CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -121
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 09 feb
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Kennemer Theater
Beverwijk
Figi Theater
Zeist
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Kulturhus
Epe
00:00
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Blauwe Kei
Veghel
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Dillewijn
Ankeveen
De Muze
Noordwijk
Fransche School Culemborg
Culemborg
Agnietenhof
Tiel
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Diligentia
Den Haag
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater de Kampanje
Den Helder
Het Kwartier
Stolwijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Deventer Schouwburg
Deventer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
van Beresteyn
Veendam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Weijer
Boxmeer
Zaantheater
Zaandam
Theater de Kom
Nieuwegein
Flint
Amersfoort
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
1
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Klein Theater
Dinxperlo
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater Ins Blau
Leiden
20:30
De Boodschap
Rijen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
zo 10 feb
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Odeon
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
ma 11 feb
De Kleine Komedie
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
19:30
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
di 12 feb
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Bussel
Oosterhout
De Maagd
Bergen op Zoom
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Stoep
Spijkenisse
Diligentia
Den Haag
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
wo 13 feb
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Zaantheater
Zaandam
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Storm
Winterswijk
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater de Kom
Nieuwegein
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theaters Tilburg
Tilburg
Kennemer Theater
Beverwijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Sneek
Sneek
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Munttheater
Weert
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Muze
Noordwijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn

zaterdag 09 februari 2019

Maartje & Kine - Vibrato Lindenberg Theater, Nijmegen
Margriet Bolding - Het gras bij de buren Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Theo Nijland - En de rest is onzin Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly Kennemer Theater, Beverwijk
Yentl en de Boer - Magie Figi Theater, Zeist
Stefano Keizers - Erg Heel TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen Kulturhus, Epe
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Oeloek - Droeftoeters Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Theater Walhalla, Rotterdam
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Goudse Schouwburg, Gouda
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Theater de Bussel, Oosterhout
Matroesjka - Brainwash Theater de Blauwe Kei, Veghel
Patrick Laureij De Kleine Komedie, Amsterdam
Pepijn Schoneveld - Stante Pede De Dillewijn, Ankeveen
René van Meurs - Ik beloof niks De Muze, Noordwijk
Greg Shapiro - The Madness of King Donald Fransche School Culemborg, Culemborg
Tineke Schouten - Highlights Agnietenhof, Tiel
Louise Korthals - Alles is er Theater de Voorveghter, Hardenberg
Lenette van Dongen - Paradijskleier Diligentia, Den Haag
Fresku - Voordat het te laat is (try-out) Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Theater 't Pand, Gorinchem
Arie & Silvester - Wie?! Theater de Kampanje, Den Helder
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Het Kwartier, Stolwijk
Anne-Marie Jung - Ram Schouwburg De Kring, Roosendaal
Alex Ploeg Ultimatum Agora Theater Lelystad, Lelystad
Freek de Jonge - De Suppoost Deventer Schouwburg, Deventer
Paul de Leeuw - Vette Pech! Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Arno van der Heyden - Heksenjacht van Beresteyn, Veendam
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid De Weijer, Boxmeer
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Zaantheater, Zaandam
Karin Bloemen - Souvenirs Theater de Kom, Nieuwegein
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Flint, Amersfoort
Jochen Otten - Troosten Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Javier Guzman - Guzmán Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
De Partizanen - Het leven an sich Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ali B - Koorts Theater aan de Schie, Schiedam
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater de Blauwe Kei, Veghel
Foto Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
1
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Kirsten van Teijn - Nobel Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels Klein Theater, Dinxperlo
20:15
Max van den Burg - Paasbest Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theater De Veste, Delft
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten Theater Ins Blau, Leiden
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester De Boodschap, Rijen
20:30
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Piepschuim - Grote Woorden Het Veur Theater, Leidschendam

zondag 10 februari 2019

Theo Nijland - En de rest is onzin Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Matroesjka - Brainwash Schouwburg Odeon, Zwolle
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort

maandag 11 februari 2019

Dorine Wiersma - Gaan we katten? De Kleine Komedie, Amsterdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
19:30
George & Eran - George & Eran worden racisten Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam

dinsdag 12 februari 2019

Brigitte Kaandorp - Eh... Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Patrick Laureij De Kleine Komedie, Amsterdam
Greg Shapiro - The Madness of King Donald Theater de Griffioen, Amstelveen
Claudia de Breij - Nu TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Tineke Schouten - Highlights Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Sara Kroos - Zonder Verdoving Theater de Bussel, Oosterhout
Paul de Leeuw - Vette Pech! De Maagd, Bergen op Zoom
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Theater de Stoep, Spijkenisse
Ali B - Koorts Diligentia, Den Haag
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Meervaart, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater PePijn, Den Haag

woensdag 13 februari 2019

Thijs Kemperink - Bonje Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Maartje & Kine - Vibrato Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Zaantheater, Zaandam
Roué Verveer - Heppie de Peppie De Harmonie, Leeuwarden
Brigitte Kaandorp - Eh... Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
00:00
Sounds Niets te verliezen Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Richard Groenendijk - Om Alles! Theater de Schalm, Veldhoven
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Theater De Storm, Winterswijk
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jeroen van Merwijk - Lucky Theater de Kom, Nieuwegein
Patrick Laureij De Kleine Komedie, Amsterdam
Greg Shapiro - The Madness of King Donald Theater Zuidplein, Rotterdam
Claudia de Breij - Nu TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Louise Korthals - Alles is er Theaters Tilburg, Tilburg
Lenette van Dongen - Paradijskleier Kennemer Theater, Beverwijk
Fresku - Voordat het te laat is (try-out) KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Najib Amhali - Waar was ik? Theater Sneek, Sneek
Sara Kroos - Zonder Verdoving Agora Theater Lelystad, Lelystad
Arie & Silvester - Wie?! Munttheater, Weert
Anne-Marie Jung - Ram Theater De Leest, Waalwijk
Alex Ploeg Ultimatum Theater Geert Teis, Stadskanaal
Martijn Koning - Koning van de dieren De Muze, Noordwijk
Murth Mossel - Pauwer Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Pagina -121