Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
00:00
Flint
Amersfoort
Figi Theater
Zeist
Theaterpand Weesp
Weesp
Munttheater
Weert
Theater Ludens
Voorburg
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Idea
Soest
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Hoftheater
Raalte
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Ogterop
Meppel
Bon theater
Medemblik
Leidse Schouwburg
Leiden
Singer Theater
Laren
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Theater het Pakhuis
Hoorn
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
De Reggehof
Goor
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Wilminktheater
Enschede
Agora Theater Druten
Druten
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater Koningsduin
Castricum
Chassé Theater
Breda
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Gigant
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
15:00
De Harmonie
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
DeLaMar
Amsterdam
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Meervaart
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg Odeon
Zwolle
Het Klooster
Woerden
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater De Leest
Waalwijk
Grenswerk
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Studio de Bakkerij
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Dok6
Panningen
00:00
Dok6
Panningen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
00:00
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Goudse Schouwburg
Gouda
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Rietveld Theater
Delft
Theater De Veste
Delft
Podium Boxtel
Boxtel
20:15
De Weijer
Boxmeer
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Meervaart
Amsterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
vrijdag 02 november 2018
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Posttheater, Arnhem
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Flint, Amersfoort
zaterdag 03 november 2018
Brigitte Kaandorp - Eh...
Figi Theater, Zeist
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theaterpand Weesp, Weesp
Anne-Marie Jung - Ram
Munttheater, Weert
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Matroesjka - Brainwash
De Maaspoort, Venlo
20:30
Comedy Night
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Idea, Soest
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Sneek, Sneek
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater De Verwachting, Ritthem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Hoftheater, Raalte
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schouwburg Ogterop, Meppel
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Schouwburg Ogterop, Meppel
Kiki Schippers - Waar
Bon theater, Medemblik
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Leidse Schouwburg, Leiden
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Singer Theater, Laren
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater het Pakhuis, Hoorn
Nathalie Baartman - Breek
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Tineke Schouten - Highlights
Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Posthuis Theater, Heerenveen
Yentl en de Boer - Magie
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Ali B - Koorts
De Reggehof, Goor
Rayen Panday - Fenomeen
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Wilminktheater, Enschede
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
De Meerpaal, Dronten
20:15
Purper - Purper's Passie
Schouwburg de Lawei, Drachten
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Amphion, Doetinchem
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Bouwkunde, Deventer
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Bert Gabriels
Diligentia, Den Haag
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Veste, Delft
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater Hofpoort, Coevorden
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Koningsduin, Castricum
Johan Goossens - Vlam
Chassé Theater, Breda
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schaffelaartheater, Barneveld
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Posttheater, Arnhem
20:00
Tartuffe - Een zwarte komedie door Toneelgroep Graficus
Gigant, Apeldoorn
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
DeLaMar, Amsterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
zondag 04 november 2018
15:00
Hadewych Minis - Minis Plus
De Harmonie, Leeuwarden
maandag 05 november 2018
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Leidse Schouwburg, Leiden
Ali B - Koorts
Parktheater, Eindhoven
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Howard Komproe - Live on stage
DeLaMar, Amsterdam
dinsdag 06 november 2018
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Odeon, Zwolle
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Leonard Bernstein / Toine Sporken - Luistervinken
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Ali B - Koorts
Parktheater, Eindhoven
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Dood The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
woensdag 07 november 2018
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Odeon, Zwolle
Alex Ploeg Ultimatum
Het Klooster, Woerden
Yentl en de Boer - Magie
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Louise Korthals - Alles is er
Theater De Leest, Waalwijk
Jeroen Leenders
Grenswerk, Venlo
20:15
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Maaspoort, Venlo
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Jandino Asporaat - Judeska in de TBS-kliniek
Markant Uden, Uden
Matroesjka - Brainwash
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Edson Da Graça - Wakker
Studio de Bakkerij, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater Zuidplein, Rotterdam
Marco Lopes - Moedt
Dok6, Panningen
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Dok6, Panningen
Jan Beuving - Rotatie
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Maartje & Kine - Vibrato
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Fulcotheater, IJsselstein
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Purper - Purper's Passie
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Goudse Schouwburg, Gouda
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Deventer Schouwburg, Deventer
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Diligentia, Den Haag
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Dakota, Den Haag
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Rietveld Theater, Delft
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater De Veste, Delft
Arie & Silvester - Wie?!
Podium Boxtel, Boxtel
20:15
Esther Scheldwacht / Kees Hulst
De Weijer, Boxmeer
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam