Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Diligentia
Den Haag
Theater de Kom
Nieuwegein
Figi Theater
Zeist
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Kampanje
Den Helder
Theaterhotel Almelo
Almelo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
De Meenthe
Steenwijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Wilminktheater
Enschede
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Weijer
Boxmeer
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Zuidplein
Rotterdam
C.C. De Pas
Heesch
Spant!
Bussum
DeMess
Naarden
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Leest
Waalwijk
Deventer Schouwburg
Deventer
Veluvine
Nunspeet
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Gryphus
Vierlingsbeek
Theaterpand Weesp
Weesp
S.C.C. De Ruchte
Someren
De Muse
Malden
Agnietenhof
Tiel
00:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater 't Pand
Gorinchem
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Agora Theater Druten
Druten
00:00
Diligentia
Den Haag
Kennemer Theater
Beverwijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
De Klif
Nijmegen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
Het Klooster
Woerden
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater Zuidplein
Rotterdam
Koningshof
Maassluis
00:00
Flint
Amersfoort
Podium Hoge Woerd
De Meern
Zaal Onder De Toren
Wissenkerke
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
van Beresteyn
Veendam
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
Cultura
Ede
Studio de Bakkerij
Rotterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Posttheater
Arnhem
Theater De Winsinghhof
Roden
Kennemer Theater
Beverwijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater De Omval
Diemen
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Lampegiet
Veenendaal
00:00
Theater De Musketon
Utrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Sneek
Sneek
20:00
De Reggehof
Goor
Theaterpand Weesp
Weesp
Munttheater
Weert
20:15
Diligentia
Den Haag
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
donderdag 01 november 2018
Brigitte Kaandorp - Eh...
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Claudia de Breij - Nu
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Schouwburg de Lawei, Drachten
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Diligentia, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Kom, Nieuwegein
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Figi Theater, Zeist
Hadewych Minis - Minis Plus
Goudse Schouwburg, Gouda
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Kampanje, Den Helder
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theaterhotel Almelo, Almelo
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Jeroen Leenders
Nieuwe Nor, Heerlen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Meenthe, Steenwijk
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Lebbis - De Bovengrens
Wilminktheater, Enschede
Louise Korthals - Alles is er
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Weijer, Boxmeer
Matroesjka - Brainwash
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Lindenberg Theater, Nijmegen
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Zuidplein, Rotterdam
Oldenhermanns - UNSEXED
C.C. De Pas, Heesch
Patrick Laureij
Spant!, Bussum
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
DeMess, Naarden
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Purper - Purper's Passie
Theater de Kampanje, Den Helder
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Willem, Papendrecht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater De Leest, Waalwijk
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Deventer Schouwburg, Deventer
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Veluvine, Nunspeet
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Yentl en de Boer - Magie
Leidse Schouwburg, Leiden
vrijdag 02 november 2018
Alex Ploeg Ultimatum
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Gryphus, Vierlingsbeek
Anne-Marie Jung - Ram
Theaterpand Weesp, Weesp
Arie & Silvester - Wie?!
S.C.C. De Ruchte, Someren
Arno van der Heyden - Heksenjacht
De Muse, Malden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Agnietenhof, Tiel
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Claudia de Breij - Nu
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
De Partizanen - Het leven an sich
Theater 't Pand, Gorinchem
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Cpunt Theater, Hoofddorp
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Henry van Loon - Onze Henry
Agora Theater Druten, Druten
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Diligentia, Den Haag
Jan Beuving - Rotatie
Kennemer Theater, Beverwijk
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Jasper van Kuijk - Janus
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Johan Goossens - Vlam
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Kirsten van Teijn - Nobel
De Klif, Nijmegen
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater PePijn, Den Haag
Louise Korthals - Alles is er
Het Klooster, Woerden
Martijn Koning - Koning van de dieren
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Matroesjka - Brainwash
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Fransche School Culemborg, Culemborg
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Zuidplein, Rotterdam
Nathalie Baartman - Breek
Koningshof, Maassluis
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Flint, Amersfoort
Patrick Laureij
Podium Hoge Woerd, De Meern
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Zaal Onder De Toren, Wissenkerke
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
van Beresteyn, Veendam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
De Poorterij, Zaltbommel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Cultura, Ede
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Studio de Bakkerij, Rotterdam
20:00
Purper - Purper's Passie
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Posttheater, Arnhem
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Winsinghhof, Roden
Richard Groenendijk - Om Alles!
Kennemer Theater, Beverwijk
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater De Tuin, Leusden
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg Lochem, Lochem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater De Omval, Diemen
Tineke Schouten - Highlights
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Posthuis Theater, Heerenveen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Schouwburg Het Park, Hoorn
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Lampegiet, Veenendaal
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater De Musketon, Utrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Leidse Schouwburg, Leiden
zaterdag 03 november 2018
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Sneek, Sneek
20:00
Ali B - Koorts
De Reggehof, Goor
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theaterpand Weesp, Weesp
Anne-Marie Jung - Ram
Munttheater, Weert
20:15
Bert Gabriels
Diligentia, Den Haag
Brigitte Kaandorp - Eh...
Figi Theater, Zeist
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater De Verwachting, Ritthem
20:30
Comedy Night
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Bouwkunde, Deventer
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater Het Kruispunt, Barendrecht