Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Agora Theater Druten
Druten
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater Sneek
Sneek
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Schouwburg de Lawei
Drachten
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Kulturhus Holten
Holten
De Schattelijn
Geertruidenberg
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater in het Klavier
Kaatsheuvel
Het Evertshuis
Bodegraven
De Kattendans
Bergeijk
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Leest
Waalwijk
Chassé Theater
Breda
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Kulturhus
Epe
00:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
Podium Hoge Woerd
De Meern
De Kleine Willem
Enschede
20:00
Markant Uden
Uden
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Diligentia
Den Haag
00:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Dok6
Panningen
Jan van Besouw
Goirle
Parktheater
Eindhoven
De Cammeleur
Dongen
20:00
Meervaart
Amsterdam
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
15:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Theater Dakota
Den Haag
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Meervaart
Amsterdam
ATLAS Theater
Emmen
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Parktheater
Eindhoven
Theaterhotel Almelo
Almelo
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schuur
Haarlem
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Figi Theater
Zeist
De Kleine Willem
Enschede
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Rotterdam
Rotterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
19:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
Theater de Stoep
Spijkenisse
ATLAS Theater
Emmen
Parktheater
Eindhoven
Theater de Speeldoos
Baarn
00:00
Zaantheater
Zaandam
Theater de Spiegel
Zwolle
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater De Lievekamp
Oss
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Meervaart
Amsterdam
zaterdag 23 maart 2019
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tineke Schouten - Highlights
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Thijs Kemperink - Bonje
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Agora Theater Druten, Druten
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Junushoff Theater, Wageningen
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Zaantheater, Zaandam
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater Sneek, Sneek
Peter Pannekoek - Later was alles beter
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Schouwburg de Lawei, Drachten
Patrick Laureij
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Oldenhermanns - UNSEXED
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Nathalie Baartman - Breek
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg Odeon, Zwolle
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Max van den Burg - Paasbest
Kulturhus Holten, Holten
Matroesjka - Brainwash
De Schattelijn, Geertruidenberg
Martijn Koning - Koning van de dieren
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater in het Klavier, Kaatsheuvel
Louise Korthals - Alles is er
Het Evertshuis, Bodegraven
Kommil Foo - Oogst
De Kattendans, Bergeijk
Kiki Schippers - Waar
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater De Leest, Waalwijk
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Chassé Theater, Breda
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Oosterpoort, Groningen
Javier Guzman - Guzmán
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Kulturhus, Epe
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Harderwijk, Harderwijk
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Podium Hoge Woerd, De Meern
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Freek de Jonge - De Suppoost
Markant Uden, Uden
19:00
Franck Dubosc
Koninklijk Circus, Brussel
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater De Lievekamp, Oss
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Schouwburg Odeon, Zwolle
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Diligentia, Den Haag
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Arie & Silvester - Wie?!
Dok6, Panningen
Angela Groothuizen - Lueke binge
Jan van Besouw, Goirle
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Parktheater, Eindhoven
Alex Ploeg Ultimatum
De Cammeleur, Dongen
zondag 24 maart 2019
20:00
Powl Ameerali
Meervaart, Amsterdam
Nathalie Baartman - Breek
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
15:00
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Cem Yilmaz
AFAS Live, Amsterdam
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Theater Dakota, Den Haag
maandag 25 maart 2019
Richard Groenendijk - Om Alles!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Fresku - Voordat het te laat is
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Meervaart, Amsterdam
dinsdag 26 maart 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Maagd, Bergen op Zoom
Thomas Acda - Motel
Parktheater, Eindhoven
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theaterhotel Almelo, Almelo
Richard Groenendijk - Om Alles!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Rayen Panday - Fenomeen
Schuur, Haarlem
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Leidse Schouwburg, Leiden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
Figi Theater, Zeist
Lieve Scheire - Live in Nerdland
De Kleine Willem, Enschede
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Speeldoos, Baarn
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Rotterdam, Rotterdam
Fresku - Voordat het te laat is
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Goudse Schouwburg, Gouda
19:00
Ahmed Sylla
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
woensdag 27 maart 2019
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater de Stoep, Spijkenisse
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
ATLAS Theater, Emmen
Tineke Schouten - Highlights
Parktheater, Eindhoven
Thomas Acda - Motel
Theater de Speeldoos, Baarn
00:00
Sounds Niets te verliezen
Zaantheater, Zaandam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater de Spiegel, Zwolle
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Meenthe, Steenwijk
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Patrick Laureij
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Oldenhermanns - UNSEXED
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Nathalie Baartman - Breek
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Najib Amhali - Waar was ik?
Kennemer Theater, Beverwijk
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater De Lievekamp, Oss
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Mart Mossel Pauwer!
Meervaart, Amsterdam