Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:30
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
De Speeldoos
Vught
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
C.C. Belgica
Dendermonde
Theater De Kolk
Assen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Agnietenhof
Tiel
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
De Weijer
Boxmeer
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
CCXL Theater
Vlissingen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Den Herd
Bladel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Chassé Theater
Breda
Theater de Purmaryn
Purmerend
Het Kwartier
Stolwijk
20:15
Dok6
Panningen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
De Muze
Noordwijk
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Martiniplaza
Groningen
De Zwerver
Oostende
De Maaspoort
Venlo
Theater Gooiland
Hilversum
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Spant!
Bussum
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater de Beun
Heiloo
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Markant Uden
Uden
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Storm
Winterswijk
Junushoff Theater
Wageningen
Kennemer Theater
Beverwijk
Dok6
Panningen
20:15
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Almere
Almere
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Parktheater
Eindhoven
Meervaart
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
vrijdag 14 april 2017
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Karin Bloemen - Volle Bloei
Kennemer Theater, Beverwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kirsten van Teijn - Zalf
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Marco Lopes - Saudade
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Poorterij, Zaltbommel
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Chassé Theater, Breda
Micha Wertheim - Iemand Anders
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Kennemer Theater, Beverwijk
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater de Spiegel, Zwolle
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Pieter Derks - Spot
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
De Speeldoos, Vught
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Watskeburt?! - de musical
Martiniplaza, Groningen
20:00
William Boeva - Reset
C.C. Belgica, Dendermonde
Youp van 't Hek - Licht
Theater De Kolk, Assen
zaterdag 15 april 2017
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Cameretten - Finalistentournee
Het Diekhuus, Middelharnis
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Amphion, Doetinchem
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Agnietenhof, Tiel
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater Walhalla, Rotterdam
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Weijer, Boxmeer
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
CCXL Theater, Vlissingen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kirsten van Teijn - Zalf
C.C. Den Herd, Bladel
Lenette van Dongen - Tegenwind
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Marc-Marie Huijbregts
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Marco Lopes - Saudade
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Chassé Theater, Breda
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Purmaryn, Purmerend
Matroesjka - Brainwash
Het Kwartier, Stolwijk
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Dok6, Panningen
20:00
Micha Wertheim - Iemand Anders
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Mike Boddé - De Geurige Man
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Muze, Noordwijk
Pieter Derks - Spot
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Diligentia, Den Haag
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Parktheater, Eindhoven
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Vrouw Holland - Mannenhumor in een vrouwenlichaam
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Watskeburt?! - de musical
Martiniplaza, Groningen
William Boeva - Reset
De Zwerver, Oostende
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Maaspoort, Venlo
maandag 17 april 2017
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater Gooiland, Hilversum
dinsdag 18 april 2017
Daniël Arends - De Afterparty
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Meervaart, Amsterdam
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Spant!, Bussum
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Almere, Almere
woensdag 19 april 2017
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Meenthe, Steenwijk
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Enge Buren - Ruk!
De Maagd, Bergen op Zoom
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Beun, Heiloo
20:15
George van Houts - Kom Plot
Munttheater, Weert
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Markant Uden, Uden
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Meervaart, Amsterdam
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg de Lawei, Drachten
Kommil Foo - Schoft
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater De Leest, Waalwijk
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater De Storm, Winterswijk
Mike Boddé - De Geurige Man
Junushoff Theater, Wageningen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Kennemer Theater, Beverwijk
Niet Schieten! - Kusje erop!
Dok6, Panningen
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater de Spiegel, Zwolle
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Almere, Almere
donderdag 20 april 2017
André Manuel - De Onzen
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Cabarestafette
Parktheater, Eindhoven
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater De Veste, Delft
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater aan het Vrijthof, Maastricht