CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -122
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 13 apr
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
vr 14 apr
Posttheater
Arnhem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Leest
Waalwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater aan de Schie
Schiedam
De Kattendans
Bergeijk
Theater De Kolk
Assen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Venray
Venray
3
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
C.C. Belgica
Dendermonde
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Martiniplaza
Groningen
1
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Hengelo
Hengelo
1
za 15 apr
Agnietenhof
Tiel
C.C. Den Herd
Bladel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Blauwe Kei
Veghel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Kwartier
Stolwijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Zwerver
Oostende
De Weijer
Boxmeer
De Maaspoort
Venlo
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
CCXL Theater
Vlissingen
20:15
DOK 6
Panningen
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Chassé Theater
Breda
ma 17 apr
Theater Gooiland
Hilversum
di 18 apr
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Almere
Almere
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
1
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
wo 19 apr
De Meenthe
Steenwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Storm
Winterswijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Beun
Heiloo
Kennemer Theater
Beverwijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater 't Speelhuis
Helmond
DOK 6
Panningen
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater Geert Teis
Stadskanaal
1
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
1
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk

donderdag 13 april 2017

20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek Posttheater, Arnhem
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen Theaters Tilburg, Tilburg

vrijdag 14 april 2017

De Partizanen - Welkom in Partizanië Posttheater, Arnhem
Kirsten van Teijn - Zalf Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Marco Lopes - Saudade Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Sanne Wallis de Vries - Gut Theater De Leest, Waalwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Theater de Koornbeurs, Franeker
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Theater aan de Schie, Schiedam
Henry van Loon - Sleutelmoment De Kattendans, Bergeijk
Youp van 't Hek - Licht Theater De Kolk, Assen
Daniël Arends - De Afterparty Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Derks - Spot Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Foto Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Schouwburg Venray, Venray
3
Micha Wertheim - Iemand Anders Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
William Boeva - Reset C.C. Belgica, Dendermonde
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Ali B - Je Suis Ali Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Jandino Asporaat - Keihard Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Watskeburt?! - de musical Martiniplaza, Groningen
1
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Karin Bloemen - Volle Bloei Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum De Poorterij, Zaltbommel
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort De Speeldoos, Vught
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola Chassé Theater, Breda
20:30
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Theater de Spiegel, Zwolle
Foto Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Schouwburg Hengelo, Hengelo
1

zaterdag 15 april 2017

De Partizanen - Welkom in Partizanië Agnietenhof, Tiel
Kirsten van Teijn - Zalf C.C. Den Herd, Bladel
Marco Lopes - Saudade Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Mike Boddé - De Geurige Man TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Martijn Koning - Koning van de Lach Theater de Purmaryn, Purmerend
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater de Blauwe Kei, Veghel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig De Kleine Komedie, Amsterdam
Matroesjka - Brainwash Het Kwartier, Stolwijk
Marc-Marie Huijbregts Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
William Boeva - Reset De Zwerver, Oostende
Henry van Loon - Sleutelmoment De Weijer, Boxmeer
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd De Maaspoort, Venlo
Karin Bloemen - Volle Bloei Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Daniël Arends - De Afterparty Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Derks - Spot De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing De Meenthe, Steenwijk
20:00
Vrouw Holland - Mannenhumor in een vrouwenlichaam De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Cameretten - Finalistentournee Het Diekhuus, Middelharnis
20:00
Watskeburt?! - de musical Martiniplaza, Groningen
20:00
Micha Wertheim - Iemand Anders Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Diligentia, Den Haag
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Ali B - Je Suis Ali Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer CCXL Theater, Vlissingen
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola DOK 6, Panningen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen De Muze, Noordwijk
20:30
George van Houts - Kom Plot Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn Parktheater, Eindhoven
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Chassé Theater, Breda

maandag 17 april 2017

Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Theater Gooiland, Hilversum

dinsdag 18 april 2017

Sanne Wallis de Vries - Gut Schouwburg Cuijk, Cuijk
Youp van 't Hek - Licht Schouwburg Almere, Almere
Karin Bloemen - Volle Bloei Theater 't Speelhuis, Helmond
Foto Daniël Arends - De Afterparty
Daniël Arends - De Afterparty Theater aan het Vrijthof, Maastricht
1
20:00
Patrick Laureij - Dekking Hoog Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Spant!, Bussum
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Meervaart, Amsterdam
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen De Kleine Komedie, Amsterdam

woensdag 19 april 2017

De Partizanen - Welkom in Partizanië De Meenthe, Steenwijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Leidse Schouwburg, Leiden
Mike Boddé - De Geurige Man Junushoff Theater, Wageningen
Martijn Koning - Koning van de Lach Theater De Storm, Winterswijk
Lenette van Dongen - Tegenwind Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Theater de Beun, Heiloo
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Kennemer Theater, Beverwijk
Kommil Foo - Schoft Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Henry van Loon - Sleutelmoment Theater 't Speelhuis, Helmond
Niet Schieten! - Kusje erop! DOK 6, Panningen
Youp van 't Hek - Licht Schouwburg Almere, Almere
Karin Bloemen - Volle Bloei Schouwburg de Lawei, Drachten
Pieter Derks - Spot Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Enge Buren - Ruk! De Maagd, Bergen op Zoom
Foto Sara Kroos - Doorgefokt
Sara Kroos - Doorgefokt Theater Geert Teis, Stadskanaal
1
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Foto Daniël Arends - De Afterparty
Daniël Arends - De Afterparty Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
1
20:15
George van Houts - Kom Plot Munttheater, Weert
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Ali B - Je Suis Ali Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Theater De Leest, Waalwijk
Pagina -122