CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -122
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 29 sep
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
di 01 okt
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Theater PePijn
Den Haag
wo 02 okt
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Chassé Theater
Breda
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Figi Theater
Zeist
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
00:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
1
De Molenberg
Delfzijl
Agnietenhof
Tiel
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
do 03 okt
Theater de Griffioen
Amstelveen
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Theater Sneek
Sneek
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater De Storm
Winterswijk
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Molenberg
Delfzijl
Theater Zinin
Nijverdal
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
Podium Hoge Woerd
De Meern
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
The Jack
Eindhoven
20:00
Munttheater
Weert
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Beneluxtheater
Berlicum
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Cultura
Ede
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
DeLaMar
Amsterdam
vr 04 okt
De Kunstgreep
Oostzaan
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
BREStheater
Brielle
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Kantine Walhalla
Rotterdam
HAL60
Roelofarendsveen
Theater Bouwkunde
Deventer
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Klooster
Woerden
Scheldetheater
Terneuzen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Kulturhus
Borne
00:00
Acropolis
Megen
00:00
Junushoff Theater
Wageningen
00:00
DeMess
Naarden
De Molenberg
Delfzijl
Cultura
Ede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Floralis
Lisse
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Zaantheater
Zaandam
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
1
20:15
Beneluxtheater
Berlicum
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
za 05 okt
Posttheater
Arnhem
Kulturhus Holten
Holten
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Kattendans
Bergeijk
Theater Bouwkunde
Deventer
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater De Omval
Diemen
Het Klooster
Woerden
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Fransche School Culemborg
Culemborg
TOP
Bemmel
00:00
Theater Ludens
Voorburg
00:00
Posthuis Theater
Heerenveen
00:00
Schouwburg Venray
Venray
00:00
De Weijer
Boxmeer
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen

zondag 29 september 2019

00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Papenstraattheater, Zwolle
20:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Paul Merton Meervaart, Amsterdam
20:30
Liza Treyger Boom Chicago, Amsterdam

dinsdag 01 oktober 2019

Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Theater Geert Teis, Stadskanaal
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe De Molenberg, Delfzijl
20:00
Lebbis - De Ervaring Theater PePijn, Den Haag

woensdag 02 oktober 2019

Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier Schouwburg Cuijk, Cuijk
Lebbis - De Ervaring Theater PePijn, Den Haag
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Chassé Theater, Breda
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
De Patrizanen - Het leven an sich Figi Theater, Zeist
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Stadsschouwburg Groningen, Groningen
00:00
Jan Beuving - Rotatie Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
1
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe De Molenberg, Delfzijl
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Agnietenhof, Tiel
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Howard Komproe - Life On Stage Flint, Amersfoort
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak DeLaMar, Amsterdam
20:00
Najib Amhali Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
De Lama's Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Fabian Franciscus - VLAFEEST Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Cabarestafette De Muze, Noordwijk
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen

donderdag 03 oktober 2019

Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Theater de Griffioen, Amstelveen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater Sneek, Sneek
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Theater Aan de Slinger, Houten
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Het Postkantoor, Bovenkarspel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Stadsschouwburg Groningen, Groningen
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater De Storm, Winterswijk
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! De Schattelijn, Geertruidenberg
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe De Molenberg, Delfzijl
Sara Kroos - Verte Theater Zinin, Nijverdal
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry Schaffelaartheater, Barneveld
Pieter Derks - Voor wat het waard is Podium Hoge Woerd, De Meern
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Comedy Night bij café The Jack The Jack, Eindhoven
20:00
Urbanus Munttheater, Weert
20:00
De Lama's Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Najib Amhali Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Enge Buren - BASTA! Theater Idea, Soest
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Beneluxtheater, Berlicum
20:15
Arie en Silvester - WIE?! Het Musiater, Zevenaar
20:15
Ton Kas - Best of Ton Cultura, Ede
20:30
Ronald Snijders (cabaretier) - Groot Succes 2 De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak DeLaMar, Amsterdam

vrijdag 04 oktober 2019

Best of... Ton Kas De Kunstgreep, Oostzaan
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 BREStheater, Brielle
Lenette van Dongen - Paradijskleier Schouwburg Hengelo, Hengelo
Lebbis - De Ervaring Kantine Walhalla, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij HAL60, Roelofarendsveen
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater Bouwkunde, Deventer
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Goudse Schouwburg, Gouda
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Het Klooster, Woerden
De Patrizanen - Het leven an sich Scheldetheater, Terneuzen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Stadsschouwburg Groningen, Groningen
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater Kulturhus, Borne
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! Acropolis, Megen
00:00
Jan Beuving - Rotatie Junushoff Theater, Wageningen
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd DeMess, Naarden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe De Molenberg, Delfzijl
Sara Kroos - Verte Cultura, Ede
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry Theater Floralis, Lisse
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Zaantheater, Zaandam
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
De Lama's Orpheus, Apeldoorn
20:00
Najib Amhali Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
1
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Beneluxtheater, Berlicum
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Theater de Kom, Nieuwegein

zaterdag 05 oktober 2019

Best of... Ton Kas Posttheater, Arnhem
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Kulturhus Holten, Holten
Lenette van Dongen - Paradijskleier TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij De Kattendans, Bergeijk
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater Bouwkunde, Deventer
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Theater De Omval, Diemen
De Patrizanen - Het leven an sich Het Klooster, Woerden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Stadsschouwburg Groningen, Groningen
André Manuel - DREEJKLEZOEW Fransche School Culemborg, Culemborg
Nathalie Baartman - Breek TOP, Bemmel
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Theater Ludens, Voorburg
00:00
Jan Beuving - Rotatie Posthuis Theater, Heerenveen
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET Schouwburg Venray, Venray
00:00
Soundos - Niets te verliezen De Weijer, Boxmeer
Sara Kroos - Verte Cultureel Centrum Heerde, Heerde
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry Theater De Leest, Waalwijk
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Junushoff Theater, Wageningen
Pagina -122