Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Meervaart
Amsterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Schouwburg Venray
Venray
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Schakel
Gilze
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Theater De Musketon
Utrecht
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Speeldoos
Baarn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Het Klooster
Woerden
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Reggehof
Goor
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Agnietenhof
Tiel
Theater de Koornbeurs
Franeker
C.C. De tippe
Vledder
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Muze
Noordwijk
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
De Maaspoort
Venlo
Theater PePijn
Den Haag
BREStheater
Brielle
van Beresteyn
Veendam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
DNK
Assen
Schaffelaartheater
Barneveld
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Wilminktheater
Enschede
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
Meervaart
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
De Meenthe
Steenwijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Walhalla
Rotterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Purmaryn
Purmerend
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Diligentia
Den Haag
20:00
De Kattendans
Bergeijk
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
De Maagd
Bergen op Zoom
S.C.C. De Enck
Oirschot
Dok6
Panningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Ins Blau
Leiden
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater de Bussel
Oosterhout
Posttheater
Arnhem
Theater De Omval
Diemen
00:00
Arto Theater
Schoonhoven
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Podium Hoge Woerd
De Meern
21:00
C.C. Bacchus
Aalsmeer
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
donderdag 22 november 2018
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg Venray, Venray
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Arie & Silvester - Wie?!
De Schakel, Gilze
Anne-Marie Jung - Ram
Schaffelaartheater, Barneveld
Ali B - Koorts
Schouwburg Amphion, Doetinchem
vrijdag 23 november 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
William Boeva - Reset
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Zuidplein, Rotterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Zaantheater, Zaandam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Junushoff Theater, Wageningen
Tineke Schouten - Highlights
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Diligentia, Den Haag
20:00
Thomas Acda - Motel
Theater Aan de Slinger, Houten
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater De Musketon, Utrecht
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Speeldoos, Baarn
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Schouwburg Het Park, Hoorn
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Het Veur Theater, Leidschendam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Het Klooster, Woerden
Patrick Laureij
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Oldenhermanns - UNSEXED
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Oeloek - Droeftoeters
Theater de Purmaryn, Purmerend
Nathalie Baartman - Breek
De Reggehof, Goor
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Matroesjka - Brainwash
Agnietenhof, Tiel
Martijn Kardol - Bang
Theater de Koornbeurs, Franeker
Marco Lopes - Moedt
C.C. De tippe, Vledder
Maartje & Kine - Vibrato
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Louise Korthals - Alles is er
De Muze, Noordwijk
20:00
Leon van der Zanden - Kameleon
Schouwburg Lochem, Lochem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Kirsten van Teijn - Nobel
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Kiki Schippers - Waar
De Maaspoort, Venlo
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater PePijn, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
BREStheater, Brielle
Johan Goossens - Vlam
van Beresteyn, Veendam
Jimmy Carr
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Jimmy Carr
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
DNK, Assen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schaffelaartheater, Barneveld
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Lindenberg Theater, Nijmegen
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Wilminktheater, Enschede
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
Dood PaardThe Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
Brigitte Kaandorp - Eh...
De Meenthe, Steenwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Walhalla, Rotterdam
Ali B - Koorts
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Alex Klaasen - Showponies
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 24 november 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Purmaryn, Purmerend
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Tineke Schouten - Highlights
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Diligentia, Den Haag
20:00
Thomas Acda - Motel
De Kattendans, Bergeijk
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
theatergroep rast
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
C.C Warenar, Wassenaar
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Maagd, Bergen op Zoom
Roué Verveer - Heppie de Peppie
S.C.C. De Enck, Oirschot
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Dok6, Panningen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rayen Panday - Fenomeen
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Purper - Purper's Passie
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Ins Blau, Leiden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Theater 't Pand, Gorinchem
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Lochem, Lochem
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Bussel, Oosterhout
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Posttheater, Arnhem
Patrick Laureij
Theater De Omval, Diemen
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Arto Theater, Schoonhoven
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Podium Hoge Woerd, De Meern
21:00
Max van den Burg - Paasbest
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Matroesjka - Brainwash
Goudse Schouwburg, Gouda
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen