Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
De Hege Fonnen
Lemmer
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Het Dorpshuis
Nigtevecht
De Muze
Noordwijk
00:00
De Muze
Noordwijk
20:30
Pook
Oostknollendam
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
19:30
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
00:00
Het Plein
West-Graftdijk
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:30
Theater Dakota
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
LOLA050
Groningen
00:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Floralis
Lisse
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Leidse Schouwburg
Leiden
00:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Figi Theater
Zeist
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Spiegel
Zwolle
00:00
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Cultura
Ede
Wilminktheater
Enschede
20:00
Martiniplaza
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Muze
Noordwijk
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Lievekamp
Oss
Dok6
Panningen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Hofman
Utrecht
Schouwburg Venray
Venray
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Het Evertshuis
Bodegraven
Theater De Veste
Delft
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
zaterdag 30 november 2019
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Ronald Smink / Victor Luis van Es
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Enge Buren - BASTA!
De Hege Fonnen, Lemmer
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Rayen Panday - Trigger
De Muze, Noordwijk
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Muze, Noordwijk
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Pook, Oostknollendam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Willem, Papendrecht
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Ali B - Koorts
Theater Walhalla, Rotterdam
19:30
Cameretten Festival (finale)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Leest, Waalwijk
Best of... Ton Kas
Junushoff Theater, Wageningen
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Het Plein, West-Graftdijk
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Figi Theater, Zeist
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater de Schuur, Zevenbergen
zondag 01 december 2019
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton
De Kleine Komedie, Amsterdam
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater Dakota, Den Haag
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Silk Route Comedy Tour at Lola
LOLA050, Groningen
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
maandag 02 december 2019
Jim Jefferies
Ziggo Dome, Amsterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Cpunt Theater, Hoofddorp
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater Floralis, Lisse
dinsdag 03 december 2019
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Arjan Ederveen & Jack Wouterse - ZIN
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Wilminktheater, Enschede
20:30
Hehobros
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Cpunt Theater, Hoofddorp
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Leidse Schouwburg, Leiden
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Schouwburg Lochem, Lochem
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Sneek, Sneek
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Zaantheater, Zaandam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Figi Theater, Zeist
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Spiegel, Zwolle
woensdag 04 december 2019
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
Daniela Ziegler / Helmut Baumann
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:15
Arjan Ederveen & Jack Wouterse - ZIN
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Anuar - EERLIJK
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jim Jefferies
Lotto Arena, Antwerpen
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Kennemer Theater, Beverwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Diligentia, Den Haag
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt u allen mee voor Drs P.!
Cultura, Ede
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Wilminktheater, Enschede
20:00
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
Martiniplaza, Groningen
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Best of... Ton Kas
De Muze, Noordwijk
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Bussel, Oosterhout
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater De Lievekamp, Oss
Soundos - Niets te verliezen
Dok6, Panningen
20:15
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater De Willem, Papendrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Geert Teis, Stadskanaal
De Patrizanen - Het leven an sich
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Utrecht Laughs: English Comedy Night
Hofman, Utrecht
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Venray, Venray
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Hehobros
Het Klooster, Woerden
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Zaantheater, Zaandam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 05 december 2019
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Arjan Ederveen & Jack Wouterse - ZIN
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert
Het Evertshuis, Bodegraven
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater De Veste, Delft
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Hehobros
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
vrijdag 06 december 2019
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Sara Kroos - Verte
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Arjan Ederveen & Jack Wouterse - ZIN
De Kleine Komedie, Amsterdam