Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
DeLaMar
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Lochem
Lochem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Schalm
Veldhoven
Markant Uden
Uden
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater PePijn
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Toomler Theater
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Toomler Theater
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Bussel
Oosterhout
De Eendracht
Gemert
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Theater de Spiegel
Zwolle
Orpheus
Apeldoorn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Spiegel
Zwolle
ATLAS Theater
Emmen
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
DeLaMar
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Omval
Diemen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Cpunt Theater
Hoofddorp
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Bouwkunde
Deventer
Schouwburg Venray
Venray
Het spectrum
Schijndel
De Maaspoort
Venlo
Theater de Spiegel
Zwolle
Deventer Schouwburg
Deventer
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
DeLaMar
Amsterdam
Het Parochiehuis
Delden
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater aan de Schie
Schiedam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Purmaryn
Purmerend
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Parktheater
Eindhoven
Theater de Beun
Heiloo
Theater de Koornbeurs
Franeker
C.C. De Kimpel
Bilzen
Wilminktheater
Enschede
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Bellevue
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Willem
Papendrecht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Singer Theater
Laren
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
DeLaMar
Amsterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Cultura
Ede
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
zaterdag 11 april 2020
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Agnietenhof, Tiel
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Schouwburg Lochem, Lochem
Kiki Schippers - Waar (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
The Silent Comedy
Kennemer Theater, Beverwijk
Rundfunk - Todesangstschrei
Zaantheater, Zaandam
Ali B - Koorts
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater de Schalm, Veldhoven
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Markant Uden, Uden
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Maartje & Kine - Hoge Noot
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Oldenhermanns - Unsexed
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Fresku - Voordat het te laat is
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
De Fransse Eijkel - Subtropique
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jan van Maanen - Grand Cru
Theater PePijn, Den Haag
zondag 12 april 2020
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Daniël Arends / Sezgin Gülec
Toomler Theater, Amsterdam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
maandag 13 april 2020
Brigitte Kaandorp - Eh...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends / David Linszen
Toomler Theater, Amsterdam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 14 april 2020
Grof geschud - Lijmen
Theater de Griffioen, Amstelveen
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Bussel, Oosterhout
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Eendracht, Gemert
Brigitte Kaandorp - Eh...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Kleine Komedie, Amsterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater de Spiegel, Zwolle
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Orpheus, Apeldoorn
René van Meurs - Hunkert
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Sanne Wallis de Vries - Kom
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Spiegel, Zwolle
Plien & Bianca - En nu dan?
ATLAS Theater, Emmen
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Parktheater, Eindhoven
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
The Silent Comedy
DeLaMar, Amsterdam
Rayen Panday - Trigger
De Harmonie, Leeuwarden
woensdag 15 april 2020
Nina De La Parra - Gods wegen
Theater De Omval, Diemen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater De Veste, Delft
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Leidse Schouwburg, Leiden
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Cpunt Theater, Hoofddorp
Marco Lopes - Wees blij
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Johan Goossens - Try Out
Theater Bouwkunde, Deventer
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Venray, Venray
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Het spectrum, Schijndel
Fred van Leer - Leer van Fred Live
De Maaspoort, Venlo
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Spiegel, Zwolle
Sara Kroos - Verte
Deventer Schouwburg, Deventer
Henry van Loon - Onze Henry
Zaantheater, Zaandam
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Piepschuim - Grote Woorden
Het Parochiehuis, Delden
Cabarestafette
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Tineke Schouten - Highlights
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater aan de Schie, Schiedam
Stefano Keizers - Sorry Baby
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Ali B - Koorts
Theater de Purmaryn, Purmerend
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
donderdag 16 april 2020
Claudia de Breij - NU
Parktheater, Eindhoven
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Beun, Heiloo
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Koornbeurs, Franeker
Javier Guzman - Guzmán
C.C. De Kimpel, Bilzen
Najib Amhali - Waar was ik?
Wilminktheater, Enschede
Best of... Ton Kas
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Deventer Schouwburg, Deventer
Lebbis - De Ervaring
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Leidse Schouwburg, Leiden
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Lindenberg Theater, Nijmegen
Marco Lopes - Wees blij
Theater Bellevue, Amsterdam
René van Meurs - Hunkert
De Harmonie, Leeuwarden
Sanne Wallis de Vries - Kom
Schouwburg Ogterop, Meppel
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Schouwburg de Lawei, Drachten
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Sara Kroos - Verte
Theater De Willem, Papendrecht
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Singer Theater, Laren
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Plien & Bianca - En nu dan?
Orpheus, Apeldoorn
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Enge Buren - BASTA!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Cameretten - Finalistentournee
Cultura, Ede
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk