Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Schouwburg Venray
Venray
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Capitole
Gent
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Het Musiater
Zevenaar
Diligentia
Den Haag
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Omval
Diemen
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Schouwburg Ogterop
Meppel
19:30
Theater Elckerlyc
Antwerpen
Kukeleku
Horst
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Veste
Delft
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Purmaryn
Purmerend
Chassé Theater
Breda
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Posthuis Theater
Heerenveen
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Schouwburg Venray
Venray
19:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Koornbeurs
Franeker
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Fulcotheater
IJsselstein
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theaterhotel Almelo
Almelo
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Chassé Theater
Breda
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Theater aan de Schie
Schiedam
C.C. De Zandloper
Wemmel
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Deventer Schouwburg
Deventer
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
zaterdag 24 maart 2018
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg Venray, Venray
Johan Goossens - Vlam
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jochen Otten - Troosten
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Kom, Nieuwegein
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Capitole, Gent
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater Zuidplein, Rotterdam
George van Houts - Kom Plot
Theater Sneek, Sneek
Eva Crutzen - Opslaan Als
Zaantheater, Zaandam
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater De Storm, Winterswijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Cpunt Theater, Hoofddorp
Emilio Guzman - Kom dan!
Het Musiater, Zevenaar
Daniël Arends - De Afterparty
Diligentia, Den Haag
Claudia de Breij - Nu
Orpheus, Apeldoorn
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater De Omval, Diemen
André Manuel - De Onzen
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Ali B - Koorts
Schouwburg Ogterop, Meppel
zondag 25 maart 2018
19:30
Rob Schneider
Theater Elckerlyc, Antwerpen
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Kukeleku, Horst
maandag 26 maart 2018
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:30
Henk Schiffmacher
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
André Manuel - De Onzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 27 maart 2018
20:15
Zonder verdoving
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Lievekamp, Oss
Stefano Keizers - Erg heel
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Rob Schneider
Boom Chicago, Amsterdam
20:00
Martijn Koning - Koning te rijk
Meervaart, Amsterdam
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Goudse Schouwburg, Gouda
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Griffioen, Amstelveen
woensdag 28 maart 2018
20:15
Zonder verdoving
Munttheater, Weert
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Meervaart, Amsterdam
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Veste, Delft
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Derks - Spot
Theater de Purmaryn, Purmerend
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Chassé Theater, Breda
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Nu
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
ATLAS Theater, Emmen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Jeroen van Merwijk - Lucky
Posthuis Theater, Heerenveen
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Venray, Venray
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Cpunt Theater, Hoofddorp
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Koornbeurs, Franeker
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Fulcotheater, IJsselstein
Emilio Guzman - Kom dan!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
André Manuel - De Onzen
Theaterhotel Almelo, Almelo
Ali B - Koorts
Zaantheater, Zaandam
donderdag 29 maart 2018
20:15
Zonder verdoving
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Meervaart, Amsterdam
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Griffioen, Amstelveen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Rob en Emiel- Blow me away
De Meenthe, Steenwijk
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Chassé Theater, Breda
20:15
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Nu
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Martijn Koning - Koning te rijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Leidse Schouwburg, Leiden
Johan Goossens - Vlam
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Joep Onderdelinden - Ooit
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater aan de Schie, Schiedam
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Zandloper, Wemmel
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Daniël Arends - De Afterparty
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Comedy Night!
Hedon, Zwolle
20:30
Comedy Night @ De Kleine Willem
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ali B - Koorts
Deventer Schouwburg, Deventer
vrijdag 30 maart 2018
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Meervaart, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Agnietenhof, Tiel
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Tijd voor een trio
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen