CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -118
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 29 nov
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
do 30 nov
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
De Muze
Noordwijk
Theater de Speeldoos
Baarn
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Het Klooster
Woerden
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
vr 01 dec
Studio A58
Middelburg
van Beresteyn
Veendam
Theater 't Pand
Gorinchem
Schouwburg Venray
Venray
Schaffelaartheater
Barneveld
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater de Stoep
Spijkenisse
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Het Diekhuus
Middelharnis
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
De Molenberg
Delfzijl
De Kleine Komedie
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
1
Theater De Omval
Diemen
Figi Theater
Zeist
De Reggehof
Goor
BREStheater
Brielle
C.C. Deurne
Deurne
Podium Hoge Woerd
De Meern
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Maaspoort
Venlo
De Meenthe
Steenwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Flint
Amersfoort
1
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Markant Uden
Uden
Schouwburg Almere
Almere
1
20:30
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Zaantheater
Zaandam
za 02 dec
Studio A58
Middelburg
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Storm
Winterswijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
1
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Agora Theater Druten
Druten
Zaantheater
Zaandam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Deventer Schouwburg
Deventer
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Wilminktheater
Enschede
De Kunstgreep
Oostzaan
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
21:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
zo 03 dec
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Dakota
Den Haag
14:30
Theater Dakota
Den Haag
Comedy Cafe
Amsterdam
di 05 dec
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
wo 06 dec
Munttheater
Weert
Singer Theater
Laren

woensdag 29 november 2017

20:15
Piepschuim Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Martijn Koning - Koning Te Rijk Cultura, Ede
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels Theater PePijn, Den Haag
20:30
Eindejaarsconference 2017 Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

donderdag 30 november 2017

Kirsten van Teijn - Zalf Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater de Stoep, Spijkenisse
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht De Kleine Komedie, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Richard Groenendijk - Om alles Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Spot Junushoff Theater, Wageningen
Leon van der Zanden - Kameleon Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Claudia de Breij - Nu De Muze, Noordwijk
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt Theater de Speeldoos, Baarn
Ali B - Koorts Fulcotheater, IJsselstein
Martijn Koning - Koning te rijk Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Katinka Polderman - Polderman tiert welig KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Het Klooster, Woerden
Eric van Sauers - De lief en leed tour Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
André Manuel - De Onzen Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Daniël Arends - De Afterparty Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Gut Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Ton Kas - Kakmaker Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference Wilminktheater, Enschede
20:15
Vrijdag & Sandifort Meervaart, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Gaan we katten? Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

vrijdag 01 december 2017

Claudia de Breij - Nu Studio A58, Middelburg
Cameretten - Finalistentournee 2017 van Beresteyn, Veendam
Jochen Otten - Troosten Theater 't Pand, Gorinchem
Kirsten van Teijn - Zalf Schouwburg Venray, Venray
Marco Lopes - Moedt Schaffelaartheater, Barneveld
Johan Goossens - Vlam Het Postkantoor, Bovenkarspel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater de Stoep, Spijkenisse
Sanne Wallis de Vries - Gut TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen Het Diekhuus, Middelharnis
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Fuad Hassen - Held De Molenberg, Delfzijl
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles Oude Luxor Theater, Rotterdam
Foto Pieter Derks - Spot
Pieter Derks - Spot Deventer Schouwburg, Deventer
1
Leon van der Zanden - Kameleon Theater De Omval, Diemen
Jan Beuving - Raaklijn Figi Theater, Zeist
Ali B - Koorts De Reggehof, Goor
Martijn Koning - Koning te rijk BREStheater, Brielle
Katinka Polderman - Polderman tiert welig C.C. Deurne, Deurne
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Podium Hoge Woerd, De Meern
Eric van Sauers - De lief en leed tour Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
André Manuel - De Onzen De Maaspoort, Venlo
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden De Meenthe, Steenwijk
Ton Kas - Kakmaker Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Van, door en met Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference Theaterhotel Almelo, Almelo
Foto Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn Flint, Amersfoort
1
20:15
Sjaak Bral Koningshof, Maassluis
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Markant Uden, Uden
Foto Daniël Arends - De Afterparty
Daniël Arends - De Afterparty Schouwburg Almere, Almere
1
20:30
Marjolijn van Kooten - Ik zie de bui al hangen Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels Posttheater, Arnhem
20:30
Zonder verdoving De Speeldoos, Vught
20:30
DEBJET TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Piepschuim Zaantheater, Zaandam

zaterdag 02 december 2017

Claudia de Breij - Nu Studio A58, Middelburg
Cameretten - Finalistentournee 2017 Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers Theater de Griffioen, Amstelveen
Fuad Hassen - Held Theater De Storm, Winterswijk
Foto Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht De Kleine Komedie, Amsterdam
1
Richard Groenendijk - Om alles Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Spot Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Leon van der Zanden - Kameleon Agora Theater Druten, Druten
Jan Beuving - Raaklijn Zaantheater, Zaandam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Het Dorpshuis, Nigtevecht
Eric van Sauers - De lief en leed tour Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
André Manuel - De Onzen Deventer Schouwburg, Deventer
Daniël Arends - De Afterparty Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Wilminktheater, Enschede
De Partizanen - Welkom in Partizanië De Kunstgreep, Oostzaan
20:00
Productiehuis Ken Theater Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Sjaak Bral C.C Warenar, Wassenaar
20:30
Johan Goossens - VLAM Meervaart, Amsterdam
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels Posttheater, Arnhem
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Piepschuim Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
21:15
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn Schouwburg Het Park, Hoorn

zondag 03 december 2017

Richard Groenendijk - Om alles Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sjaak Bral Theater Dakota, Den Haag
14:30
Sjaak Bral Theater Dakota, Den Haag
Quirine Melssen - What the Gluck? Comedy Cafe, Amsterdam

dinsdag 05 december 2017

Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers Leidse Schouwburg, Leiden
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Sjaak Bral De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theater de Hofnar, Valkenswaard

woensdag 06 december 2017

Kirsten van Teijn - Zalf Munttheater, Weert
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers Singer Theater, Laren
Pagina -118