CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -119
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 15 feb
00:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theaterpand Weesp
Weesp
C.C. De tippe
Vledder
Diligentia
Den Haag
De Speeldoos
Vught
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Chassé Theater
Breda
J.C. Pardoes
Hoogwoud
De Meenthe
Steenwijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theaters Tilburg
Tilburg
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Agnietenhof
Tiel
De Cammeleur
Dongen
Theater de Schalm
Veldhoven
De Nieuwe Kolk
Assen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater 't Onderdak
Sassenheim
BREStheater
Brielle
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Lochem
Lochem
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater PePijn
Den Haag
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Posttheater
Arnhem
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Orpheus
Apeldoorn
Zaantheater
Zaandam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
za 16 feb
Theater de Stoep
Spijkenisse
C.C. Lanaken
Lanaken
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Theater Zuidplein
Rotterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Kik
Elst
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
Theater PePijn
Den Haag
Meervaart
Amsterdam
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater de Kampanje
Den Helder
00:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater Zinin
Nijverdal
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Bon theater
Medemblik
Stadshoftheater Vianen
Vianen
C.C. De Kei
Reusel
Noorderkerk
Sneek
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theaters Tilburg
Tilburg
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater 't Speelhuis
Helmond
Diligentia
Den Haag
Posttheater
Arnhem
Theater Walhalla
Rotterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Schaffelaartheater
Barneveld
Goudse Schouwburg
Gouda
Theaters Tilburg
Tilburg
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Chassé Theater
Breda
Het Musiater
Zevenaar
1
De Kunstgreep
Oostzaan
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Mythe
Goes
De Eendracht
Gemert
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
Spant!
Bussum
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
20:00
Scagon theater
Schagen
20:15
De Meerpaal
Dronten

vrijdag 15 februari 2019

00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Oldenhermanns - UNSEXED Theaterpand Weesp, Weesp
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST C.C. De tippe, Vledder
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Diligentia, Den Haag
Richard Groenendijk - Om Alles! De Speeldoos, Vught
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Fulcotheater, IJsselstein
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Theater Bouwkunde, Deventer
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jeroen van Merwijk - Lucky Chassé Theater, Breda
Pepijn Schoneveld - Stante Pede J.C. Pardoes, Hoogwoud
René van Meurs - Ik beloof niks De Meenthe, Steenwijk
Rayen Panday - Fenomeen Agora Theater Lelystad, Lelystad
Claudia de Breij - Nu Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Tineke Schouten - Highlights Theaters Tilburg, Tilburg
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater de Blauwe Kei, Veghel
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Agnietenhof, Tiel
Fresku - Voordat het te laat is (try-out) De Cammeleur, Dongen
Sara Kroos - Zonder Verdoving Theater de Schalm, Veldhoven
Arie & Silvester - Wie?! De Nieuwe Kolk, Assen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Schouwburg Amphion, Doetinchem
Anne-Marie Jung - Ram Theater 't Onderdak, Sassenheim
ANNE & LISA - Weltschmerz BREStheater, Brielle
André Manuel - DREEJKLEZOEW Goudse Schouwburg, Gouda
Alex Ploeg Ultimatum Schouwburg Lochem, Lochem
Martijn Koning - Koning van de dieren De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Murth Mossel - Pauwer Theater de Purmaryn, Purmerend
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij De Oosterpoort, Groningen
Kasper van der Laan - Gewapend karton Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Karin Bloemen - Souvenirs Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jochen Otten - Troosten Schouwburg Het Park, Hoorn
Javier Guzman - Guzmán Theater PePijn, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theaterhotel Almelo, Almelo
Emilio Guzman - Kom dan! Theater ’t Mozaïek, Wijchen
De Partizanen - Het leven an sich Posttheater, Arnhem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Orpheus, Apeldoorn
Peter Pannekoek - Later was alles beter Zaantheater, Zaandam
Pieter Derks - Voor wat het waard is Oude Luxor Theater, Rotterdam
Henry van Loon - Onze Henry Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:15
Jan Beuving - Rotatie Cultura, Ede
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Theo Nijland - En de rest is onzin Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Theater De Omval, Diemen
20:30
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Perron-3, Rosmalen
20:30
Max van den Burg - Paasbest Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Stefano Keizers - Erg heel Meervaart, Amsterdam

zaterdag 16 februari 2019

Thomas Acda - Motel Theater de Stoep, Spijkenisse
William Boeva - Reset C.C. Lanaken, Lanaken
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Theater 't Onderdak, Sassenheim
Maartje & Kine - Vibrato Theater Zuidplein, Rotterdam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Nathalie Baartman - Breek Theater De Kik, Elst
Margriet Bolding - Het gras bij de buren Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Theater PePijn, Den Haag
Yentl en de Boer - Magie Meervaart, Amsterdam
Stefano Keizers - Erg Heel Podium Hoge Woerd, De Meern
Brigitte Kaandorp - Eh... Theater de Kampanje, Den Helder
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Oldenhermanns - UNSEXED Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Richard Groenendijk - Om Alles! Theater Zinin, Nijverdal
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Agora Theater Lelystad, Lelystad
Jan Beuving - Rotatie Schouwburg de Lawei, Drachten
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jeroen van Merwijk - Lucky Schouwburg Amphion, Doetinchem
Matroesjka - Brainwash Bon theater, Medemblik
Pepijn Schoneveld - Stante Pede Stadshoftheater Vianen, Vianen
René van Meurs - Ik beloof niks C.C. De Kei, Reusel
Greg Shapiro - The Madness of King Donald Noorderkerk, Sneek
Rayen Panday - Fenomeen De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights Theaters Tilburg, Tilburg
Louise Korthals - Alles is er Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater 't Speelhuis, Helmond
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Diligentia, Den Haag
Fresku - Voordat het te laat is (try-out) Posttheater, Arnhem
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Theater Walhalla, Rotterdam
Arie & Silvester - Wie?! Deventer Schouwburg, Deventer
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Schaffelaartheater, Barneveld
Anne-Marie Jung - Ram Goudse Schouwburg, Gouda
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theaters Tilburg, Tilburg
Alex Ploeg Ultimatum C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Freek de Jonge - De Suppoost Chassé Theater, Breda
Martijn Koning - Koning van de dieren Het Musiater, Zevenaar
1
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet De Kunstgreep, Oostzaan
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kasper van der Laan - Gewapend karton De Nieuwe Kolk, Assen
Karin Bloemen - Souvenirs Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Theater de Mythe, Goes
Jochen Otten - Troosten De Eendracht, Gemert
Emilio Guzman - Kom dan! Theater de Blauwe Kei, Veghel
De Partizanen - Het leven an sich Theater Aan de Slinger, Houten
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Theater de Hofnar, Valkenswaard
Pieter Derks - Voor wat het waard is Oude Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Spant!, Bussum
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen Theater Berkelland, Eibergen
20:00
Fabian Franciscus - Vlafeest Scagon theater, Schagen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas De Meerpaal, Dronten
Pagina -119