Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Agnietenhof
Tiel
De Meenthe
Steenwijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Lievekamp
Oss
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Veluvine
Nunspeet
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
DeMess
Naarden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Lochem
Lochem
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. De Pas
Heesch
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Wilminktheater
Enschede
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
Spant!
Bussum
20:15
De Weijer
Boxmeer
De Maagd
Bergen op Zoom
DeLaMar
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Hof 88
Almelo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Het Musiater
Zevenaar
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
Het Klooster
Woerden
Zaal Onder De Toren
Wissenkerke
Theaterpand Weesp
Weesp
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Gryphus
Vierlingsbeek
Theater De Lampegiet
Veenendaal
van Beresteyn
Veendam
00:00
Theater De Musketon
Utrecht
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater Zuidplein
Rotterdam
Studio de Bakkerij
Rotterdam
Theater De Winsinghhof
Roden
De Klif
Nijmegen
De Muse
Malden
Koningshof
Maassluis
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Cultura
Ede
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Omval
Diemen
00:00
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Podium Hoge Woerd
De Meern
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
00:00
Flint
Amersfoort
Figi Theater
Zeist
Theaterpand Weesp
Weesp
Munttheater
Weert
Theater Ludens
Voorburg
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Idea
Soest
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Hoftheater
Raalte
donderdag 01 november 2018
20:00
Bert Visscher
Agnietenhof, Tiel
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Meenthe, Steenwijk
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Zuidplein, Rotterdam
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
ECI Cultuurfabriek, Roermond
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Willem, Papendrecht
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater De Lievekamp, Oss
Louise Korthals - Alles is er
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Veluvine, Nunspeet
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Lindenberg Theater, Nijmegen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Kom, Nieuwegein
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
DeMess, Naarden
Ali B - Koorts
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Lochem, Lochem
Yentl en de Boer - Magie
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Oldenhermanns - UNSEXED
C.C. De Pas, Heesch
20:30
Jeroen Leenders
Nieuwe Nor, Heerlen
Hadewych Minis - Minis Plus
Goudse Schouwburg, Gouda
Claudia de Breij - Nu
Goudse Schouwburg, Gouda
Lebbis - De Bovengrens
Wilminktheater, Enschede
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Schouwburg de Lawei, Drachten
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Deventer Schouwburg, Deventer
Purper - Purper's Passie
Theater de Kampanje, Den Helder
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Kampanje, Den Helder
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Diligentia, Den Haag
Patrick Laureij
Spant!, Bussum
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Weijer, Boxmeer
Brigitte Kaandorp - Eh...
De Maagd, Bergen op Zoom
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Matroesjka - Brainwash
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theaterhotel Almelo, Almelo
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Hof 88, Almelo
vrijdag 02 november 2018
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
De Poorterij, Zaltbommel
Louise Korthals - Alles is er
Het Klooster, Woerden
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Zaal Onder De Toren, Wissenkerke
Anne-Marie Jung - Ram
Theaterpand Weesp, Weesp
Alex Ploeg Ultimatum
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Gryphus, Vierlingsbeek
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
van Beresteyn, Veendam
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater De Musketon, Utrecht
20:00
Jasper van Kuijk - Janus
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Agnietenhof, Tiel
Tineke Schouten - Highlights
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Purper - Purper's Passie
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Arie & Silvester - Wie?!
S.C.C. De Ruchte, Someren
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Zuidplein, Rotterdam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Studio de Bakkerij, Rotterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Winsinghhof, Roden
Kirsten van Teijn - Nobel
De Klif, Nijmegen
Arno van der Heyden - Heksenjacht
De Muse, Malden
Nathalie Baartman - Breek
Koningshof, Maassluis
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater De Tuin, Leusden
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Leidse Schouwburg, Leiden
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Schouwburg Het Park, Hoorn
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Martijn Koning - Koning van de dieren
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Posthuis Theater, Heerenveen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Claudia de Breij - Nu
Goudse Schouwburg, Gouda
De Partizanen - Het leven an sich
Theater 't Pand, Gorinchem
Johan Goossens - Vlam
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Cultura, Ede
Henry van Loon - Onze Henry
Agora Theater Druten, Druten
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater De Omval, Diemen
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Diligentia, Den Haag
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater PePijn, Den Haag
Patrick Laureij
Podium Hoge Woerd, De Meern
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Matroesjka - Brainwash
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Richard Groenendijk - Om Alles!
Kennemer Theater, Beverwijk
Jan Beuving - Rotatie
Kennemer Theater, Beverwijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Posttheater, Arnhem
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Flint, Amersfoort
zaterdag 03 november 2018
Brigitte Kaandorp - Eh...
Figi Theater, Zeist
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theaterpand Weesp, Weesp
Anne-Marie Jung - Ram
Munttheater, Weert
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Matroesjka - Brainwash
De Maaspoort, Venlo
20:30
Comedy Night
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Idea, Soest
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Sneek, Sneek
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater De Verwachting, Ritthem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Hoftheater, Raalte