Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Koornbeurs
Franeker
De Kattendans
Bergeijk
Theater De Kolk
Assen
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Kom
Nieuwegein
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Jan van Besouw
Goirle
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Lochem
Lochem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Diligentia
Den Haag
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Idea
Soest
Wilminktheater
Enschede
Theater de Schalm
Veldhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Fransche School Culemborg
Culemborg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Walhalla
Rotterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Markant Uden
Uden
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Dok6
Panningen
S.C.C. De Enck
Oirschot
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater 't Pand
Gorinchem
De Muze
Noordwijk
Theater De Storm
Winterswijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
00:00
C.C. Deurne
Deurne
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Het Evertshuis
Bodegraven
00:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Oude Luxor Theater
Rotterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Molenberg
Delfzijl
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Kattendans
Bergeijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater 't Speelhuis
Helmond
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Maaspoort
Venlo
Theater Bouwkunde
Deventer
SplotsZ
Roelofarendsveen
Diligentia
Den Haag
Ledeltheater
Oostburg
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Wilminktheater
Enschede
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Zaantheater
Zaandam
Dorpshuis OverEntinghe
Dwingeloo
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater Ludens
Voorburg
Cultuurcentrum GO
Leerdam
De Schattelijn
Geertruidenberg
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Walhalla
Rotterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:00
Agnietenhof
Tiel
woensdag 07 november 2018
20:30
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Rietveld Theater, Delft
20:30
Comedy Night
Podium Victorie, Alkmaar
donderdag 08 november 2018
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Willem, Papendrecht
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Koornbeurs, Franeker
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
De Kattendans, Bergeijk
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Kolk, Assen
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater de Kampanje, Den Helder
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Kom, Nieuwegein
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Parktheater, Eindhoven
Johan Goossens - Vlam
Theater De Winsinghhof, Roden
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Kom, Nieuwegein
Matroesjka - Brainwash
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
René van Meurs - Ik beloof niks
Jan van Besouw, Goirle
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Schouwburg Lochem, Lochem
Tineke Schouten - Highlights
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Diligentia, Den Haag
Arie & Silvester - Wie?!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Idea, Soest
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Wilminktheater, Enschede
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Schalm, Veldhoven
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Kiki Schippers - Waar
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Fransche School Culemborg, Culemborg
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Walhalla, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ali B - Koorts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Rayen Panday - Fenomeen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Joke de Kruijff / Mariska van Kolck / Marleen van der Loo - Liften
Markant Uden, Uden
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Maartje & Kine - Vibrato
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
vrijdag 09 november 2018
William Boeva - Reset
Dok6, Panningen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
S.C.C. De Enck, Oirschot
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Nathalie Baartman - Breek
Theater 't Pand, Gorinchem
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Muze, Noordwijk
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Storm, Winterswijk
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
C.C. Deurne, Deurne
Jasper van Kuijk - Janus
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Het Evertshuis, Bodegraven
00:00
Sounds Niets te verliezen
Podium Mozaiek, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Kom, Nieuwegein
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Molenberg, Delfzijl
Patrick Laureij
Het Postkantoor, Bovenkarspel
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg de Lawei, Drachten
Rayen Panday - Fenomeen
De Kattendans, Bergeijk
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Ogterop, Meppel
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater 't Speelhuis, Helmond
Tineke Schouten - Highlights
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
De Maaspoort, Venlo
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Bouwkunde, Deventer
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
SplotsZ, Roelofarendsveen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Diligentia, Den Haag
Arie & Silvester - Wie?!
Ledeltheater, Oostburg
Anne-Marie Jung - Ram
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Wilminktheater, Enschede
Alex Ploeg Ultimatum
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Zaantheater, Zaandam
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Dorpshuis OverEntinghe, Dwingeloo
Martijn Koning - Koning van de dieren
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Ludens, Voorburg
Kiki Schippers - Waar
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Schattelijn, Geertruidenberg
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Goudse Schouwburg, Gouda
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Kampanje, Den Helder
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Walhalla, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater aan de Schie, Schiedam
Ali B - Koorts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Bussel, Oosterhout
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:00
Leon van der Zanden - Kameleon
Agnietenhof, Tiel