Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Perron-3
Rosmalen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
C.C. Zundert
Zundert
Theater 't Pand
Gorinchem
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Het Klooster
Woerden
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Sneek
Sneek
Theater Walhalla
Rotterdam
Arto Theater
Schoonhoven
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
De Maagd
Bergen op Zoom
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Zinin
Nijverdal
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Energiehuis
Dordrecht
Swanla Theater
Zevenhuizen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Pook
Oostknollendam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Het Park
Hoorn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Warande
Turnhout
Orpheus
Apeldoorn
Flint
Amersfoort
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
14:00
Dok6
Panningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
09:00
Diligentia
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Goudse Schouwburg
Gouda
De Nieuwe Kolk
Assen
Goudse Schouwburg
Gouda
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Venray
Venray
Theater Aan de Slinger
Houten
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Stoep
Spijkenisse
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
Theater De Veste
Delft
Theater aan de Schie
Schiedam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
Chassé Theater
Breda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Aan de Slinger
Houten
Kennemer Theater
Beverwijk
vrijdag 19 april 2019
Henry van Loon - Onze Henry
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Renee van Bavel / Volker Strubling - Don't mention the war
Perron-3, Rosmalen
20:00
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Nabil Aoulad Ayad
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Fresku - Voordat het te laat is
Diligentia, Den Haag
20:30
Best of Stand-Up Comedy show
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. Zundert, Zundert
zaterdag 20 april 2019
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater 't Pand, Gorinchem
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Dolf Jansen - Bijna
Het Klooster, Woerden
Thomas Acda - Motel
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Sneek, Sneek
Nathalie Baartman - Breek
Theater Walhalla, Rotterdam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Arto Theater, Schoonhoven
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
De Maagd, Bergen op Zoom
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Patrick Laureij
Parktheater, Eindhoven
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Schouwburg de Lawei, Drachten
Louise Korthals - Alles is er
Theater Zinin, Nijverdal
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Fresku - Voordat het te laat is
Energiehuis, Dordrecht
Angela Groothuizen - Lueke binge
Swanla Theater, Zevenhuizen
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Purmaryn, Purmerend
Kiki Schippers - Waar
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Pook, Oostknollendam
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg de Lawei, Drachten
Javier Guzman - Guzmán
Schouwburg Het Park, Hoorn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
Spant!, Bussum
De Partizanen - Het leven an sich
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Warande, Turnhout
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Orpheus, Apeldoorn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Flint, Amersfoort
20:00
Best of Stand-Up Comedy show
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Film: Hugo
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Guido Weijers
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Nabil Aoulad Ayad
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Silent Comedy - Try-out
Diligentia, Den Haag
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Janneke de Bijl
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
zondag 21 april 2019
Ali B - Koorts
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
14:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Dok6, Panningen
20:15
Mugmetdegoudentand - SMOEDER - 15 jaar later
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater 't Speelhuis, Helmond
maandag 22 april 2019
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ali B - Koorts
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
09:00
Start-Up Comedy met Glodi Lugungu en ontbijt
Diligentia, Den Haag
20:15
Mugmetdegoudentand - SMOEDER - 15 jaar later
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 23 april 2019
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Goudse Schouwburg, Gouda
Thomas Acda - Motel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kommil Foo - Oogst
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Leidse Schouwburg, Leiden
Patrick Laureij
Zaantheater, Zaandam
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Parktheater, Eindhoven
Javier Guzman - Guzmán
DeLaMar, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ali B - Koorts
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Mugmetdegoudentand - SMOEDER
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Hugleikur Dagsson
Boom Chicago, Amsterdam
woensdag 24 april 2019
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Bouwkunde, Deventer
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Goudse Schouwburg, Gouda
Thomas Acda - Motel
De Nieuwe Kolk, Assen
Kommil Foo - Oogst
Goudse Schouwburg, Gouda
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg Venray, Venray
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Aan de Slinger, Houten
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Koornbeurs, Franeker
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Patrick Laureij
Theater de Stoep, Spijkenisse
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Junushoff Theater, Wageningen
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Parktheater, Eindhoven
Fresku - Voordat het te laat is
Theater De Veste, Delft
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Schie, Schiedam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Arie & Silvester - Wie?!
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg de Lawei, Drachten
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Chassé Theater, Breda
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater Aan de Slinger, Houten
Karin Bloemen - Souvenirs
Kennemer Theater, Beverwijk