Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Het Kwartier
Stolwijk
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
van Beresteyn
Veendam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Zaantheater
Zaandam
Figi Theater
Zeist
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Odeon
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Bussel
Oosterhout
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater de Stoep
Spijkenisse
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Hof 88
Almelo
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
Parktheater
Eindhoven
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Simplon
Groningen
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Harmonie
Leeuwarden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Muze
Noordwijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Sneek
Sneek
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Leest
Waalwijk
Munttheater
Weert
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater De Storm
Winterswijk
Zaantheater
Zaandam
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Veste
Delft
Diligentia
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
zaterdag 09 februari 2019
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Het Kwartier, Stolwijk
Tineke Schouten - Highlights
Agnietenhof, Tiel
20:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Arno van der Heyden - Heksenjacht
van Beresteyn, Veendam
Matroesjka - Brainwash
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Javier Guzman - Guzmán
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Jochen Otten - Troosten
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Zaantheater, Zaandam
Yentl en de Boer - Magie
Figi Theater, Zeist
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
zondag 10 februari 2019
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Kleine Komedie, Amsterdam
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg Odeon, Zwolle
maandag 11 februari 2019
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
dinsdag 12 februari 2019
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater de Griffioen, Amstelveen
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Meervaart, Amsterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater PePijn, Den Haag
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
Tineke Schouten - Highlights
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater de Bussel, Oosterhout
Claudia de Breij - Nu
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater de Stoep, Spijkenisse
woensdag 13 februari 2019
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Hof 88, Almelo
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Murth Mossel - Pauwer
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Meervaart, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Kennemer Theater, Beverwijk
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Veste, Delft
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater PePijn, Den Haag
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Ali B
Diligentia, Den Haag
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Deventer Schouwburg, Deventer
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Parktheater, Eindhoven
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
De Kleine Willem, Enschede
20:30
Comedy Night
Simplon, Groningen
Thijs Kemperink - Bonje
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Harmonie, Leeuwarden
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Schouwburg Lochem, Lochem
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater de Kom, Nieuwegein
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Muze, Noordwijk
Maartje & Kine - Vibrato
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Claudia de Breij - Nu
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater Zuidplein, Rotterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater aan de Schie, Schiedam
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Sneek, Sneek
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Schalm, Veldhoven
Anne-Marie Jung - Ram
Theater De Leest, Waalwijk
Arie & Silvester - Wie?!
Munttheater, Weert
Henry van Loon - Onze Henry
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater De Storm, Winterswijk
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Zaantheater, Zaandam
00:00
Sounds Niets te verliezen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 14 februari 2019
Alex Ploeg Ultimatum
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Funda Mujde - Funda stelt zich aan
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Nasrdin Dchar - Ja
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater Bellevue, Amsterdam
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Orpheus, Apeldoorn
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jochen Otten - Troosten
Schaffelaartheater, Barneveld
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Veste, Delft
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Diligentia, Den Haag
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Thomas Acda - Motel
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem