Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schuur
Haarlem
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Meervaart
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Diligentia
Den Haag
00:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Agnietenhof
Tiel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Veste
Delft
Theater De Tuin
Leusden
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
Koningshof
Maassluis
15:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Fransche School Culemborg
Culemborg
Flint
Amersfoort
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
De Oosterpoort
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
ATLAS Theater
Emmen
Wilminktheater
Enschede
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Veluvine
Nunspeet
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
Theater Hof 88
Almelo
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kappen
Haaksbergen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Beun
Heiloo
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
00:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
00:00
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schaffelaartheater
Barneveld
Posttheater
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
19:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
Musis
Arnhem
20:00
Meervaart
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Dorpshuis Heerde
Heerde
zondag 18 november 2018
20:00
Jimmy Carr
De Oosterpoort, Groningen
maandag 19 november 2018
20:00
Jimmy Carr
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
dinsdag 20 november 2018
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater 't Speelhuis, Helmond
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Schuur, Haarlem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Venray, Venray
William Boeva - Reset
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Richard Groenendijk - Om alles!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
Leidse Schouwburg, Leiden
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Diligentia, Den Haag
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Maagd, Bergen op Zoom
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge - De Suppoost
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Purper - Purper's Passie
Agnietenhof, Tiel
woensdag 21 november 2018
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Johan Goossens - Vlam
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater PePijn, Den Haag
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater De Veste, Delft
Anne-Marie Jung - Ram
Theater De Tuin, Leusden
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater de Stoep, Spijkenisse
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater de Speeldoos, Baarn
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Kom, Nieuwegein
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Bellevue, Amsterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Thomas Acda - Motel
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
William Boeva - Reset
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Yentl en de Boer - Magie
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2018: Beeldenstorm
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Alex Ploeg Ultimatum
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ali B - Koorts
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jan Beuving - Rotatie
Parktheater, Eindhoven
20:00
Hadewych Minis - Minis Plus
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Markant Uden, Uden
Arie & Silvester - Wie?!
Koningshof, Maassluis
15:30
jokkebrokker
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Fransche School Culemborg, Culemborg
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Flint, Amersfoort
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Diligentia, Den Haag
Martijn Kardol - Bang
Deventer Schouwburg, Deventer
Stefano Keizers - Erg Heel
De Oosterpoort, Groningen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Cultura, Ede
Purper - Purper's Passie
Cpunt Theater, Hoofddorp
Matroesjka - Brainwash
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jochen Otten - Troosten
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
ATLAS Theater, Emmen
donderdag 22 november 2018
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Wilminktheater, Enschede
Henry van Loon - Onze Henry
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Louise Korthals - Alles is er
Veluvine, Nunspeet
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Zuidplein, Rotterdam
Thijs Kemperink - Bonje
Theater PePijn, Den Haag
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Hof 88, Almelo
Kiki Schippers - Waar
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Tineke Schouten - Highlights
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Thomas Acda - Motel
Theater De Willem, Papendrecht
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Stoep, Spijkenisse
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater De Leest, Waalwijk
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Kappen, Haaksbergen
Patrick Laureij
Theater de Griffioen, Amstelveen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Beun, Heiloo
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Yentl en de Boer - Magie
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
00:00
Marco Lopes - Moedt
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg Venray, Venray
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Hadewych Minis - Minis Plus
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ali B - Koorts
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Anne-Marie Jung - Ram
Schaffelaartheater, Barneveld
Martijn Koning - Koning van de dieren
Posttheater, Arnhem
Richard Groenendijk - Om Alles!
Parktheater, Eindhoven
19:00
Michel Leeb
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Musis, Arnhem
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Kantine Walhalla, Rotterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Het Evertshuis, Bodegraven
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Dorpshuis Heerde, Heerde