Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Domijnen
Sittard
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Spant!
Bussum
De Maagd
Bergen op Zoom
Wilminktheater
Enschede
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Weijer
Boxmeer
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Meerpaal
Dronten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg Lochem
Lochem
BREStheater
Brielle
00:00
De Klif
Nijmegen
DeLaMar
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
De Harmonie
Leeuwarden
Agora Theater Druten
Druten
Parktheater
Eindhoven
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Zaantheater
Zaandam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Leest
Waalwijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Maaspoort
Venlo
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Poorterij
Zaltbommel
Schouwburg Venray
Venray
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Zaantheater
Zaandam
Theater de Kampanje
Den Helder
Theaterpand Weesp
Weesp
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Ludens
Voorburg
00:00
Orpheus
Apeldoorn
00:00
DeMess
Naarden
DeLaMar
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater RhederArt
Dieren
Flint
Amersfoort
C.C. De Werft
Geel
De Boodschap
Rijen
Theater Dakota
Den Haag
Schouwburg Odeon
Zwolle
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Theater De Omval
Diemen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
DeLaMar
Amsterdam
13:00
De Kennismakerij
Tilburg
20:00
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Wilminktheater
Enschede
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
Wilminktheater
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
vrijdag 10 mei 2019
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Alex Ploeg Ultimatum
De Domijnen, Sittard
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Arie & Silvester - Wie?!
Spant!, Bussum
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Maagd, Bergen op Zoom
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Wilminktheater, Enschede
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater 't Speelhuis, Helmond
Louise Korthals - Alles is er
De Weijer, Boxmeer
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Het Park, Hoorn
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Rayen Panday - Fenomeen
De Meerpaal, Dronten
Patrick Laureij
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Hof 88, Almelo
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg Lochem, Lochem
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
BREStheater, Brielle
00:00
Oeloek - Droeftoeters
De Klif, Nijmegen
Yentl en de Boer - Magie
DeLaMar, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Nieuwe Kolk, Assen
Theo Nijland - En de rest is onzin
De Harmonie, Leeuwarden
Nathalie Baartman - Breek
Agora Theater Druten, Druten
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Parktheater, Eindhoven
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Kommil Foo - Oogst
Zaantheater, Zaandam
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Stoep, Spijkenisse
Thomas Acda - Motel
Theater De Leest, Waalwijk
Dolf Jansen - Bijna
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Arjen Lubach - Live
Markant Uden, Uden
20:15
Matroesjka - Brainwash
Diligentia, Den Haag
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
van Beresteyn, Veendam
20:15
Najib Amhali waar was ik?
Meervaart, Amsterdam
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Posttheater, Arnhem
20:30
Marlon Kicken - In de Lift
Theater PePijn, Den Haag
zaterdag 11 mei 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Henry van Loon - Onze Henry
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Peter Pannekoek - Later was alles beter
De Maaspoort, Venlo
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Ploeg Ultimatum
De Poorterij, Zaltbommel
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Venray, Venray
ANNE & LISA - Weltschmerz
De Nieuwe Kolk, Assen
Arie & Silvester - Wie?!
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Stoep, Spijkenisse
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Het Park, Hoorn
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Rayen Panday - Fenomeen
Zaantheater, Zaandam
Patrick Laureij
Theater de Kampanje, Den Helder
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theaterpand Weesp, Weesp
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
De Harmonie, Leeuwarden
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Ludens, Voorburg
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Orpheus, Apeldoorn
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
DeMess, Naarden
Yentl en de Boer - Magie
DeLaMar, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Orpheus, Apeldoorn
Theo Nijland - En de rest is onzin
Schouwburg Amphion, Doetinchem
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater RhederArt, Dieren
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Flint, Amersfoort
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De Werft, Geel
Thijs Kemperink - Bonje
De Boodschap, Rijen
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater Dakota, Den Haag
Kommil Foo - Oogst
Schouwburg Odeon, Zwolle
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Thomas Acda - Motel
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Dolf Jansen - Bijna
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Film: Le gamin au velo
PlusEtage, Baarle-Nassau
Pieter Jouke / Ronald Snijders - De Staat van verwarring
Theater De Omval, Diemen
20:15
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Diligentia, Den Haag
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Ons Mierloos Theater, Mierlo
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:15
Najib Amhali - Waar was ik?
Meervaart, Amsterdam
20:30
Kristel Zweers en Jeroen Leenders - Dubbelprogramma
Theater PePijn, Den Haag
zondag 12 mei 2019
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
DeLaMar, Amsterdam
13:00
Kizzy
De Kennismakerij, Tilburg
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Rotterdam, Rotterdam
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Najib Amhali - Waar was ik?
Meervaart, Amsterdam
20:30
Claron McFadden / Sven Ratzke
TivoliVredenburg, Utrecht
maandag 13 mei 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Wilminktheater, Enschede
Louise Korthals - Alles is er
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Diligentia, Den Haag
dinsdag 14 mei 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Wilminktheater, Enschede
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam