CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -120
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 11 okt
Koningshof
Maassluis
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Musis
Arnhem
20:15
Het Kwartier
Stolwijk
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
1
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
za 12 okt
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Bussel
Oosterhout
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Wesopa Weesp
Weesp
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater de Kampanje
Den Helder
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
00:00
De Dillewijn
Ankeveen
00:00
Posttheater
Arnhem
De Smeltkroes
Maarheeze
00:00
Theater Ludens
Voorburg
00:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Musis
Arnhem
20:15
Bon theater
Medemblik
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:30
C.C. De Kei
Reusel
zo 13 okt
Toomler Theater
Amsterdam
00:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
ma 14 okt
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
di 15 okt
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater De Veste
Delft
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Zaantheater
Zaandam
Martiniplaza
Groningen
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Parktheater
Eindhoven
wo 16 okt
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Flint
Amersfoort
Theater Bouwkunde
Deventer
Minnepoort
Leuven
Het Klooster
Woerden
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Aan de Slinger
Houten
00:00
C.C. Stroud
Putten
00:00
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
00:00
Werftheater
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Martiniplaza
Groningen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
do 17 okt
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Fransche School Culemborg
Culemborg
Posthuis Theater
Heerenveen
Figi Theater
Zeist
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Spiegel
Zwolle
Meervaart
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel

vrijdag 11 oktober 2019

Sara Kroos - Verte Koningshof, Maassluis
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry Meervaart, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Daan Boom - De Eerste Theater De Tuin, Leusden
20:00
Comedy club Snek Het Bolwerk, Sneek
20:00
Urbanus De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
De Lama's Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Hehobros Theater Hof 88, Almelo
20:15
Stacey Esajas - SOEP! Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Musis, Arnhem
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Het Kwartier, Stolwijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking C.C. De Pas, Heesch
20:15
Kommil Foo - Oogst Leidse Schouwburg, Leiden
1
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën Werftheater, Utrecht
20:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue DeLaMar, Amsterdam
20:30
Enge Buren - BASTA! Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Max van den Burg - Paasbest Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Kiki Schippers - Waar Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Daniël Arends Schouwburg Hengelo, Hengelo

zaterdag 12 oktober 2019

Najib Amhali - Waar was ik? Zaantheater, Zaandam
Best of... Ton Kas Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Theater de Bussel, Oosterhout
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Lebbis - De Ervaring Wesopa Weesp, Weesp
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Het Dorpshuis, Nigtevecht
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Theater 't Voorhuys, Emmeloord
De Patrizanen - Het leven an sich Theater de Kampanje, Den Helder
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
00:00
Jan Beuving - Rotatie De Dillewijn, Ankeveen
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Posttheater, Arnhem
Kirsten van Teijn - NOBEL De Smeltkroes, Maarheeze
00:00
René van Meurs - Hunkert Theater Ludens, Voorburg
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Sara Kroos - Verte Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry Meervaart, Amsterdam
20:00
Daan Boom - De Eerste Podium Reimerswaal, Rilland
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Hehobros Gashouder, Dedemsvaart
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Cabarestafette Musis, Arnhem
20:15
Arie en Silvester - WIE?! Bon theater, Medemblik
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën Werftheater, Utrecht
20:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue DeLaMar, Amsterdam
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Drommedaris, Enkhuizen
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking C.C. De Kei, Reusel

zondag 13 oktober 2019

Echt Gebeurd Toomler Theater, Amsterdam
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
René van Meurs - Hunkert Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
20:00
Everything Is Terrible! Boom Chicago, Amsterdam
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem

maandag 14 oktober 2019

Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Jan Jaap van der Wal / Jörgen Raymann / Pieter Derks / Rob Scheepers Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Daan Boom - De Eerste Theater PePijn, Den Haag

dinsdag 15 oktober 2019

Najib Amhali - Waar was ik? Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Best of... Ton Kas Theater De Veste, Delft
Lebbis - De Ervaring Theater Het Heerenlogement, Beusichem
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Theater de Griffioen, Amstelveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Zaantheater, Zaandam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Martiniplaza, Groningen
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Daan Boom - De Eerste Theater PePijn, Den Haag
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Parktheater, Eindhoven

woensdag 16 oktober 2019

Najib Amhali - Waar was ik? Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Best of... Ton Kas Flint, Amersfoort
Lebbis - De Ervaring Theater Bouwkunde, Deventer
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Minnepoort, Leuven
Kasper van der Laan - 1 Kilo Het Klooster, Woerden
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Schouwburg Ogterop, Meppel
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Theater Aan de Slinger, Houten
00:00
Jan Beuving - Rotatie C.C. Stroud, Putten
00:00
Soundos - Niets te verliezen Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
00:00
René van Meurs - Hunkert Werftheater, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Zaantheater, Zaandam
Pieter Derks - Voor wat het waard is Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Martiniplaza, Groningen
20:00
Plien & Bianca - En nu dan? Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Cabarestafette Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Hehobros Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede

donderdag 17 oktober 2019

Najib Amhali - Waar was ik? Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Fransche School Culemborg, Culemborg
Lenette van Dongen - Paradijskleier Posthuis Theater, Heerenveen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Figi Theater, Zeist
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater de Griffioen, Amstelveen
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Schouwburg Het Park, Hoorn
De Patrizanen - Het leven an sich Theater de Spiegel, Zwolle
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Meervaart, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Pagina -120