CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -11
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 12 jan
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Liefde
Haarlem
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Ledeltheater
Oostburg
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
El Theatro
Spaarndam
20:00
J.C. Ronse
Ronse/Renaix
20:15
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
DeMess
Naarden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:30
De Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Figi Theater
Zeist
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
za 13 jan
Het Klooster
Woerden
Theater Ludens
Voorburg
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Bon theater
Medemblik
Theater Peeriscoop
Gorinchem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Kunstgreep
Oostzaan
Chassé Theater
Breda
Theater De Boerderij
Huizen
De Kunstgreep
Oostzaan
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Veste
Delft
Agnietenhof
Tiel
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater 't Speelhuis
Helmond
Ons Tejater
Lieshout
1
Theater Hof 88
Almelo
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Maagd
Bergen op Zoom
1
Jan Tervaert
Hamme, Oost-vlaanderen
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater Idea
Soest
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
Mimik
Deventer
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Cultuurcentrum GO
Leerdam
20:00
Theater 't Web
Bleiswijk
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
De Dillewijn
Ankeveen
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
20:30
C.C. Hillegom
Hillegom
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
zo 14 jan
15:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
16:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Koningshof
Maassluis
ma 15 jan
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater Floralis
Lisse
20:30
DeLaMar
Amsterdam
di 16 jan
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Pand P
Eindhoven
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch

vrijdag 12 januari 2024

Alex Ploeg / Bas Hoeflaak e.a. - Wie is er bang voor Virginia Woolf Theater De Lampegiet, Veenendaal
Pieter Jouke - Sluikstort Theater de Liefde, Haarlem
20:00
Guido Weijers - Momentum CulturA & Zo, Nootdorp
20:00
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Van Der Laan & Woe - Ng (reprise) Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Nienke Plas - Postnatale Expressie Ledeltheater, Oostburg
20:00
Kasper van der Laan - Warm Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Johnny Kraaijkamp / Soy Kroon - Papadag bestaat niet Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Max van den Burg - Tijd voor Max El Theatro, Spaarndam
20:00
Sven de Leijer - Liefde voor publiek J.C. Ronse, Ronse/Renaix
20:15
Cabarestafette Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Cameretten – Finalistentournee Cameretten Festival Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Gavin Reijnders – Glittermoe Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
N00b - n00b speelt n00b Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Rundfunk - Schau Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Tjitske Reidinga - Portret Veluvine, Nunspeet
20:15
Kiki Schippers Met Band Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Mark van de Veerdonk - PODIUMBEEST ONTSNAPT! Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Aaron Elstak - TOETJE DeMess, Naarden
20:15
Lenette van Dongen - Dat doet ze anders nooit De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Diederik van Vleuten - Bouwjaar '61 Singer Theater, Laren
20:15
Ricky Risolles - Dat heeft zo’n Indo tòg niet nodig… Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
De Meiden Van Toen - Zienderogen Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2 De Molenberg, Delfzijl
20:30
Joosen en de Jager - Aanklonteren De Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Steven Brunswijk - Altijd kind gebleven Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Annick Boer - Deze is nog beter! Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
20:30
Blauwe Vinkjes - Disclaimer S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Merijn Scholten - Team solo Posttheater, Arnhem
20:30
Rob & Emiel - The Da Vinci Ode Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Beth & Flo - Ander onderwerp Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Lonneke Dort - Wat mij betreft Figi Theater, Zeist
20:30
Thjum Arts - Tijdloos Genot Deventer Schouwburg, Deventer

zaterdag 13 januari 2024

Hans Dorrestijn - 't houdt een keer op Het Klooster, Woerden
Piet van Eeghen - De Verlichting Nabij Theater Ludens, Voorburg
Christel de Laat - En door?! Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Kirsten van Teijn - JALOEZIE IS EEN BITCH Bon theater, Medemblik
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte Theater Peeriscoop, Gorinchem
Joost Oomen - Alle dichters hebben gouden helikopters TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Rosa Da Silva - A Vida Rosa Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kiki Schippers Met Band Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Thijs van de Meeberg - Met de beste bedoelingen De Kunstgreep, Oostzaan
Pieter Verelst - Ten Aarzel Chassé Theater, Breda
Musa - Schaakmat Theater De Boerderij, Huizen
Anne Neuteboom - Effe Niet Met Je Mening De Kunstgreep, Oostzaan
Yentl En De Boer - Modderkruipers Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Peter Pannekoek - Dna Schouwburg Amphion, Doetinchem
Claudia de Breij - Wat Als Theater De Veste, Delft
Valentina Tóth - Wildbloei Agnietenhof, Tiel
Rayen Panday - Karma Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Jasper van der Veen - Niet gehinderd door enige kennis Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Maartje & Kine - Sneeuwbeesten Theater 't Speelhuis, Helmond
Thijs Kemperink - Halverwege Ons Tejater, Lieshout
1
Anuar - Made in Holland Theater Hof 88, Almelo
Comedytunes - Comedy Night Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Foto Lieven Scheire - Artificiële Intelligentie
Lieven Scheire - Artificiële Intelligentie De Maagd, Bergen op Zoom
1
Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over Jan Tervaert, Hamme, Oost-vlaanderen
Kees van Amstel - Vluchtweg altijd vrijhouden Theater De Verwachting, Ritthem
Pieter Jouke - Sluikstort Theater Idea, Soest
20:00
Seb Mellia Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Aaron Elstak - TOETJE Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
Gavin Reijnders – Glittermoe Mimik, Deventer
20:00
Niet Schieten! - Mannen van Niks Theater De Tuin, Leusden
20:00
Bossen - Van De Makers Van Stefano Keizers Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Merijn Scholten - Team solo Posttheater, Arnhem
20:00
Kasper van der Laan - Warm Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Diederik van Vleuten - Bouwjaar '61 Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Rob & Emiel - The Da Vinci Ode Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Andries Tunru / Stefan Hendrikx - Beperkt Houdbaar Cultuurcentrum GO, Leerdam
20:00
Thjum Arts - Tijdloos Genot Theater 't Web, Bleiswijk
20:00
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2 Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Blauwe Vinkjes - Disclaimer De Dillewijn, Ankeveen
20:15
N00b - n00b speelt n00b Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Rundfunk - Schau Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Tjitske Reidinga - Portret Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Lenette van Dongen - Dat doet ze anders nooit De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Johnny Kraaijkamp / Soy Kroon - Papadag bestaat niet C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Cameretten – Finalistentournee Cameretten Festival Parkvilla, Alphen aan den Rijn
20:30
Guido Weijers - Momentum C.C. Hillegom, Hillegom
20:30
Femke Vernij - op volle kracht Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Lisa Ostermann - Makkelijk In De Omgang C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:30
Beth & Flo - Ander onderwerp Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel

zondag 14 januari 2024

15:00
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
16:00
Beth & Flo - Ander onderwerp Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Blauwe Vinkjes - Disclaimer De Kattendans, Bergeijk
20:15
Johnny Kraaijkamp / Soy Kroon - Papadag bestaat niet Koningshof, Maassluis

maandag 15 januari 2024

Comedytunes - Comedy Night Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Cameretten – Finalistentournee Cameretten Festival Theater Floralis, Lisse
20:30
N00b Speelt N00b DeLaMar, Amsterdam

dinsdag 16 januari 2024

Youp Van 't Hek - De Laatste Ronde Orpheus, Apeldoorn
Maartje & Kine - Sneeuwbeesten Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Grof geschud - Kroost De Kleine Komedie, Amsterdam
14:00
Fred Delfgaauw - Fred Delfgaauw Cpunt Theater, Hoofddorp
19:00
Ryan Long Boom Chicago, Amsterdam
20:00
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Merijn Scholten - Team solo Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Blauwe Vinkjes - Disclaimer Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Sezgin Gülec - Try outs Pand P, Eindhoven
20:15
Andries Tunru - Marmer Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pagina -11