Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
BaronTheater
Opende
De Kunstgreep
Oostzaan
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Singer Theater
Laren
20:30
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Goudse Schouwburg
Gouda
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Sense
Dokkum
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Chassé Theater
Breda
00:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theaterhotel Almelo
Almelo
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
00:00
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater PePijn
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Figi Theater
Zeist
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Agnietenhof
Tiel
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater PePijn
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Chassé Theater
Breda
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Flint
Amersfoort
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Munttheater
Weert
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Theater Idea
Soest
Theater Sneek
Sneek
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
The Jack
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
De Molenberg
Delfzijl
Podium Hoge Woerd
De Meern
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Beneluxtheater
Berlicum
Schaffelaartheater
Barneveld
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Zaantheater
Zaandam
Het Klooster
Woerden
00:00
Junushoff Theater
Wageningen
Scheldetheater
Terneuzen
Kantine Walhalla
Rotterdam
HAL60
Roelofarendsveen
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
DeMess
Naarden
00:00
Acropolis
Megen
Theater Floralis
Lisse
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Cultura
Ede
Theater Bouwkunde
Deventer
De Molenberg
Delfzijl
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
BREStheater
Brielle
zaterdag 28 september 2019
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Arto Theater, Schoonhoven
20:00
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
BaronTheater, Opende
Sara Kroos - Verte
De Kunstgreep, Oostzaan
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
De Patrizanen - Het leven an sich
Singer Theater, Laren
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Goudse Schouwburg, Gouda
Max van den Burg - Paasbest
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Sense, Dokkum
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Chassé Theater, Breda
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Het Postkantoor, Bovenkarspel
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Arie en Silvester - WIE?!
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Posttheater, Arnhem
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
De Kleine Komedie, Amsterdam
Best of... Ton Kas
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theaterhotel Almelo, Almelo
zondag 29 september 2019
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Papenstraattheater, Zwolle
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
20:00
Paul Merton
Meervaart, Amsterdam
20:30
Liza Treyger
Boom Chicago, Amsterdam
20:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
dinsdag 01 oktober 2019
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Lebbis - De Ervaring
Theater PePijn, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
woensdag 02 oktober 2019
De Patrizanen - Het leven an sich
Figi Theater, Zeist
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Theater de Schalm, Veldhoven
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Agnietenhof, Tiel
20:15
Cabarestafette
De Muze, Noordwijk
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Najib Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
De Lama's
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lebbis - De Ervaring
Theater PePijn, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Chassé Theater, Breda
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Howard Komproe - Life On Stage
Flint, Amersfoort
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
donderdag 03 oktober 2019
20:00
De Lama's
Theater de Spiegel, Zwolle
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
Het Musiater, Zevenaar
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Urbanus
Munttheater, Weert
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater Idea, Soest
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Sneek, Sneek
Sara Kroos - Verte
Theater Zinin, Nijverdal
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Najib Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
Ronald Snijders (cabaretier) - Groot Succes 2
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Comedy Night bij café The Jack
The Jack, Eindhoven
20:15
Ton Kas - Best of Ton
Cultura, Ede
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Podium Hoge Woerd, De Meern
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Beneluxtheater, Berlicum
Henry van Loon - Onze Henry
Schaffelaartheater, Barneveld
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
DeLaMar, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater de Griffioen, Amstelveen
vrijdag 04 oktober 2019
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Zaantheater, Zaandam
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Het Klooster, Woerden
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Junushoff Theater, Wageningen
De Patrizanen - Het leven an sich
Scheldetheater, Terneuzen
Lebbis - De Ervaring
Kantine Walhalla, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
HAL60, Roelofarendsveen
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater de Purmaryn, Purmerend
Best of... Ton Kas
De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
DeMess, Naarden
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Acropolis, Megen
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Floralis, Lisse
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Najib Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Goudse Schouwburg, Gouda
Sara Kroos - Verte
Cultura, Ede
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Bouwkunde, Deventer
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
BREStheater, Brielle