Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Theater Walhalla
Rotterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Deventer Schouwburg
Deventer
Werftheater
Utrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Het Evertshuis
Bodegraven
Markant Uden
Uden
20:30
C.C. Zundert
Zundert
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
C.C. De Pas
Heesch
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Bussel
Oosterhout
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Het Klooster
Woerden
20:30
Simplon
Groningen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
Junushoff Theater
Wageningen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Kattendans
Bergeijk
Chassé Theater
Breda
Thiemeloods
Nijmegen
De Weijer
Boxmeer
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Omval
Diemen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater Ludens
Voorburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
De Reggehof
Goor
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
Theater Walhalla
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater Idea
Soest
Wesopa Weesp
Weesp
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Spant!
Bussum
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Molenberg
Delfzijl
Diligentia
Den Haag
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater De Kolk
Assen
Thiemeloods
Nijmegen
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater de Koornbeurs
Franeker
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater de Purmaryn
Purmerend
C.C. Stroud
Putten
Het Diekhuus
Middelharnis
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeMess
Naarden
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koningshof
Maassluis
Theater Sneek
Sneek
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Beun
Heiloo
Diligentia
Den Haag
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Venray
Venray
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Simplon
Groningen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Agnietenhof
Tiel
20:30
Werftheater
Utrecht
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Parktheater
Eindhoven
Fulcotheater
IJsselstein
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Luctor et Emergo
Rilland
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Domijnen
Sittard
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
donderdag 09 november 2017
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Het Musiater, Zevenaar
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Walhalla, Rotterdam
Fuad Hassen - Held
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Almere, Almere
Jan Beuving - Raaklijn
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Deventer Schouwburg, Deventer
Jochen Otten - Troosten
Werftheater, Utrecht
Kirsten van Teijn - Zalf
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Leon van der Zanden - Kameleon
Het Evertshuis, Bodegraven
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Markant Uden, Uden
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Zundert, Zundert
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Lochem, Lochem
Richard Groenendijk - Om alles
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Zonder verdoving
C.C. De Pas, Heesch
vrijdag 10 november 2017
Ali B - Koorts
Theater de Hofnar, Valkenswaard
André Manuel - De Onzen
Theater de Bussel, Oosterhout
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Claudia de Breij - Nu
Het Klooster, Woerden
20:30
Comedy Night Live: Adam Fields
Simplon, Groningen
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Purmaryn, Purmerend
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Leidse Schouwburg, Leiden
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Bellevue, Amsterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
De Maaspoort, Venlo
Jan Beuving - Raaklijn
Junushoff Theater, Wageningen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kattendans, Bergeijk
Marco Lopes - Moedt
Chassé Theater, Breda
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Thiemeloods, Nijmegen
Martijn Koning - Koning te rijk
De Weijer, Boxmeer
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Cuijk, Cuijk
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Omval, Diemen
Richard Groenendijk - Om alles
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Sjaak Bral
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Ludens, Voorburg
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Zonder verdoving
De Reggehof, Goor
zaterdag 11 november 2017
Ali B - Koorts
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Daniël Arends - De Afterparty
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Walhalla, Rotterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Leidse Schouwburg, Leiden
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater Idea, Soest
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Wesopa Weesp, Weesp
Fuad Hassen - Held
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Spant!, Bussum
Jan Beuving - Raaklijn
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Molenberg, Delfzijl
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Diligentia, Den Haag
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Kirsten van Teijn - Zalf
Lindenberg Theater, Nijmegen
Leon van der Zanden - Kameleon
Theaterpand Weesp, Weesp
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Kolk, Assen
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Thiemeloods, Nijmegen
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kunstgreep, Oostzaan
Pieter Derks - Spot
Theater de Koornbeurs, Franeker
Richard Groenendijk - Om alles
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Sanne Vogel
Theater Zuidplein, Rotterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Sjaak Bral
Posttheater, Arnhem
Soundos - Geboren met ervaring
Theater de Purmaryn, Purmerend
Stefano Keizers - Erg heel
C.C. Stroud, Putten
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Het Diekhuus, Middelharnis
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Weg
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Zonder verdoving
Theater de Voorveghter, Hardenberg
zondag 12 november 2017
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 13 november 2017
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
DeMess, Naarden
Kathy Griffin
Meervaart, Amsterdam
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 14 november 2017
Ali B - Koorts
Koningshof, Maassluis
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Sneek, Sneek
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Beun, Heiloo
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Diligentia, Den Haag
woensdag 15 november 2017
Ali B - Koorts
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Schouwburg Venray, Venray
Claudia de Breij - Nu
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Comedy Night: Eric van der Woude / Rayen Panday
Simplon, Groningen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Agnietenhof, Tiel
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Werftheater, Utrecht
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Parktheater, Eindhoven
Jan Beuving - Raaklijn
Fulcotheater, IJsselstein
Jetty Mathurin - De Overdracht
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Luctor et Emergo, Rilland
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Chassé Theater, Breda
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
De Domijnen, Sittard
Richard Groenendijk - Om alles
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch