meervaart, Amsterdam
20:30
Brainwash Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

zaterdag 16 december 2017

Eva Crutzen - Opslaan Als Theater Bellevue, Amsterdam
Cameretten - Finalistentournee 2017 Het Veur Theater, Leidschendam
Kirsten van Teijn - Zalf Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Johan Goossens - Vlam Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen Agnietenhof, Tiel
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht Agora Theater Lelystad, Lelystad
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Perron-3, Rosmalen
Emilio Guzman - Kom dan! ECI Cultuurfabriek, Roermond
Richard Groenendijk - Om alles Zaantheater, Zaandam
Pieter Derks - Spot Theater De Klinker, Winschoten
Leon van der Zanden - Kameleon Posttheater, Arnhem
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt Diligentia, Den Haag
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Pagina -116