CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -117
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 18 nov
15:00
Theater De Verwachting
Ritthem
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
De Oosterpoort
Groningen
ma 19 nov
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
di 20 nov
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Toneelschuur
Haarlem
00:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Kattendans
Bergeijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Venray
Venray
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
wo 21 nov
Theater Bellevue
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Oosterpoort
Groningen
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Veste
Delft
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Diligentia
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
ATLAS Theater
Emmen
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Koningshof
Maassluis
Theater De Tuin
Leusden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Flint
Amersfoort
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Kom
Nieuwegein
15:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Cultura
Ede
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Theater PePijn
Den Haag
do 22 nov
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
C.C. 't Dorpshuis
Heerde
Theater de Kappen
Haaksbergen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
Schouwburg Venray
Venray
00:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Musis
Arnhem
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Griffioen
Amstelveen
Junushoff Theater
Wageningen
Theater Hof 88
Almelo
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Harderwijk
Harderwijk
Veluvine
Nunspeet
Theater De Leest
Waalwijk
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Schakel
Gilze
Schaffelaartheater
Barneveld
Dok6
Panningen
Posttheater
Arnhem
Wilminktheater
Enschede
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Beun
Heiloo

zondag 18 november 2018

15:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018 Theater De Verwachting, Ritthem
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Jimmy Carr De Oosterpoort, Groningen

maandag 19 november 2018

20:00
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jimmy Carr TivoliVredenburg, Utrecht

dinsdag 20 november 2018

William Boeva - Reset Schouwburg De Kring, Roosendaal
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen Toneelschuur, Haarlem
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? De Maagd, Bergen op Zoom
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd De Kleine Komedie, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018 Schouwburg Amphion, Doetinchem
Sara Kroos - Zonder Verdoving Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Freek de Jonge - De Suppoost De Kattendans, Bergeijk
Van Der Laan & Woe - Pesetas Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Schouwburg Venray, Venray
Ton Kas - Kakmaker Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Dood Paard Meervaart, Amsterdam
20:00
Purper - Purper's Passie Agnietenhof, Tiel
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Richard Groenendijk - Om alles! Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise) Theater aan het Vrijthof, Maastricht

woensdag 21 november 2018

Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Theater Bellevue, Amsterdam
Martijn Kardol - Bang Deventer Schouwburg, Deventer
William Boeva - Reset Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Yentl en de Boer - Magie Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Stefano Keizers - Erg Heel De Oosterpoort, Groningen
Brigitte Kaandorp - Eh... Theater de Speeldoos, Baarn
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen Theater De Veste, Delft
Purper - Purper's Passie Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles! Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Diligentia, Den Haag
Jan Beuving - Rotatie Parktheater, Eindhoven
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Johan Goossens - Vlam TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek ATLAS Theater, Emmen
Matroesjka - Brainwash Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Lenette van Dongen - Paradijskleier Fransche School Culemborg, Culemborg
Sara Kroos - Zonder Verdoving Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Arie & Silvester - Wie?! Koningshof, Maassluis
Anne-Marie Jung - Ram Theater De Tuin, Leusden
Alex Ploeg Ultimatum Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jochen Otten - Troosten Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Theater de Stoep, Spijkenisse
Ali B - Koorts Schouwburg Amphion, Doetinchem
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen Flint, Amersfoort
Peter Pannekoek - Later was alles beter Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Schouwburg Venray, Venray
Ton Kas - Kakmaker Theater de Kom, Nieuwegein
15:30
jokkebrokker KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Thomas Acda - Motel Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Dood Paard Meervaart, Amsterdam
20:00
Hadewych Minis - Minis Plus Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Claudia de Breij - Nu Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2018: Beeldenstorm Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Cultura, Ede
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Tineke Schouten - Highlights Markant Uden, Uden
20:30
Max van den Burg - Paasbest Theater PePijn, Den Haag

donderdag 22 november 2018

Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Theater Bellevue, Amsterdam
Thijs Kemperink - Bonje Theater PePijn, Den Haag
Hadewych Minis - Minis Plus Schouwburg Amphion, Doetinchem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar C.C. 't Dorpshuis, Heerde
Nathalie Baartman - Breek Theater de Kappen, Haaksbergen
Yentl en de Boer - Magie Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit Kantine Walhalla, Rotterdam
00:00
Jasper van Kuijk - Janus Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Schouwburg Venray, Venray
00:00
Marco Lopes - Moedt Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles! Parktheater, Eindhoven
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Musis, Arnhem
Jeroen van Merwijk - Lucky Schouwburg de Lawei, Drachten
Patrick Laureij Theater de Griffioen, Amstelveen
René van Meurs - Ik beloof niks Junushoff Theater, Wageningen
Rayen Panday - Fenomeen Theater Hof 88, Almelo
Lebbis - De Bovengrens C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Claudia de Breij - Nu Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Tineke Schouten - Highlights Theater Harderwijk, Harderwijk
Louise Korthals - Alles is er Veluvine, Nunspeet
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) Theater De Leest, Waalwijk
Sara Kroos - Zonder Verdoving Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Arie & Silvester - Wie?! De Schakel, Gilze
Anne-Marie Jung - Ram Schaffelaartheater, Barneveld
Freek de Jonge - De Suppoost Dok6, Panningen
Martijn Koning - Koning van de dieren Posttheater, Arnhem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Wilminktheater, Enschede
Kiki Schippers - Waar Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jochen Otten - Troosten Schouwburg De Kring, Roosendaal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Ali B - Koorts Schouwburg Amphion, Doetinchem
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater de Stoep, Spijkenisse
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater de Beun, Heiloo
Pagina -117