CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -116
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 22 nov
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Blauwe Kei
Veghel
19:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
De Weverij
Zierikzee
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
vr 23 nov
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Koornbeurs
Franeker
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Zaantheater
Zaandam
De Reggehof
Goor
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Musketon
Utrecht
De Meenthe
Steenwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
00:00
DNK
Assen
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
Theater de Purmaryn
Purmerend
C.C. De tippe
Vledder
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Diligentia
Den Haag
Het Klooster
Woerden
van Beresteyn
Veendam
Schaffelaartheater
Barneveld
Goudse Schouwburg
Gouda
Agnietenhof
Tiel
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Muze
Noordwijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Veur Theater
Leidschendam
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater PePijn
Den Haag
BREStheater
Brielle
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
1
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Wilminktheater
Enschede
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
za 24 nov
Theater Bellevue
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Kennemer Theater
Beverwijk
Drommedaris
Enkhuizen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Boerderij
Huizen
00:00
Arto Theater
Schoonhoven
00:00
Theater Ludens
Voorburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Theater de Stoep
Spijkenisse
Posttheater
Arnhem
Goudse Schouwburg
Gouda
De Smeltkroes
Maarheeze
Theater De Omval
Diemen
Theater De Willem
Papendrecht
De Bogaard
Sint-Truiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Dok6
Panningen
Theater Ins Blau
Leiden
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater de Blauwe Kei
Veghel

donderdag 22 november 2018

Henry van Loon - Onze Henry Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ton Kas - Kakmaker Theater de Blauwe Kei, Veghel
19:00
Michel Leeb Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
20:00
Thomas Acda - Motel Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Dood Paard Meervaart, Amsterdam
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Johan Goossens - Vlam De Maaspoort, Venlo
20:00
Paul de Leeuw - Vette Pech! Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn De Weverij, Zierikzee
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018 Het Evertshuis, Bodegraven

vrijdag 23 november 2018

Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Theater Bellevue, Amsterdam
Martijn Kardol - Bang Theater de Koornbeurs, Franeker
Maartje & Kine - Vibrato Schouwburg Hengelo, Hengelo
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Zaantheater, Zaandam
Nathalie Baartman - Breek De Reggehof, Goor
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Roué Verveer - Heppie de Peppie Theater de Speeldoos, Baarn
Stefano Keizers - Erg Heel Theater De Musketon, Utrecht
Brigitte Kaandorp - Eh... De Meenthe, Steenwijk
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen Lindenberg Theater, Nijmegen
00:00
Jasper van Kuijk - Janus DNK, Assen
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
Oeloek - Droeftoeters Theater de Purmaryn, Purmerend
Marco Lopes - Moedt C.C. De tippe, Vledder
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Schouwburg de Lawei, Drachten
Kirsten van Teijn - Nobel Schaffelaartheater, Barneveld
Oldenhermanns - UNSEXED Schouwburg De Kring, Roosendaal
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles! Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Diligentia, Den Haag
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Het Klooster, Woerden
Johan Goossens - Vlam van Beresteyn, Veendam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Schaffelaartheater, Barneveld
Jeroen van Merwijk - Lucky Goudse Schouwburg, Gouda
Matroesjka - Brainwash Agnietenhof, Tiel
Patrick Laureij Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018 Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Claudia de Breij - Nu Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Tineke Schouten - Highlights Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Louise Korthals - Alles is er De Muze, Noordwijk
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) Schouwburg Het Park, Hoorn
Lenette van Dongen - Paradijskleier Het Postkantoor, Bovenkarspel
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Het Veur Theater, Leidschendam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Arie & Silvester - Wie?! Schouwburg Cuijk, Cuijk
Anne-Marie Jung - Ram Theater Walhalla, Rotterdam
Freek de Jonge - De Suppoost Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Theater PePijn, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij BREStheater, Brielle
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Ali B - Koorts Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater de Griffioen, Amstelveen
Alex Klaasen - Showponies Theater de Spiegel, Zwolle
Henry van Loon - Onze Henry Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Thomas Acda - Motel Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Dood PaardThe Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard Meervaart, Amsterdam
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018 Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Leon van der Zanden - Kameleon Schouwburg Lochem, Lochem
1
Arie Vuyk - Oudejaarsconference Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
20:00
Paul de Leeuw - Vette Pech! Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Yentl en de Boer - Magie Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jimmy Carr Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Kiki Schippers - Waar De Maaspoort, Venlo
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus Wilminktheater, Enschede
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
William Boeva - Reset Theaters Tilburg, Tilburg
Foto Jimmy Carr
Jimmy Carr Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1

zaterdag 24 november 2018

Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Theater Bellevue, Amsterdam
Maartje & Kine - Vibrato Orpheus, Apeldoorn
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Kennemer Theater, Beverwijk
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Drommedaris, Enkhuizen
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Roué Verveer - Heppie de Peppie S.C.C. De Enck, Oirschot
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Theater de Bussel, Oosterhout
Jasper van Kuijk - Janus Theater De Boerderij, Huizen
00:00
Oeloek - Droeftoeters Arto Theater, Schoonhoven
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Theater Ludens, Voorburg
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd De Kleine Komedie, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Diligentia, Den Haag
Jan Beuving - Rotatie Theater de Stoep, Spijkenisse
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Posttheater, Arnhem
Matroesjka - Brainwash Goudse Schouwburg, Gouda
Bert Gabriels - Gelukzoeker De Smeltkroes, Maarheeze
Patrick Laureij Theater De Omval, Diemen
Rayen Panday - Fenomeen Theater De Willem, Papendrecht
Lebbis - De Bovengrens De Bogaard, Sint-Truiden
Claudia de Breij - Nu Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Tineke Schouten - Highlights Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Louise Korthals - Alles is er Theater De Boerderij, Huizen
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Dok6, Panningen
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Theater Ins Blau, Leiden
Rundfunk - Wachstumsschmerzen De Maagd, Bergen op Zoom
Arie & Silvester - Wie?! Theater de Blauwe Kei, Veghel
Pagina -116