CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -120
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 22 okt
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater in het Klavier
Kaatsheuvel
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Mimik
Deventer
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
zo 23 okt
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Schouwburg Odeon
Zwolle
S.C.C. De Ruchte
Someren
Deventer Schouwburg
Deventer
16:00
Mimik
Deventer
20:15
Theaterkerk Hemels
Twisk
20:15
Schouwburg Venray
Venray
ma 24 okt
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Singer Theater
Laren
di 25 okt
Munttheater
Weert
Theater De Lievekamp
Oss
Wilminktheater
Enschede
20:00
Tuschinski
Amsterdam
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Musis
Arnhem
wo 26 okt
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
C.C. Den Blank
Overijse
Theater De Lievekamp
Oss
Flint
Amersfoort
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Het spectrum
Schijndel
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
C.C. De Werft
Geel
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
De Nobelaer
Etten-Leur
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
do 27 okt
Theater De Leest
Waalwijk
Ekerse Theaterzaal
Ekeren
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
C.C. Den Blank
Overijse
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
C.C. De Werft
Geel
Ethias Arena
Hasselt
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Munttheater
Weert
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Den heuvel
Alphen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
vr 28 okt
Theater de Purmaryn
Purmerend
Ekerse Theaterzaal
Ekeren
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Dok6
Panningen
Theater De Willem
Papendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
DeLaMar
Amsterdam

zaterdag 22 oktober 2022

20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Tim Fransen - De Mens En Ik Meervaart, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Rayen Panday - Focus Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou De Maaspoort, Venlo
20:15
Mouna Laroussi - Fatima Diligentia, Den Haag
20:15
LOS muziektheater - Lusten en Lasten Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt! Theater in het Klavier, Kaatsheuvel
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022 Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Freek De Jonge - De Schreef Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Johan Goossens - Kleine pijntjes De Oosterpoort, Groningen
20:30
Pieter Verelst - Ten Aarzel Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit Theater De Omval, Diemen
20:30
Merijn Scholten - Solo Mimik, Deventer
20:30
Ton Kas - Best of ... Ton Kas Theater Ludens, Voorburg
20:30
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Henny Huisman - het achterste van mijn tong Zaantheater, Zaandam
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Saman Amini's integratieplan TAQA Theater De Vest, Alkmaar

zondag 23 oktober 2022

Brigitte Kaandorp / Jenny Arean - Gedeelde smart Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Paul de Leeuw - 60? We zien wel… Schouwburg Odeon, Zwolle
Henry van Loon - Jannie the Showdog S.C.C. De Ruchte, Someren
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Deventer Schouwburg, Deventer
16:00
Saman Amini's integratieplan Mimik, Deventer
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022 Theaterkerk Hemels, Twisk
20:15
Freek De Jonge - De Schreef Schouwburg Venray, Venray

maandag 24 oktober 2022

20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Singer Theater, Laren

dinsdag 25 oktober 2022

Paul de Leeuw - 60? We zien wel… Munttheater, Weert
Christel de Laat - Hoe dan?! Theater De Lievekamp, Oss
De Pannekoekencaravan Wilminktheater, Enschede
20:00
Youp van 't Hek Tuschinski, Amsterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Singer Theater, Laren
20:15
Lebbis - De Ziel Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Jimmy Carr - Terribly Funny Musis, Arnhem

woensdag 26 oktober 2022

Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden  Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Alex Agnew - Wake me up when it's over C.C. Den Blank, Overijse
Christel de Laat - Hoe dan?! Theater De Lievekamp, Oss
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Flint, Amersfoort
20:00
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Rob Scheepers - Bekant (Try-out) Het spectrum, Schijndel
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen C.C. 't Gasthoes, Horst
20:00
Saman Amini's integratieplan Chassé Theater, Breda
20:00
Jimmy Carr Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Tim Fransen - De Mens En Ik Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Diligentia, Den Haag
20:15
Remy Evers - Gewoon Remy Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Thjum Arts - Tijdloos Genot Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
René Van Meurs - 2636 C.C. De Werft, Geel
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022 Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Pieter Verelst - Ten Aarzel De Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2022 BREStheater, Brielle
20:30
Abel van Gijlswijk - AABZ ’22 TOUR: Rebranding Anarchisme Kantine Walhalla, Rotterdam

donderdag 27 oktober 2022

Paulien Cornelisse - Aanstalten Theater De Leest, Waalwijk
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad Ekerse Theaterzaal, Ekeren
Alex Ploeg - Ego Schouwburg De Kring, Roosendaal
Henry van Loon - Jannie the Showdog Theater de Griffioen, Amstelveen
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Theater de Hofnar, Valkenswaard
Alex Agnew - Wake me up when it's over C.C. Den Blank, Overijse
Kirsten van Teijn - (S)experiment Stadstheater de Bond, Oldenzaal
René Van Meurs - 2636 C.C. De Werft, Geel
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Ethias Arena, Hasselt
20:00
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Plien & Bianca - En nu dan? Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Jimmy Carr AFAS Live, Amsterdam
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt Theater Hof 88, Almelo
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022 Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Lebbis - De Ziel Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Patrick Laureij - Live Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Diligentia, Den Haag
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon Munttheater, Weert
20:15
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes De Meenthe, Steenwijk
20:15
Jochen Otten - Zijn stinkende best C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:15
Freek De Jonge - De Schreef Cultura, Ede
20:15
Cabarestafette Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Comedycloud TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Merijn Scholten - Solo Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Thjum Arts - Tijdloos Genot C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes Den heuvel, Alphen
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou Meervaart, Amsterdam
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Spruijt en Opperman - Heimweeën Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Saman Amini's integratieplan KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere

vrijdag 28 oktober 2022

Paulien Cornelisse - Aanstalten Theater de Purmaryn, Purmerend
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad Ekerse Theaterzaal, Ekeren
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden  Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Andries Tunru - In Theorie Dok6, Panningen
Alex Ploeg - Ego Theater De Willem, Papendrecht
Henry van Loon - Jannie the Showdog Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes DeLaMar, Amsterdam
Pagina -120