Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Willem
Papendrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
Munttheater
Weert
20:30
De Groene Zwaan
De Rijp
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Swanla Theater
Zevenhuizen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
C.C. Stroud
Putten
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Veluvine
Nunspeet
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
Kukeleku
Horst
19:30
Theater Elckerlyc
Antwerpen
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Zaantheater
Zaandam
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Schouwburg Het Park
Hoorn
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Fulcotheater
IJsselstein
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Schouwburg Venray
Venray
Lindenberg Theater
Nijmegen
Posthuis Theater
Heerenveen
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Hof 88
Almelo
Chassé Theater
Breda
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Munttheater
Weert
Deventer Schouwburg
Deventer
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Hedon
Zwolle
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Leest
Waalwijk
C.C. De Zandloper
Wemmel
Theater aan de Schie
Schiedam
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schouwburg Ogterop
Meppel
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Bouwkunde
Deventer
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
zaterdag 24 maart 2018
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Willem, Papendrecht
Marco Lopes - Moedt
Kennemer Theater, Beverwijk
Martijn Koning - Koning te rijk
Munttheater, Weert
20:30
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
De Groene Zwaan, De Rijp
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
OOIT
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Deventer Schouwburg, Deventer
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Piepschuim
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Pieter Derks - Spot
Leidse Schouwburg, Leiden
Richard Groenendijk - Om alles
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Rob en Emiel- Blow me away
Swanla Theater, Zevenhuizen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
C.C. Stroud, Putten
Stefano Keizers - Erg heel
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Veluvine, Nunspeet
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
zondag 25 maart 2018
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Kukeleku, Horst
19:30
Rob Schneider
Theater Elckerlyc, Antwerpen
maandag 26 maart 2018
André Manuel - De Onzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Henk Schiffmacher
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 27 maart 2018
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Martijn Koning - Koning te rijk
Meervaart, Amsterdam
20:30
Rob Schneider
Boom Chicago, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Het Park, Hoorn
Stefano Keizers - Erg heel
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Zonder verdoving
Theater de Kom, Nieuwegein
woensdag 28 maart 2018
Ali B - Koorts
Zaantheater, Zaandam
André Manuel - De Onzen
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Het Park, Hoorn
Emilio Guzman - Kom dan!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Fulcotheater, IJsselstein
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Venray, Venray
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Lindenberg Theater, Nijmegen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Posthuis Theater, Heerenveen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Nu
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater Hof 88, Almelo
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Chassé Theater, Breda
Pieter Derks - Spot
Theater de Purmaryn, Purmerend
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Veste, Delft
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Meervaart, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Zonder verdoving
Munttheater, Weert
donderdag 29 maart 2018
Ali B - Koorts
Deventer Schouwburg, Deventer
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Comedy Night @ De Kleine Willem
De Kleine Willem, Enschede
20:30
Comedy Night!
Hedon, Zwolle
Daniël Arends - De Afterparty
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Kleine Komedie, Amsterdam
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater De Leest, Waalwijk
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Zandloper, Wemmel
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater aan de Schie, Schiedam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Joep Onderdelinden - Ooit
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Johan Goossens - Vlam
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Leidse Schouwburg, Leiden
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Speeldoos, Baarn
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Ogterop, Meppel
Martijn Koning - Koning te rijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Nu
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Schaffelaartheater, Barneveld
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Chassé Theater, Breda
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Rob en Emiel- Blow me away
De Meenthe, Steenwijk
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Griffioen, Amstelveen
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Meervaart, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Zonder verdoving
Theater De Leest, Waalwijk
vrijdag 30 maart 2018
Ali B - Koorts
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Harmonie, Leeuwarden
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bouwkunde, Deventer
Daniël Arends - De Afterparty
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere