Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
De Cammeleur
Dongen
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Willem
Enschede
De Oosterpoort
Groningen
De Schattelijn
Geertruidenberg
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
Dok6
Panningen
Het Evertshuis
Bodegraven
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Jan van Besouw
Goirle
Junushoff Theater
Wageningen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Kulturhus
Epe
20:00
Kulturhus Holten
Holten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Markant Uden
Uden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Podium Hoge Woerd
De Meern
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
00:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater de Schuur
Zevenbergen
Theater De Willem
Papendrecht
00:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater in het Klavier
Kaatsheuvel
20:00
Theater Kulturhus
Borne
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Zaantheater
Zaandam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
15:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Meervaart
Amsterdam
Theater Dakota
Den Haag
Theater Hof 88
Almelo
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
ATLAS Theater
Emmen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Willem
Enschede
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Figi Theater
Zeist
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
19:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schuur
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater Rotterdam
Rotterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
ATLAS Theater
Emmen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
Fulcotheater
IJsselstein
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Lieve Vrouwe Theater
Amersfoort
Meervaart
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
zaterdag 23 maart 2019
Kiki Schippers - Waar
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Alex Ploeg Ultimatum
De Cammeleur, Dongen
Kommil Foo - Oogst
De Kattendans, Bergeijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Willem, Enschede
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Oosterpoort, Groningen
Matroesjka - Brainwash
De Schattelijn, Geertruidenberg
Yentl en de Boer - Magie
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Diligentia, Den Haag
Arie & Silvester - Wie?!
Dok6, Panningen
Louise Korthals - Alles is er
Het Evertshuis, Bodegraven
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Angela Groothuizen - Lueke binge
Jan van Besouw, Goirle
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Junushoff Theater, Wageningen
Patrick Laureij
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
19:00
Franck Dubosc
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Kulturhus, Epe
20:00
Max van den Burg - Paasbest
Kulturhus Holten, Holten
Martijn Koning - Koning van de dieren
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Freek de Jonge - De Suppoost
Markant Uden, Uden
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Oude Luxor Theater, Rotterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Parktheater, Eindhoven
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Podium Hoge Woerd, De Meern
Thijs Kemperink - Bonje
Schaffelaartheater, Barneveld
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Schouwburg de Lawei, Drachten
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg Odeon, Zwolle
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Schouwburg Odeon, Zwolle
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Tineke Schouten - Highlights
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Peter Pannekoek - Later was alles beter
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Javier Guzman - Guzmán
Theater Bellevue, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater De Leest, Waalwijk
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater de Schuur, Zevenbergen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater De Willem, Papendrecht
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Harderwijk, Harderwijk
Nathalie Baartman - Breek
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater in het Klavier, Kaatsheuvel
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Kulturhus, Borne
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater Sneek, Sneek
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Zaantheater, Zaandam
zondag 24 maart 2019
20:00
Cem Yilmaz
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
15:00
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Powl Ameerali
Meervaart, Amsterdam
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Theater Dakota, Den Haag
Nathalie Baartman - Breek
Theater Hof 88, Almelo
maandag 25 maart 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Meervaart, Amsterdam
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Fresku - Voordat het te laat is
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
dinsdag 26 maart 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
ATLAS Theater, Emmen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lieve Scheire - Live in Nerdland
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Maagd, Bergen op Zoom
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Deventer Schouwburg, Deventer
Louise Korthals - Alles is er
Figi Theater, Zeist
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Leidse Schouwburg, Leiden
19:00
Ahmed Sylla
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Thomas Acda - Motel
Parktheater, Eindhoven
20:00
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Rayen Panday - Fenomeen
Schuur, Haarlem
Fresku - Voordat het te laat is
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Bellevue, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Griffioen, Amstelveen
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Rotterdam, Rotterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theaterhotel Almelo, Almelo
Richard Groenendijk - Om Alles!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
woensdag 27 maart 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
ATLAS Theater, Emmen
Johan Goossens - Vlam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Louise Korthals - Alles is er
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Cpunt Theater, Hoofddorp
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Meenthe, Steenwijk
Patrick Laureij
Fulcotheater, IJsselstein
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Goudse Schouwburg, Gouda
Fresku - Voordat het te laat is
Goudse Schouwburg, Gouda
Javier Guzman - Guzmán
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Najib Amhali - Waar was ik?
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Lieve Vrouwe Theater, Amersfoort
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Meervaart, Amsterdam
20:30
Mart Mossel Pauwer!
Meervaart, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
Parktheater, Eindhoven
Brigitte Kaandorp - Eh...
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Eva Crutzen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Oldenhermanns - UNSEXED
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg