CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -121
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 03 mei
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Kampanje
Den Helder
17:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Kleine Willem
Enschede
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Meervaart
Amsterdam
za 04 mei
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
ma 06 mei
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Flint
Amersfoort
1
07:30
Diligentia
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
di 07 mei
Theater aan de Schie
Schiedam
00:00
Toneelschuur
Haarlem
Schouwburg Odeon
Zwolle
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Veste
Delft
Wilminktheater
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
wo 08 mei
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Deventer Schouwburg
Deventer
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Orpheus
Apeldoorn
Singer Theater
Laren
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Het Park
Hoorn
Flint
Amersfoort
Theater de Kom
Nieuwegein
Parktheater
Eindhoven
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Sneek
Sneek
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Harmonie
Leeuwarden
Chassé Theater
Breda
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater Zuidplein
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Musis
Arnhem
do 09 mei
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater Sneek
Sneek
Theater De Veste
Delft
De Oosterpoort
Groningen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
DeLaMar
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Orpheus
Apeldoorn
Meervaart
Amsterdam
1
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Veluvine
Nunspeet
Schaffelaartheater
Barneveld
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
ATLAS Theater
Emmen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
1
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Harmonie
Leeuwarden
Kennemer Theater
Beverwijk
Munttheater
Weert
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven

vrijdag 03 mei 2019

Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater de Stoep, Spijkenisse
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater de Kampanje, Den Helder
17:00
Klap Op De Maand De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja De Kleine Willem, Enschede
Henry van Loon - Onze Henry Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Flint, Amersfoort
20:30
Max van den Burg - Paasbest Meervaart, Amsterdam

zaterdag 04 mei 2019

Thomas Smith - De jaren van verstand Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Theater de Kampanje, Den Helder
Henry van Loon - Onze Henry Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theater aan het Vrijthof, Maastricht

maandag 06 mei 2019

Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Oude Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Leidse Schouwburg, Leiden
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Flint, Amersfoort
1
07:30
Start-Up Comedy met Jim Speelmans en ontbijt Diligentia, Den Haag
20:00
Ali B. - Koorts Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs Beatrix Theater, Utrecht
20:15
Victor Luis Van Es - Stille Strijd De Kleine Komedie, Amsterdam

dinsdag 07 mei 2019

Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater aan de Schie, Schiedam
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Toneelschuur, Haarlem
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Schouwburg Odeon, Zwolle
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Oude Luxor Theater, Rotterdam
Arie & Silvester - Wie?! Theater De Veste, Delft
Paul de Leeuw - Vette Pech! Wilminktheater, Enschede
Martijn Koning - Koning van de dieren De Kleine Komedie, Amsterdam
Kiki Schippers - Waar Theater de Griffioen, Amstelveen
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
De Partizanen - Het leven an sich Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Leidse Schouwburg, Leiden
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam

woensdag 08 mei 2019

Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Dolf Jansen - Bijna Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Thomas Acda - Motel Deventer Schouwburg, Deventer
Kommil Foo - Oogst Oude Luxor Theater, Rotterdam
Theo Nijland - En de rest is onzin Goudse Schouwburg, Gouda
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST Orpheus, Apeldoorn
Richard Groenendijk - Om Alles! Singer Theater, Laren
Matroesjka - Brainwash Theater 't Speelhuis, Helmond
Patrick Laureij Schouwburg Het Park, Hoorn
Tineke Schouten - Highlights Flint, Amersfoort
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater de Kom, Nieuwegein
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Parktheater, Eindhoven
Alex Ploeg Ultimatum Fulcotheater, IJsselstein
Freek de Jonge - De Suppoost Theater Sneek, Sneek
Martijn Koning - Koning van de dieren De Kleine Komedie, Amsterdam
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij De Harmonie, Leeuwarden
Karin Bloemen - Souvenirs Chassé Theater, Breda
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
De Partizanen - Het leven an sich Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry Theater Zuidplein, Rotterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Theater De Veste, Delft
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Diligentia, Den Haag
20:30
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas Chassé Theater, Breda
20:30
Pieter Derks - Voor wat het waard is Musis, Arnhem

donderdag 09 mei 2019

Thomas Acda - Motel Theater de Koornbeurs, Franeker
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater Sneek, Sneek
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Theater De Veste, Delft
Nathalie Baartman - Breek De Oosterpoort, Groningen
Roué Verveer - Heppie de Peppie Schouwburg Amphion, Doetinchem
Yentl en de Boer - Magie DeLaMar, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Schouwburg Amphion, Doetinchem
Richard Groenendijk - Om Alles! Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Junushoff Theater, Wageningen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Patrick Laureij Schouwburg Cuijk, Cuijk
Tineke Schouten - Highlights Theater de Purmaryn, Purmerend
Louise Korthals - Alles is er Orpheus, Apeldoorn
Lenette van Dongen - Paradijskleier Meervaart, Amsterdam
1
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Arie & Silvester - Wie?! Veluvine, Nunspeet
Alex Ploeg Ultimatum Schaffelaartheater, Barneveld
Freek de Jonge - De Suppoost Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Martijn Koning - Koning van de dieren De Kleine Komedie, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kiki Schippers - Waar ATLAS Theater, Emmen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
1
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Orpheus, Apeldoorn
Emilio Guzman - Kom dan! Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Schouwburg de Lawei, Drachten
Peter Pannekoek - Later was alles beter De Harmonie, Leeuwarden
Pieter Derks - Voor wat het waard is Kennemer Theater, Beverwijk
Henry van Loon - Onze Henry Munttheater, Weert
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
André Manuel - DREEJKLEZOEW Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Maarten van den Berg - Alleen pinguïns zijn zwart-wit Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Arjen Lubach Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Theater de Schalm, Veldhoven
Pagina -121