Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Beneluxtheater
Berlicum
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Posttheater
Arnhem
Kulturhus Holten
Holten
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Kattendans
Bergeijk
Theater Bouwkunde
Deventer
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater De Omval
Diemen
Het Klooster
Woerden
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Fransche School Culemborg
Culemborg
TOP
Bemmel
00:00
Theater Ludens
Voorburg
00:00
Posthuis Theater
Heerenveen
00:00
Schouwburg Venray
Venray
00:00
De Weijer
Boxmeer
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
S.C.C. Zuidhorn
Zuidhorn
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
00:00
Leidse Schouwburg
Leiden
14:00
Grand Theatre
Groningen
15:00
Grand Theatre
Groningen
15:00
Puddingfabriek
Groningen
17:00
Grand Theatre
Groningen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Beun
Heiloo
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Schalm
Veldhoven
Wilminktheater
Enschede
20:00
Schuur
Haarlem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Boom Chicago
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Parktheater
Eindhoven
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Cpunt Theater
Hoofddorp
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater De Omval
Diemen
Posttheater
Arnhem
Schouwburg de Lawei
Drachten
00:00
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
Theater De Veste
Delft
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wilminktheater
Enschede
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Het spectrum
Schijndel
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater Walhalla
Rotterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Ludens
Voorburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Veste
Delft
Chassé Theater
Breda
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Munttheater
Weert
Wilminktheater
Enschede
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Theater Idea
Soest
20:00
Podium Boxtel
Boxtel
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Theater Concordia
Enschede
vrijdag 04 oktober 2019
20:00
De Lama's
Orpheus, Apeldoorn
Najib Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Beneluxtheater, Berlicum
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater de Kom, Nieuwegein
zaterdag 05 oktober 2019
Best of... Ton Kas
Posttheater, Arnhem
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Kulturhus Holten, Holten
Lenette van Dongen - Paradijskleier
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kattendans, Bergeijk
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Bouwkunde, Deventer
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater De Omval, Diemen
De Patrizanen - Het leven an sich
Het Klooster, Woerden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Fransche School Culemborg, Culemborg
Nathalie Baartman - Breek
TOP, Bemmel
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Ludens, Voorburg
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Posthuis Theater, Heerenveen
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Schouwburg Venray, Venray
00:00
Soundos - Niets te verliezen
De Weijer, Boxmeer
Sara Kroos - Verte
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Theater De Leest, Waalwijk
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Junushoff Theater, Wageningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Urbanus
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Najib Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
S.C.C. Zuidhorn, Zuidhorn
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Cabarestafette
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor altijd
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Howard Komproe
Schouwburg Hengelo, Hengelo
zondag 06 oktober 2019
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Leidse Schouwburg, Leiden
14:00
Jörgen Raymann
Grand Theatre, Groningen
15:00
Jörgen Raymann
Grand Theatre, Groningen
15:00
Tex de Wit
Puddingfabriek, Groningen
17:00
Jörgen Raymann
Grand Theatre, Groningen
maandag 07 oktober 2019
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
dinsdag 08 oktober 2019
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Beun, Heiloo
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Schalm, Veldhoven
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Wilminktheater, Enschede
20:00
Hehobros
Schuur, Haarlem
20:00
Youp van 't Hek
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jen Kirkman
Boom Chicago, Amsterdam
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
woensdag 09 oktober 2019
Best of... Ton Kas
Parktheater, Eindhoven
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Cpunt Theater, Hoofddorp
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater De Omval, Diemen
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Posttheater, Arnhem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Schouwburg de Lawei, Drachten
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Theater De Veste, Delft
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Wilminktheater, Enschede
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Youp van 't Hek
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Daan Boom - De Eerste
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het spectrum, Schijndel
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
donderdag 10 oktober 2019
Best of... Ton Kas
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Walhalla, Rotterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lebbis - De Ervaring
Lindenberg Theater, Nijmegen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater Ludens, Voorburg
De Patrizanen - Het leven an sich
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater De Veste, Delft
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Chassé Theater, Breda
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Sara Kroos - Verte
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Deventer Schouwburg, Deventer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Munttheater, Weert
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Wilminktheater, Enschede
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Idea, Soest
20:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Podium Boxtel, Boxtel
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Urbanus
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Ronald Snijders (cabaretier)
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Hehobros
Theater Concordia, Enschede