Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Het Klooster
Woerden
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Markant Uden
Uden
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Walhalla
Rotterdam
Werftheater
Utrecht
Chassé Theater
Breda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Reggehof
Goor
De Weijer
Boxmeer
Het Klooster
Woerden
Junushoff Theater
Wageningen
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Simplon
Groningen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Omval
Diemen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Ludens
Voorburg
Theater Zuidplein
Rotterdam
Thiemeloods
Nijmegen
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
C.C. Stroud
Putten
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kunstgreep
Oostzaan
De Molenberg
Delfzijl
Diligentia
Den Haag
Het Diekhuus
Middelharnis
Leidse Schouwburg
Leiden
Lindenberg Theater
Nijmegen
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Posttheater
Arnhem
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Spant!
Bussum
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Kolk
Assen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater Idea
Soest
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theaterpand Weesp
Weesp
Thiemeloods
Nijmegen
Wesopa Weesp
Weesp
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeMess
Naarden
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Koningshof
Maassluis
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater de Beun
Heiloo
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Sneek
Sneek
Agnietenhof
Tiel
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Chassé Theater
Breda
De Domijnen
Sittard
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
Fulcotheater
IJsselstein
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Luctor et Emergo
Rilland
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Parktheater
Eindhoven
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Simplon
Groningen
donderdag 09 november 2017
Claudia de Breij - Nu
Het Klooster, Woerden
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Het Musiater, Zevenaar
Fuad Hassen - Held
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Markant Uden, Uden
Kirsten van Teijn - Zalf
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Almere, Almere
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Lochem, Lochem
Jan Beuving - Raaklijn
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Richard Groenendijk - Om alles
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Daniël Arends - De Afterparty
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Bellevue, Amsterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater De Veste, Delft
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Walhalla, Rotterdam
Jochen Otten - Troosten
Werftheater, Utrecht
vrijdag 10 november 2017
Marco Lopes - Moedt
Chassé Theater, Breda
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kattendans, Bergeijk
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
De Maaspoort, Venlo
20:00
Zonder verdoving
De Reggehof, Goor
Martijn Koning - Koning te rijk
De Weijer, Boxmeer
Claudia de Breij - Nu
Het Klooster, Woerden
Jan Beuving - Raaklijn
Junushoff Theater, Wageningen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Comedy Night Live: Adam Fields
Simplon, Groningen
Richard Groenendijk - Om alles
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Bellevue, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
André Manuel - De Onzen
Theater de Bussel, Oosterhout
Ali B - Koorts
Theater de Hofnar, Valkenswaard
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Omval, Diemen
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Purmaryn, Purmerend
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Ludens, Voorburg
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Zuidplein, Rotterdam
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Thiemeloods, Nijmegen
20:30
Sjaak Bral
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
zaterdag 11 november 2017
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Stefano Keizers - Erg heel
C.C. Stroud, Putten
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kunstgreep, Oostzaan
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Molenberg, Delfzijl
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Diligentia, Den Haag
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Het Diekhuus, Middelharnis
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Leidse Schouwburg, Leiden
Kirsten van Teijn - Zalf
Lindenberg Theater, Nijmegen
Richard Groenendijk - Om alles
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Sjaak Bral
Posttheater, Arnhem
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Weg
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Fuad Hassen - Held
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Spant!, Bussum
Jan Beuving - Raaklijn
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Bellevue, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Kampanje, Den Helder
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Kolk, Assen
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater de Kom, Nieuwegein
Pieter Derks - Spot
Theater de Koornbeurs, Franeker
Ali B - Koorts
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Soundos - Geboren met ervaring
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Zonder verdoving
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater Idea, Soest
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Sanne Vogel
Theater Zuidplein, Rotterdam
Leon van der Zanden - Kameleon
Theaterpand Weesp, Weesp
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Thiemeloods, Nijmegen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Wesopa Weesp, Weesp
Daniël Arends - De Afterparty
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zondag 12 november 2017
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 13 november 2017
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
DeMess, Naarden
Kathy Griffin
Meervaart, Amsterdam
dinsdag 14 november 2017
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Diligentia, Den Haag
Ali B - Koorts
Koningshof, Maassluis
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Beun, Heiloo
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Griffioen, Amstelveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Sneek, Sneek
woensdag 15 november 2017
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Agnietenhof, Tiel
Ali B - Koorts
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Chassé Theater, Breda
Pieter Derks - Spot
De Domijnen, Sittard
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Youp van 't Hek
Diligentia, Den Haag
Jan Beuving - Raaklijn
Fulcotheater, IJsselstein
Sanne Wallis de Vries - Gut
Goudse Schouwburg, Gouda
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Luctor et Emergo, Rilland
20:15
Zonder verdoving
Markant Uden, Uden
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Parktheater, Eindhoven
Jetty Mathurin - De Overdracht
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Comedy Night: Eric van der Woude / Rayen Panday
Simplon, Groningen