Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Koningshof
Maassluis
Leidse Schouwburg
Leiden
Meervaart
Amsterdam
20:15
Musis
Arnhem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Podium Hoge Woerd
De Meern
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
S.C.C. De Ruchte
Someren
00:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Aan de Slinger
Houten
00:00
Theater Carrousel
Ommen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Werftheater
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
20:15
Bon theater
Medemblik
20:30
C.C. De Kei
Reusel
00:00
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
00:00
De Dillewijn
Ankeveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Smeltkroes
Maarheeze
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Meervaart
Amsterdam
20:15
Musis
Arnhem
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
00:00
Posttheater
Arnhem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
00:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Kampanje
Den Helder
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:30
Werftheater
Utrecht
Wesopa Weesp
Weesp
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Zaantheater
Zaandam
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Toomler Theater
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Martiniplaza
Groningen
20:30
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Veste
Delft
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Zaantheater
Zaandam
00:00
C.C. Stroud
Putten
00:00
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Flint
Amersfoort
Het Klooster
Woerden
Martiniplaza
Groningen
Minnepoort
Leuven
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Werftheater
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Muze
Noordwijk
Figi Theater
Zeist
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
00:00
Het Kielzog
Hoogezand
vrijdag 11 oktober 2019
Sara Kroos - Verte
Koningshof, Maassluis
Kommil Foo - Oogst
Leidse Schouwburg, Leiden
Henry van Loon - Onze Henry
Meervaart, Amsterdam
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Musis, Arnhem
Lebbis - De Ervaring
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Podium Hoge Woerd, De Meern
De Patrizanen - Het leven an sich
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
S.C.C. De Ruchte, Someren
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Kiki Schippers - Waar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Daniël Arends
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Aan de Slinger, Houten
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater Carrousel, Ommen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Daan Boom - De Eerste
Theater De Tuin, Leusden
20:15
Hehobros
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Stacey Esajas - SOEP!
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Werftheater, Utrecht
Najib Amhali - Waar was ik?
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 12 oktober 2019
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
Bon theater, Medemblik
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. De Kei, Reusel
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
00:00
Jan Beuving - Rotatie
De Dillewijn, Ankeveen
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
De Schattelijn, Geertruidenberg
Kirsten van Teijn - NOBEL
De Smeltkroes, Maarheeze
20:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Drommedaris, Enkhuizen
20:15
Hehobros
Gashouder, Dedemsvaart
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Henry van Loon - Onze Henry
Meervaart, Amsterdam
20:15
Cabarestafette
Musis, Arnhem
20:00
Daan Boom - De Eerste
Podium Reimerswaal, Rilland
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Posttheater, Arnhem
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Sara Kroos - Verte
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Best of... Ton Kas
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater de Bussel, Oosterhout
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater de Kampanje, Den Helder
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Ludens, Voorburg
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Werftheater, Utrecht
Lebbis - De Ervaring
Wesopa Weesp, Weesp
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Najib Amhali - Waar was ik?
Zaantheater, Zaandam
zondag 13 oktober 2019
20:00
Everything Is Terrible!
Boom Chicago, Amsterdam
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Cpunt Theater, Hoofddorp
René van Meurs - Hunkert
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Echt Gebeurd
Toomler Theater, Amsterdam
maandag 14 oktober 2019
20:00
Jan Jaap van der Wal / Jörgen Raymann / Pieter Derks / Rob Scheepers
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater PePijn, Den Haag
dinsdag 15 oktober 2019
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Junushoff Theater, Wageningen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Parktheater, Eindhoven
Najib Amhali - Waar was ik?
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater de Griffioen, Amstelveen
Best of... Ton Kas
Theater De Veste, Delft
Lebbis - De Ervaring
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater PePijn, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Zaantheater, Zaandam
woensdag 16 oktober 2019
00:00
Jan Beuving - Rotatie
C.C. Stroud, Putten
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Best of... Ton Kas
Flint, Amersfoort
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Het Klooster, Woerden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Minnepoort, Leuven
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Schouwburg Ogterop, Meppel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Najib Amhali - Waar was ik?
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater Aan de Slinger, Houten
Lebbis - De Ervaring
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Hehobros
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
René van Meurs - Hunkert
Werftheater, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Zaantheater, Zaandam
donderdag 17 oktober 2019
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Hehobros
Cultura, Ede
20:15
Dolf Jansen
De Maaspoort, Venlo
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
De Muze, Noordwijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Figi Theater, Zeist
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Het Evertshuis, Bodegraven
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Het Kielzog, Hoogezand