CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -122
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 17 mrt
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
zo 18 mrt
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
ma 19 mrt
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
1
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
di 20 mrt
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Speeldoos
Baarn
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
De Maaspoort
Venlo
wo 21 mrt
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater De Kolk
Assen
Theater Ins Blau
Leiden
Theater De Leest
Waalwijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Kleine Willem
Enschede
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Sneek
Sneek
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Spiegel
Zwolle
1
Theater Zuidplein
Rotterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
18:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
19:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Cultura
Ede
20:30
Zaantheater
Zaandam
do 22 mrt
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Ogterop
Meppel
C.C. Hasselt
Hasselt
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. De Woeker
Oudenaarde
Chassé Theater
Breda
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Het Veur Theater
Leidschendam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
ATLAS Theater
Emmen
Schouwburg Venray
Venray
Diligentia
Den Haag
Singer Theater
Laren
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Cultura
Ede
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
vr 23 mrt
C.C. Meeuwen-gruitrode
Meeuwen-Gruitrode
Spant!
Bussum
Flint
Amersfoort
Theater Zinin
Nijverdal
Singer Theater
Laren
Schouwburg Venray
Venray
Fidei et Arti
Oudenbosch
Theater Walhalla
Rotterdam
BREStheater
Brielle
Theater Het Kruispunt
Barendrecht

zaterdag 17 maart 2018

20:15
Nathalie Baartman Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar Het Musiater, Zevenaar
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Flint, Amersfoort
20:15
Zonder verdoving Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede

zondag 18 maart 2018

Kirsten van Teijn - Zalf De Kleine Komedie, Amsterdam
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag Koninklijke Schouwburg, Den Haag

maandag 19 maart 2018

Stefano Keizers - Erg heel Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
1
Eric van Sauers - De lief en leed tour Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

dinsdag 20 maart 2018

Jochem Myjer - Adem in, adem uit Schouwburg De Kring, Roosendaal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Sanne Wallis de Vries - Gut Theater de Speeldoos, Baarn
Emilio Guzman - Kom dan! Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Derks - Spot Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Theater de Spiegel, Zwolle
Lebbis - De Bovengrens Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Roué Verveer - Heppie de Peppie Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Tim Fransen Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Zonder verdoving ATLAS Theater, Emmen
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Het Klooster, Woerden
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas De Maaspoort, Venlo

woensdag 21 maart 2018

Jochem Myjer - Adem in, adem uit Schouwburg De Kring, Roosendaal
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret Theater aan de Schie, Schiedam
Eva Crutzen - Opslaan Als Theater De Kolk, Assen
René van Meurs - Ik beloof niks Theater Ins Blau, Leiden
Johan Goossens - Vlam Theater De Leest, Waalwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer De Kleine Willem, Enschede
Emilio Guzman - Kom dan! Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Richard Groenendijk - Om alles Theater Sneek, Sneek
Pieter Derks - Spot Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ali B - Koorts Theater De Lievekamp, Oss
Foto Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Theater de Spiegel, Zwolle
1
Martijn Koning - Koning te rijk Theater Zuidplein, Rotterdam
Lebbis - De Bovengrens Junushoff Theater, Wageningen
Roué Verveer - Heppie de Peppie Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
18:00
Abdelhadi Baaddi Theater Zuidplein, Rotterdam
19:30
George van Houts - Kom Plot Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Yentl & de Boer - Magie Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio Schouwburg Venray, Venray
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Parktheater, Eindhoven
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Zonder verdoving Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Cultura, Ede
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Zaantheater, Zaandam

donderdag 22 maart 2018

Jochem Myjer - Adem in, adem uit Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Schouwburg Ogterop, Meppel
William Boeva - Reset C.C. Hasselt, Hasselt
Eva Crutzen - Opslaan Als Theater de Kampanje, Den Helder
Jeroen van Merwijk - Lucky Theater de Griffioen, Amstelveen
René van Meurs - Ik beloof niks Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Johan Goossens - Vlam Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jan Jaap van der Wal - Schoon C.C. De Woeker, Oudenaarde
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Chassé Theater, Breda
Sanne Wallis de Vries - Gut Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Stefano Keizers - Erg heel Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Emilio Guzman - Kom dan! Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Richard Groenendijk - Om alles Theaterhotel Almelo, Almelo
Leon van der Zanden - Kameleon Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Claudia de Breij - Nu Agora Theater Lelystad, Lelystad
Karin Bloemen - Volle Bloei Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater de Hofnar, Valkenswaard
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt Het Veur Theater, Leidschendam
Ali B - Koorts TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Martijn Koning - Koning te rijk ATLAS Theater, Emmen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Schouwburg Venray, Venray
Daniël Arends - De Afterparty Diligentia, Den Haag
Lebbis - De Bovengrens Singer Theater, Laren
Roué Verveer - Heppie de Peppie Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:30
George van Houts - Kom Plot Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Pepijn Schoneveld - Stante Pede Orpheus, Apeldoorn
20:00
Zonder verdoving De Meenthe, Steenwijk
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva De Meerpaal, Dronten
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Cameretten - Finalistentournee 2017 Cultura, Ede
20:30
Yentl & de Boer - Magie Posttheater, Arnhem
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman Theater PePijn, Den Haag
20:30
Op Sterk Water - Hotel De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Herman in een bakje geitenkwark- Verplicht Spelen Meervaart, Amsterdam
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Kijkt u eveb mee? Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

vrijdag 23 maart 2018

William Boeva - Reset C.C. Meeuwen-gruitrode, Meeuwen-Gruitrode
Yentl & de Boer - Magie Spant!, Bussum
George van Houts - Kom Plot Flint, Amersfoort
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter Theater Zinin, Nijverdal
Eva Crutzen - Opslaan Als Singer Theater, Laren
Cameretten - Finalistentournee 2017 Schouwburg Venray, Venray
Jochen Otten - Troosten Fidei et Arti, Oudenbosch
Marco Lopes - Moedt Theater Walhalla, Rotterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky BREStheater, Brielle
René van Meurs - Ik beloof niks Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Pagina -122