CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -119
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 30 dec
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
19:00
Diligentia
Den Haag
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
zo 31 dec
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
1
19:00
Diligentia
Den Haag
do 04 jan
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
De Kattendans
Bergeijk
vr 05 jan
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
za 06 jan
Bon theater
Medemblik
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Spant!
Bussum
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Kennemer Theater
Beverwijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theaters Tilburg
Tilburg
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
1
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:15
BaronTheater
Opende
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
zo 07 jan
Comedy Cafe
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
ma 08 jan
Diligentia
Den Haag
di 09 jan
Theater De Veste
Delft
wo 10 jan
Koningshof
Maassluis
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
De Warande
Turnhout
Theater De Veste
Delft
Fidei et Arti
Oudenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
Goudse Schouwburg
Gouda
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Mythe
Goes
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Dok6
Panningen
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
do 11 jan
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Carrousel
Ommen
De Molenberg
Delfzijl
Theater Hof 88
Almelo
Theater de Kampanje
Den Helder
Zaal Nova,
Nazareth
Theater De Leest
Waalwijk
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Muze
Noordwijk
Theater Walhalla
Rotterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
2
20:30
De Kleine Willem
Enschede
2
vr 12 jan
Theater Walhalla
Rotterdam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater De Leest
Waalwijk
1
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Theater 't Onderdak
Sassenheim
1
Kennemer Theater
Beverwijk
Zaantheater
Zaandam
1
Theater Bouwkunde
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Hof 88
Almelo
De Kattendans
Bergeijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Spant!
Bussum
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Hoftheater
Raalte

zaterdag 30 december 2017

Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn De Kleine Komedie, Amsterdam
Sjaak Bral Diligentia, Den Haag
19:00
Sjaak Bral Diligentia, Den Haag
19:00
HIPHOP LULverhalen - Howard Komproe Melkweg, Amsterdam
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference Oude Luxor Theater, Rotterdam

zondag 31 december 2017

Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers DeLaMar, Amsterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto Sjaak Bral
Sjaak Bral Diligentia, Den Haag
1
19:00
Sjaak Bral Diligentia, Den Haag

donderdag 04 januari 2018

Theatergroep Oeloek - Droeftoeters KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Fuad Hassen - Held Theater de Hofnar, Valkenswaard
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
NUHR- Alle 30 NUHR Meervaart, Amsterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum De Kattendans, Bergeijk

vrijdag 05 januari 2018

Theatergroep Oeloek - Droeftoeters Agora Theater Lelystad, Lelystad
Stefano Keizers - Erg heel Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Claudia de Breij - Nu Schouwburg Ogterop, Meppel
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Ton Kas - Kakmaker Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk

zaterdag 06 januari 2018

Kirsten van Teijn - Zalf Bon theater, Medemblik
Marco Lopes - Moedt Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters Spant!, Bussum
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Leon van der Zanden - Kameleon Kennemer Theater, Beverwijk
Claudia de Breij - Nu Schouwburg Ogterop, Meppel
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
De Partizanen - Welkom in Partizanië Theaters Tilburg, Tilburg
Foto Ton Kas - Kakmaker
Ton Kas - Kakmaker Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
1
20:00
The Stand-Up Club Bibelot, Dordrecht
20:00
Jim Jefferies Lotto Arena, Antwerpen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum BaronTheater, Opende
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theater de Purmaryn, Purmerend

zondag 07 januari 2018

Quirine Melssen - What the Gluck? Comedy Cafe, Amsterdam
Foto Jim Jefferies
Jim Jefferies Ziggo Dome, Amsterdam

maandag 08 januari 2018

Marco Lopes - Moedt Diligentia, Den Haag

dinsdag 09 januari 2018

Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater De Veste, Delft

woensdag 10 januari 2018

Cameretten - Finalistentournee 2017 Koningshof, Maassluis
Jochen Otten - Troosten Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Johan Goossens - Vlam Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
Jan Jaap van der Wal - Schoon De Warande, Turnhout
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater De Veste, Delft
Stefano Keizers - Erg heel Fidei et Arti, Oudenbosch
Richard Groenendijk - Om alles De Kleine Komedie, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu Schaffelaartheater, Barneveld
Eric van Sauers - De lief en leed tour Goudse Schouwburg, Gouda
André Manuel - De Onzen Posthuis Theater, Heerenveen
De Partizanen - Welkom in Partizanië Theater de Kom, Nieuwegein
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theater de Mythe, Goes
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar Dok6, Panningen
20:30
Piepschuim Junushoff Theater, Wageningen

donderdag 11 januari 2018

Eva Crutzen - Opslaan Als Theater de Griffioen, Amstelveen
Cameretten - Finalistentournee 2017 Theater de Stoep, Spijkenisse
Jochen Otten - Troosten Theater Carrousel, Ommen
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters De Molenberg, Delfzijl
René van Meurs - Ik beloof niks Theater Hof 88, Almelo
Johan Goossens - Vlam Theater de Kampanje, Den Helder
Jan Jaap van der Wal - Schoon Zaal Nova,, Nazareth
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater De Leest, Waalwijk
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Emilio Guzman - Kom dan! Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Richard Groenendijk - Om alles De Kleine Komedie, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu Schaffelaartheater, Barneveld
Martijn Koning - Koning te rijk Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Eric van Sauers - De lief en leed tour Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Theater 't Voorhuys, Emmeloord
De Partizanen - Welkom in Partizanië Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ton Kas - Kakmaker De Muze, Noordwijk
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter Theater Walhalla, Rotterdam
Foto Van Der Laan & Woe - Pesetas
Van Der Laan & Woe - Pesetas Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
2
20:30
Rundfunk - Wachtstumsschmerzen De Kleine Willem, Enschede
2

vrijdag 12 januari 2018

Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter Theater Walhalla, Rotterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Cameretten - Finalistentournee 2017 Isala Theater, Capelle aan den IJssel
René van Meurs - Ik beloof niks Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jan Jaap van der Wal - Schoon Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Foto Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater De Leest, Waalwijk
1
Stefano Keizers - Erg heel Theater de Blauwe Kei, Veghel
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen Theater 't Onderdak, Sassenheim
1
Fuad Hassen - Held Kennemer Theater, Beverwijk
Foto Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Zaantheater, Zaandam
1
Emilio Guzman - Kom dan! Theater Bouwkunde, Deventer
Richard Groenendijk - Om alles De Kleine Komedie, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu Schaffelaartheater, Barneveld
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt Theater Hof 88, Almelo
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid De Kattendans, Bergeijk
Martijn Koning - Koning te rijk Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - De Afterparty Spant!, Bussum
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles Orpheus, Apeldoorn
Ton Kas - Kakmaker Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort Figi Theater, Zeist
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Piepschuim Hoftheater, Raalte
Pagina -119