Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:00
Meervaart
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
ATLAS Theater
Emmen
De Oosterpoort
Groningen
Schuur
Haarlem
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Fulcotheater
IJsselstein
Theater De Veste
Delft
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Zaantheater
Zaandam
Theater de Purmaryn
Purmerend
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater De Boemel
Tilburg
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Diligentia
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
ATLAS Theater
Emmen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Maagd
Bergen op Zoom
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater De Veste
Delft
Chassé Theater
Breda
De Domijnen
Sittard
Spant!
Bussum
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Mythe
Goes
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
BREStheater
Brielle
Theater de Stoep
Spijkenisse
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Veste
Delft
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Figi Theater
Zeist
Theater De Willem
Papendrecht
Meervaart
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Lievekamp
Oss
Fulcotheater
IJsselstein
Parktheater
Eindhoven
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Parktheater
Eindhoven
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg de Lawei
Drachten
Junushoff Theater
Wageningen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Schalm
Veldhoven
Scheldetheater
Terneuzen
Goudse Schouwburg
Gouda
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Meervaart
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Venray
Venray
Luctor et Emergo
Rilland
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
De Kleine Komedie
Amsterdam
J.C. Pardoes
Hoogwoud
maandag 29 april 2019
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
ANNE & LISA - Weltschmerz
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martijn Koning - Koning van de dieren
Parktheater, Eindhoven
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Goudse Schouwburg, Gouda
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:00
Bert Kreischer
Meervaart, Amsterdam
dinsdag 30 april 2019
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Cpunt Theater, Hoofddorp
Thomas Acda - Motel
ATLAS Theater, Emmen
Kommil Foo - Oogst
De Oosterpoort, Groningen
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Schuur, Haarlem
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater de Stoep, Spijkenisse
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Fulcotheater, IJsselstein
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater De Veste, Delft
Javier Guzman - Guzmán
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Zaantheater, Zaandam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Purmaryn, Purmerend
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater De Boemel, Tilburg
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Diligentia, Den Haag
woensdag 01 mei 2019
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kommil Foo - Oogst
ATLAS Theater, Emmen
Theo Nijland - En de rest is onzin
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg Odeon, Zwolle
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
De Maagd, Bergen op Zoom
Patrick Laureij
De Harmonie, Leeuwarden
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Lievekamp, Oss
Louise Korthals - Alles is er
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater De Veste, Delft
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Chassé Theater, Breda
Arie & Silvester - Wie?!
De Domijnen, Sittard
Freek de Jonge - De Suppoost
Spant!, Bussum
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Parktheater, Eindhoven
De Partizanen - Het leven an sich
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Mythe, Goes
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Javier Guzman - Guzmán
Diligentia, Den Haag
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
BREStheater, Brielle
donderdag 02 mei 2019
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater de Stoep, Spijkenisse
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Thomas Acda - Motel
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Theo Nijland - En de rest is onzin
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater De Veste, Delft
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Richard Groenendijk - Om Alles!
Figi Theater, Zeist
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater De Willem, Papendrecht
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Meervaart, Amsterdam
Patrick Laureij
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Lievekamp, Oss
Louise Korthals - Alles is er
Fulcotheater, IJsselstein
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Parktheater, Eindhoven
Freek de Jonge - De Suppoost
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kiki Schippers - Waar
Theater de Schalm, Veldhoven
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Schouwburg Venray, Venray
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Karin Bloemen - Souvenirs
Parktheater, Eindhoven
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Maaspoort, Venlo
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg de Lawei, Drachten
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Junushoff Theater, Wageningen
Henry van Loon - Onze Henry
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Fabian Franciscus - Vlafeest
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Arie & Silvester - Wie?!
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Javier Guzman - Guzmán - Premiere
Diligentia, Den Haag
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Markant Uden, Uden
20:30
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Comedyclub
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
De Bourgondische Belgen IV
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
vrijdag 03 mei 2019
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater de Bussel, Oosterhout
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Schalm, Veldhoven
Kommil Foo - Oogst
Scheldetheater, Terneuzen
Nathalie Baartman - Breek
Goudse Schouwburg, Gouda
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater De Veste, Delft
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Meervaart, Amsterdam
Patrick Laureij
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Venray, Venray
Louise Korthals - Alles is er
Luctor et Emergo, Rilland
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Spiegel, Zwolle
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Freek de Jonge - De Suppoost
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
J.C. Pardoes, Hoogwoud