Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
20:00
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Speeldoos
Baarn
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
00:00
Zaantheater
Zaandam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Fulcotheater
IJsselstein
Scheldetheater
Terneuzen
Parktheater
Eindhoven
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Goudse Schouwburg
Gouda
De Meenthe
Steenwijk
Goudse Schouwburg
Gouda
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Purmaryn
Purmerend
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater De Veste
Delft
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Lieve Vrouwe Theater
Amersfoort
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Meervaart
Amsterdam
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Cultuurschuur
Monster
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Posthuis Theater
Heerenveen
00:00
C.C. De Pas
Heesch
Theater de Kampanje
Den Helder
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Nieuwe Kolk
Assen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Odeon
Zwolle
Flint
Amersfoort
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
Lindenberg Theater
Nijmegen
AINSI
Maastricht
Kennemer Theater
Beverwijk
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater aan de Schie
Schiedam
C.C. Stroud
Putten
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Aan de Slinger
Houten
Orpheus
Apeldoorn
De Meerpaal
Dronten
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Venray
Venray
Meervaart
Amsterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Schalm
Veldhoven
Den heuvel
Alphen
Chassé Theater
Breda
De Maaspoort
Venlo
19:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Veluvine
Nunspeet
dinsdag 26 maart 2019
19:00
Ahmed Sylla
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Rotterdam, Rotterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Maagd, Bergen op Zoom
woensdag 27 maart 2019
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Bellevue, Amsterdam
Thomas Acda - Motel
Theater de Speeldoos, Baarn
Kommil Foo - Oogst
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Nathalie Baartman - Breek
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater De Lievekamp, Oss
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Brigitte Kaandorp - Eh...
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Geert Teis, Stadskanaal
00:00
Sounds Niets te verliezen
Zaantheater, Zaandam
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater de Stoep, Spijkenisse
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Johan Goossens - Vlam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Patrick Laureij
Fulcotheater, IJsselstein
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Scheldetheater, Terneuzen
Tineke Schouten - Highlights
Parktheater, Eindhoven
Louise Korthals - Alles is er
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Goudse Schouwburg, Gouda
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Meenthe, Steenwijk
Fresku - Voordat het te laat is
Goudse Schouwburg, Gouda
Najib Amhali - Waar was ik?
Kennemer Theater, Beverwijk
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater de Spiegel, Zwolle
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Alex Ploeg Ultimatum
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater de Kom, Nieuwegein
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Schouwburg Odeon, Zwolle
Kiki Schippers - Waar
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater de Purmaryn, Purmerend
Javier Guzman - Guzmán
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Kampanje, Den Helder
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg de Lawei, Drachten
De Partizanen - Het leven an sich
Theater De Veste, Delft
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Meervaart, Amsterdam
Ali B - Koorts
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
ATLAS Theater, Emmen
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Lieve Vrouwe Theater, Amersfoort
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Oldenhermanns - UNSEXED
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Eva Crutzen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Mart Mossel Pauwer!
Meervaart, Amsterdam
donderdag 28 maart 2019
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Theater De Leest, Waalwijk
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Bellevue, Amsterdam
Thomas Acda - Motel
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Kommil Foo - Oogst
De Harmonie, Leeuwarden
Thijs Kemperink - Bonje
Theater de Schalm, Veldhoven
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Cultuurschuur, Monster
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater de Kom, Nieuwegein
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Stoep, Spijkenisse
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Stefano Keizers - Erg Heel
Posthuis Theater, Heerenveen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. De Pas, Heesch
Marco Lopes - Moedt
Theater de Kampanje, Den Helder
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Johan Goossens - Vlam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
De Nieuwe Kolk, Assen
Patrick Laureij
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Schouwburg Odeon, Zwolle
Claudia de Breij - Nu
Flint, Amersfoort
Tineke Schouten - Highlights
Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Goudse Schouwburg, Gouda
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Lindenberg Theater, Nijmegen
Fresku - Voordat het te laat is
AINSI, Maastricht
Najib Amhali - Waar was ik?
Kennemer Theater, Beverwijk
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Schaffelaartheater, Barneveld
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Purmaryn, Purmerend
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater de Griffioen, Amstelveen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Alex Ploeg Ultimatum
Theater aan de Schie, Schiedam
Martijn Koning - Koning van de dieren
C.C. Stroud, Putten
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lieve Scheire - Live in Nerdland
De Harmonie, Leeuwarden
Kiki Schippers - Waar
Theater Aan de Slinger, Houten
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Orpheus, Apeldoorn
Karin Bloemen - Souvenirs
De Meerpaal, Dronten
Javier Guzman - Guzmán
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Kampanje, Den Helder
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Venray, Venray
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Meervaart, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Ali B - Koorts
Orpheus, Apeldoorn
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Schalm, Veldhoven
Piepschuim - Grote Woorden
Den heuvel, Alphen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Chassé Theater, Breda
Henry van Loon - Onze Henry
De Maaspoort, Venlo
19:30
Cameretten - Finalistentournee
Patronaat, Haarlem
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Matroesjka - Brainwash
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Veluvine, Nunspeet