Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Vooruit
Gent
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
Theater PePijn
Den Haag
Theater Kulturhus
Borne
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Veste
Delft
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Omval
Diemen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater 't Speelhuis
Helmond
Spant!
Bussum
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Scheldetheater
Terneuzen
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Perron-3
Rosmalen
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Markant Uden
Uden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Hoftheater
Raalte
Het Veur Theater
Leidschendam
Flint
Amersfoort
Diligentia
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
De Toegift
Den Hoorn
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Domijnen
Sittard
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Parnassos
Utrecht
C.C. Den Herd
Bladel
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater PePijn
Den Haag
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Veste
Delft
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Mythe
Goes
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
S.C.C. De Muzenval
Eersel
Podium onder de toren
Grootschermer
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Markant Uden
Uden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
C.C. Knokke-Heist
Knokke-Heist
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Agnietenhof
Tiel
Toomler Theater
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Toomler Theater
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Bussel
Oosterhout
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
Orpheus
Apeldoorn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
De Eendracht
Gemert
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
vrijdag 10 april 2020
William Boeva - Leveren jullie ook aan huis?
Vooruit, Gent
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater Zuidplein, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Sneek, Sneek
Flip Noorman - Love it!
Theater PePijn, Den Haag
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Kulturhus, Borne
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
René van Meurs - Hunkert
Theater De Veste, Delft
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater de Spiegel, Zwolle
Marco Lopes - Wees blij
Theater De Omval, Diemen
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Kom, Nieuwegein
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater de Bussel, Oosterhout
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater 't Speelhuis, Helmond
Sara Kroos - Verte
Spant!, Bussum
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Rayen Panday - Trigger
Scheldetheater, Terneuzen
Stefano Keizers - Sorry Baby
Posttheater, Arnhem
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Posttheater, Arnhem
Grof geschud - Lijmen
Perron-3, Rosmalen
The Silent Comedy
Parktheater, Eindhoven
Lebbis - De Ervaring
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lebbis
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Markant Uden, Uden
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Claudia de Breij - NU
Junushoff Theater, Wageningen
Nina De La Parra - Gods wegen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Henry van Loon - Onze Henry
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Hoftheater, Raalte
Eva Crutzen - Try Out
Het Veur Theater, Leidschendam
Ali B - Koorts
Flint, Amersfoort
Sanne Wallis de Vries - Kom
Diligentia, Den Haag
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
De Toegift, Den Hoorn
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Kiki Schippers - Waar? (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Domijnen, Sittard
Fresku - Voordat het te laat is
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Johan Goossens - Try Out
C.C. Parnassos, Utrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C. Den Herd, Bladel
Javier Guzman - Guzmán
C.C De Muze, Heusden-Zolder
zaterdag 11 april 2020
Rundfunk - Todesangstschrei
Zaantheater, Zaandam
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Fresku - Voordat het te laat is
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Jan van Maanen - Grand Cru
Theater PePijn, Den Haag
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
René van Meurs - Hunkert
Theater De Veste, Delft
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater de Schalm, Veldhoven
Best of... Ton Kas
Theater de Mythe, Goes
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Ali B - Koorts
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Schouwburg Lochem, Lochem
Sara Kroos - Verte
Schouwburg Het Park, Hoorn
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
S.C.C. De Muzenval, Eersel
Nathalie Baartman - Breek
Podium onder de toren, Grootschermer
20:30
Maartje & Kine - Hoge Noot
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Markant Uden, Uden
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
The Silent Comedy
Kennemer Theater, Beverwijk
De Fransse Eijkel - Subtropique
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Diligentia, Den Haag
Grof geschud - Lijmen
Deventer Schouwburg, Deventer
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Kiki Schippers - Waar (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Javier Guzman - Guzmán
C.C. Knokke-Heist, Knokke-Heist
Oldenhermanns - Unsexed
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Karin Bloemen - Souvenirs
Agnietenhof, Tiel
zondag 12 april 2020
Daniël Arends / Sezgin Gülec
Toomler Theater, Amsterdam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
maandag 13 april 2020
Daniël Arends / David Linszen
Toomler Theater, Amsterdam
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 14 april 2020
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater de Spiegel, Zwolle
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Spiegel, Zwolle
Grof geschud - Lijmen
Theater de Griffioen, Amstelveen
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Bussel, Oosterhout
Martijn Koning - Koning van de toekomst
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
René van Meurs - Hunkert
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Parktheater, Eindhoven
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Orpheus, Apeldoorn
Brigitte Kaandorp - Eh...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
The Silent Comedy
DeLaMar, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rayen Panday - Trigger
De Harmonie, Leeuwarden
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Eendracht, Gemert
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede